Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 765 000 |
| 2024 | – | – | 1,1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 3 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Grúz, vlastní Petr Grúz (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 7
- Ing. Rudolf Vykoukaljednatel · od 1997 · do 2011 · nar. 1943 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Škodajednatel · od 2000 · do 2007 · nar. 1953 · Albrechtice nad Vltavoujiné firmy v rejstříku nemá
- Česlav Gojniczekspolečník · od 1997 · do 2000 · nar. 1956 · Luhačovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Konečnýspolečník · od 1997 · do 2000 · nar. 1970 · Luhačovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Václav Krejsaspolečník · od 1997 · do 2000 · nar. 1956 · Kostelec n. Orlicíjiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Škodaspolečník · od 1997 · do 2007 · nar. 1953 · Albrechtice nad Vltavoujiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Rudolf Vykoukalspolečník · od 1997 · do 2011 · nar. 1943 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
FATE PRAHA, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
FATE PRAHA, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 755 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 52 486 z 65 961 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 375 646 Kč7 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 683 200 Kč bez DPH
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 755
- Ve stejném pásmu
- 9 444
- Větších
- 3 547
- 05 755
- 1 - 5tato firma9 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1997
Z 5 995 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 5 442. FATE PRAHA, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- FATE PRAHA, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- SKA INVEST s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SKLOEXPORT akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1974
- CONCOM INTERNATIONAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- KRONEN Praha, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- TST servis a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- P A R,spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PREXIM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
7 smluv za 375 646 Kč, nejvíc s Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost7 smluv375 646 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 683 200 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost1 zakázka683 200 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 27. 1. 2011Odchod společníkaIng. Rudolf Vykoukal
- 20. 1. 2011Odchod z vedeníIng. Rudolf Vykoukal (jednatel)
- 5. 12. 2007Odchod společníkaMilan Škoda
- 27. 11. 2007Odchod z vedeníMilan Škoda (jednatel)
- 7. 9. 2007PřesídleníPraha 8 - Dolní Chabry → Praha
- 25. 4. 2000Nový ve vedeníMilan Škoda (jednatel)
- 25. 4. 2000Odchod společníkaČeslav Gojniczek
- 25. 4. 2000Odchod společníkaJiří Konečný
Celá historie · další 3Skrýt starší
- 25. 4. 2000Odchod společníkaVáclav Krejsa
- 17. 12. 1997PřesídleníBrno → Praha 8 - Dolní Chabry
- 28. 5. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 995 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
4mr5xhh
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25339214
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25339214
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Praha
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 28. 5. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy FATE PRAHA, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě FATE PRAHA, s.r.o.
Kdy vznikla firma FATE PRAHA, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má FATE PRAHA, s.r.o.?
Kde sídlí FATE PRAHA, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy FATE PRAHA, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má FATE PRAHA, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy FATE PRAHA, s.r.o.?
Komu patří FATE PRAHA, s.r.o.?
Je FATE PRAHA, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se FATE PRAHA, s.r.o. zabývá?
Je FATE PRAHA, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu