Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2023
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2023 | 16,6 mil. | 4 000 | 1,6 mil. |
| 2022 | 12,2 mil. | −2,9 mil. | 1,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2023
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2023 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Novější závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 34 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2023 a pro srovnání 2022.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Zbyněk Bolcek a 2 další, vlastní Grant Thornton Consulting s.r.o. (16 %).
Statutární orgán
- Zbyněk Bolcekjednatel · od 2022 · nar. 1977 · Dolní Bečvadalších 5 firem:5 aktivních
- Ing. Ondřej Miffek, Ph.D.prokura · od 2024 · nar. 1982 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Jiří Dvořákjednatel · od 2024 · nar. 1985 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 10
- Ing. Radim Gilljednatel · od 2019 · do 2024 · nar. 1961 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Ondřej Miffek, Ph.D.jednatel · od 2021 · do 2024 · nar. 1982 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Petr Volekjednatel · od 2014 · do 2019 · nar. 1973 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Miloš Blaškovanjednatel · od 2017 · do 2019 · nar. 1974 · Zvánovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Šildjednatel · od 2014 · do 2017 · nar. 1977 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Volekčlen statutárního orgánu · od 1997 · do 2014 · nar. 1973 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jan Šildčlen statutárního orgánu · od 1997 · do 2014 · nar. 1977 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Volekspolečník · od 1997 · do 2024 · nar. 1973 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Šildspolečník · od 1997 · do 2017 · nar. 1977 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- BLAST Enterprise s.r.o.společník · od 2017 · do 2024
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Naviga Advisory and Evaluation s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Naviga Advisory and Evaluation s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 29 letna trhu, déle než 8 323 z 10 123 firem oboru v Praze
- 93 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 244 firemsídlí na stejné adrese
- 10 123aktivních firem v oboru v Praze
- 138,1 mil. Kč147 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 519 588 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 44 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 50,6 mil. Kč bez DPH
- 8 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Praze · 3 763 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 01 377
- 1 - 51 854
- 6 - 9227
- 10 - 19140
- 20 - 2422
- 25 - 4972
- 50 - 9930
- 100 - 19918
- 200 - 2493
- 250 - 49912
- 500 - 9994
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
- 2000 - 24991
Ročník 1997
Z 637 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 590. Naviga Advisory and Evaluation s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Naviga Advisory and Evaluation s.r.o.velikost neuvedenaod 1997Tato firma
- Koospol, akciová společnost v likvidacivelikost neuvedenaod 1980
- TECHNOMAT, státní podnik "v likvidaci"velikost neuvedenaod 1988
- T.I.M. PRAHA, družstvo racionalizačních služebvelikost neuvedenaod 1989
- Spolplast výrobní družstvovelikost neuvedenaod 1990
- A-Z a.s.velikost neuvedenaod 1990
- INVENTA, spol. s r. o.velikost neuvedenaod 1990
- ICEMAN s.r.o. v likvidacivelikost neuvedenaod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
147 smluv za 138,1 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo pro místní rozvoj (21 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo pro místní rozvoj26 smluv28,9 mil. Kč
- Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy7 smluv7,4 mil. Kč
- Ministerstvo zahraničních věcí6 smluv6,4 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí13 smluv4,9 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu5 smluv4,8 mil. Kč
- Ministerstvo zemědělství13 smluv3,7 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2022RUK: RÁMCOVÁ DOHODA O REALIZACI VEŘEJNÉ ZAKÁZKY č. UKRUK/439300/202132,3 mil. Kč
- Zajištění evaluace Hodnocení naplňování zákona o právu na digitální služby při administraci projektů z fondů EUuzavřena 29. 9. 2026 · dodatek1,6 mil. Kč s DPH
- Evaluace publicity a komunikace OP TAKuzavřena 16. 7. 2026478 000 Kč
- Zajištění evaluace Návrh jednotné metody pro nastavení ZMV v oblasti osobních nákladůuzavřena 23. 6. 2026 · dodatek946 220 Kč s DPH
- Smlouva o zpracování evaluace projektu „Audity rovného odměňování“uzavřena 12. 5. 2026381 000 Kč
- Zajištění evaluace s názvem Hodnocení aplikace zásady DNSHuzavřena 10. 4. 2026 · dodatek1,5 mil. Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 519 588 Kč (2017), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- Školíme seMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2017 · Operační program Zaměstnanost519 588 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
44 vyhraných zakázek za 50,6 mil. Kč od 14 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo pro místní rozvoj11 zakázek24,2 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí6 zakázek2,5 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu5 zakázek5,3 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA5 zakázek4,2 mil. Kč
- Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy4 zakázky4,9 mil. Kč
- Úřad práce České republiky3 zakázky1,5 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2023Rámcová dohoda na zajištění zpracování kompletních podkladů k žádostem o podporu předkládaným do Operačních programů 2021+ II.Moravskoslezský kraj · 9 nabídek · společně s dalšími13 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Procesní evaluace Jednotného národního rámce v letech 2024 až 2028Ministerstvo pro místní rozvoj · 4 nabídky9 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Průběžná evaluace naplňování cílů OPTP pro období 2021-2027Ministerstvo pro místní rozvoj · 4 nabídky6 mil. Kč
- nadlimitní · 2018část I. Evaluace projektů APIVMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovy2,5 mil. Kč
- podlimitní · 2023Evaluace PO1 a PO3 IROP: Případové studieMinisterstvo pro místní rozvoj · 3 nabídky2,4 mil. Kč
- podlimitní · 2022Ex post evaluace OP PIK a replikace kontrafaktuální dopadové analýzy OP PIKMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2 nabídky2,3 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 14. 10. 2024Odchod společníkaPetr Volek
- 14. 10. 2024Odchod společníkaBLAST Enterprise s.r.o.
- 1. 7. 2024Nový ve vedeníJiří Dvořák (jednatel)
- 1. 7. 2024Nový ve vedeníIng. Ondřej Miffek, Ph.D. (prokura)
- 30. 6. 2024Odchod z vedeníIng. Radim Gill (jednatel)
- 30. 6. 2024Odchod z vedeníIng. Ondřej Miffek, Ph.D. (jednatel)
- 21. 2. 2024PřesídleníBrno → Praha
- 22. 12. 2022Nový ve vedeníZbyněk Bolcek (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 22. 12. 2022Nový společníkGrant Thornton Consulting s.r.o. – 16 %
- 14. 9. 2021Nový ve vedeníIng. Ondřej Miffek, Ph.D. (jednatel)
- 14. 9. 2021Změna názvuEvaluation Advisory CE s.r.o. → Naviga Advisory and Evaluation s.r.o.
- 11. 1. 2019Odchod z vedeníPetr Volek (jednatel)
- 11. 1. 2019Nový ve vedeníIng. Radim Gill (jednatel)
- 11. 1. 2019Odchod z vedeníMiloš Blaškovan (jednatel)
- 12. 3. 2018PřesídleníBrno
- 17. 8. 2017Nový ve vedeníMiloš Blaškovan (jednatel)
- 17. 8. 2017Nový společníkBLAST Enterprise s.r.o. – 16 %
- 17. 8. 2017Změna názvuHOPE GROUP s.r.o. → Evaluation Advisory CE s.r.o.
- 17. 8. 2017PřesídleníBrno
- 23. 1. 2017Odchod z vedeníJan Šild (jednatel)
- 23. 1. 2017Odchod společníkaJan Šild
- 21. 5. 2014Odchod z vedeníIng. Petr Volek (člen statutárního orgánu)
- 21. 5. 2014Odchod z vedeníIng. Jan Šild (člen statutárního orgánu)
- 21. 5. 2014Nový ve vedeníPetr Volek (jednatel)
- 21. 5. 2014Nový ve vedeníJan Šild (jednatel)
- 23. 6. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 637 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
gg4amx8
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25342282
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Pujmanové 1753/10a, Nusle (Praha 4), 14000 Praha
- 1. VOX s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- 63 KN s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- ADUSTUS SEEvropská společnost · od 2013Aktivní
- AlbaWind s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- Almirall s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25342282
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Poradenství v oblasti řízení
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 23. 6. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Naviga Advisory and Evaluation s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Naviga Advisory and Evaluation s.r.o.
Kdy vznikla firma Naviga Advisory and Evaluation s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Naviga Advisory and Evaluation s.r.o.?
Kde sídlí Naviga Advisory and Evaluation s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Naviga Advisory and Evaluation s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Naviga Advisory and Evaluation s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Naviga Advisory and Evaluation s.r.o.?
Komu patří Naviga Advisory and Evaluation s.r.o.?
Je Naviga Advisory and Evaluation s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Naviga Advisory and Evaluation s.r.o. zabývá?
Je Naviga Advisory and Evaluation s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti vedení podniků; poradenství v oblasti řízení v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu