Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2019 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 24 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2019.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 24 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Michal Heřmánek, vlastní Michal Heřmánek (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 6
- Petr Částkajednatel · od 1998 · do 2023 · nar. 1972 · Jihlavajiné firmy v rejstříku nemá
- Josef Smolíkjednatel · od 1996 · do 2020 · nar. 1957 · Jihlavajiné firmy v rejstříku nemá
- Nataša Heřmánkovájednatel · od 1996 · do 2020 · nar. 1954 · Jihlavajiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Částkaspolečník · od 2020 · do 2023 · nar. 1972 · Jihlavajiné firmy v rejstříku nemá
- Josef Smolíkspolečník · od 1996 · do 2020 · nar. 1957 · Jihlavajiné firmy v rejstříku nemá
- Nataša Heřmánkováspolečník · od 1996 · do 2020 · nar. 1954 · Jihlavajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
HS SVÍTIDLA, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
HS SVÍTIDLA, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 166 z 268firem oboru v Jihlavě s uvedenou velikostí je menších
- 30 letna trhu, déle než 404 z 612 firem oboru v Jihlavě
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje
- 400 000 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 478 290 Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4× pokuta od ČOIcelkem 10 000 Kč z 5 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Jihlavě · 268 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 166
- Ve stejném pásmu
- 80
- Větších
- 22
Ročník 1996
Z 7 618 subjektů oboru zapsaných v roce 1996 dnes funguje 7 144. HS SVÍTIDLA, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Jihlavě, nejpodobnější velikostí
Všechny- HS SVÍTIDLA, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1996Tato firma · stejně velké →
- DOUBEK spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Ing. Jaroslav Drejček1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SORRISI & BALOCCHI, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Voženílek, spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- UP nábytek - HIKVA spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- J - Realita, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Uhelné sklady Jihlava a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 400 000 Kč, nejvíc s Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Obchodní akademie, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava1 smlouva400 000 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
- Česká pošta, s.p.1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva o zajištění služeb pro Českou poštu, s.p.- BP Jihlava - HS SVÍTIDLA, s.r.o.uzavřena 2. 3. 2023cena neuvedena
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. JIA-CO-2020435/2020 ze dne 12. 5. 2020uzavřena 2. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. JIA-CO-2020435/2020 ze dne 12. 5. 2020uzavřena 30. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. JIA-CO-2020435/2020uzavřena 13. 5. 2020cena neuvedena
- Rámcová kupní smlouva pro jednotlivé dodávky zářivek, žárovek a baterií podle dílčích objednávek.uzavřena 13. 2. 2017400 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 478 290 Kč (2020–2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 2150003796Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021238 000 Kč
- 2110013054Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202196 000 Kč
- 2101020382Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202148 097 Kč
- 2002006983Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202048 097 Kč
- 2001007121Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202048 097 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2017–2022
- 1× zákaz prodeje
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 4. 7. 2023Odchod z vedeníPetr Částka (jednatel)
- 4. 7. 2023Odchod společníkaPetr Částka
- 9. 7. 2020Odchod z vedeníJosef Smolík (jednatel)
- 9. 7. 2020Nový ve vedeníMichal Heřmánek (jednatel)
- 9. 7. 2020Odchod z vedeníNataša Heřmánková (jednatel)
- 9. 7. 2020Odchod společníkaJosef Smolík
- 9. 7. 2020Odchod společníkaNataša Heřmánková
- 9. 7. 2020Nový společníkPetr Částka – 50 %
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 9. 7. 2020Nový společníkMichal Heřmánek – 100 %
- 13. 5. 2002PřesídleníJihlava
- 31. 8. 1998Nový ve vedeníPetr Částka (jednatel)
- 6. 10. 1997PřesídleníJihlava
- 17. 9. 1996Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 618 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
wpmaztp
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25311689
Finanční úřad · Územní pracoviště v Jihlavě
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Sídlo
Kde sídlí
Jihlava
- Obec
- Jihlava
- Okres
- Jihlava · 25 509 aktivních
- Kraj
- Kraj Vysočina
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25311689
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Jihlava
- Hlavní činnost
- Maloobchod s nábytkem, svítidly a ostatními výrobky převážně pro domácnost ve specializovaných prodejnách
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 17. 9. 1996
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy HS SVÍTIDLA, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě HS SVÍTIDLA, s.r.o.
Kdy vznikla firma HS SVÍTIDLA, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má HS SVÍTIDLA, s.r.o.?
Kde sídlí HS SVÍTIDLA, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy HS SVÍTIDLA, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má HS SVÍTIDLA, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy HS SVÍTIDLA, s.r.o.?
Komu patří HS SVÍTIDLA, s.r.o.?
Je HS SVÍTIDLA, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se HS SVÍTIDLA, s.r.o. zabývá?
Je HS SVÍTIDLA, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Jihlavě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu