Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 15,1 mil. | 15,7 mil. |
| 2024 | – | 9,4 mil. | 12,6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Vratislav Řehola a 1 další, vlastní hlavně MONITOR INVEST a.s. (60 %).
Statutární orgán
- Ing. Vratislav Řeholajednatel · od 1997 · nar. 1963 · Brnodalších 6 firem:6 aktivních
- Jaroslav Dědekjednatel · od 2019 · nar. 1982 · Ratajedalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- MONITOR INVEST a.s.60 %od 2018 · vklad 60 000 Kč
- Jaroslav Dědek40 %od 2019 · nar. 1982 · Rataje · vklad 40 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 6
- Ing. Boris Zetkajednatel · od 2018 · do 2019 · nar. 1966 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Dagmar Svobodovájednatel · od 2015 · do 2018 · nar. 1971 · Kroměřížjiné firmy v rejstříku nemá
- Dagmar Svobodováspolečník · od 2001 · do 2018 · nar. 1971 · Kroměřížjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Boris Zetkaspolečník · od 2018 · do 2019 · nar. 1966 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Vratislav Řeholaspolečník · od 1997 · do 2001 · nar. 1963 · Kroměříždalších 6 firem:6 aktivních
- Intelcom, s.r.o.společník · od 1997 · do 1999
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MedSystem s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
MedSystem s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 938 z 2 336firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 3 750 z 7 201 firem oboru v Brně
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 1 121 firemsídlí na stejné adrese
- 31,4 mil. Kč133 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 19 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 6,6 mil. Kč bez DPH
- 7 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Brně · 2 336 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 938
- Ve stejném pásmu
- 165
- Větších
- 233
- 01 055
- 1 - 5883
- 6 - 9tato firma165
- 10 - 19120
- 20 - 2422
- 25 - 4953
- 50 - 9919
- 100 - 1995
- 200 - 2493
- 250 - 4993
- 500 - 9993
- 1000 - 14992
- 1500 - 19991
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 1997
Z 7 147 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 6 730. MedSystem s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- MedSystem s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- Strejček, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- GREL, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- EKOTEX, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- M B M Technik, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- DRAEK, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- IMPEX Co, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- Paulín CZ, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
133 smluv za 31,4 mil. Kč, nejvíc s Univerzita Karlova.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Univerzita Karlova12 smluv2,5 mil. Kč
- Masarykův onkologický ústav6 smluv2,1 mil. Kč
- Ministerstvo obrany4 smlouvy2 mil. Kč
- Univerzita Palackého v Olomouci7 smluv1,7 mil. Kč
- Institut klinické a experimentální medicíny6 smluv1,6 mil. Kč
- Institut lázeňství a balneologie, v. v. i.1 smlouva1,6 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Kupní smlouva - vybavení demonstrační laboratoře810 000 Kč
- Objednávka - dodání diagnostického přístroje MAXPULSEuzavřena 14. 10. 202660 000 Kč
- Objednávka zdravotníckých přístrojů a jejich příslušenstvíuzavřena 30. 9. 2026245 000 Kč
- InBody580uzavřena 5. 10. 2026275 000 Kč
- FTVS - objednávka 25655/26uzavřena 14. 9. 2026142 000 Kč
- Objednávka - diagnostický přístrojuzavřena 27. 8. 2026225 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
19 vyhraných zakázek za 6,6 mil. Kč od 11 zadavatelů; v 3 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany4 zakázky1,6 mil. Kč
- Fakultní nemocnice Olomouc4 zakázky1,1 mil. Kč
- Masarykův onkologický ústav2 zakázky711 000 Kč
- Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně2 zakázky700 000 Kč
- Institut lázeňství a balneologie, v. v. i.1 zakázka810 000 Kč
- Univerzita Palackého v Olomouci1 zakázka435 000 Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2025Část 3 - Přístroj pro bioimedanční analýzuInstitut lázeňství a balneologie, v. v. i.810 000 Kč
- malého rozsahu · 2026Analyzátor složení lidského těla (2026)Masarykův onkologický ústav480 000 Kč
- malého rozsahu · 2026Celotělový analyzátorFakultní nemocnice Olomouc479 500 Kč
- malého rozsahu · 2026Přístroj pro diagnostiku tělesného složeníMinisterstvo obrany · jediná nabídka465 000 Kč
- malého rozsahu · 2023InBody BWAMinisterstvo obrany · 2 nabídky450 000 Kč
- malého rozsahu · 202323020/2023-HO Přístroj určený k měření složení tělaMinisterstvo obrany · jediná nabídka450 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2023–2023
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 12. 6. 2019Nový společníkJaroslav Dědek – 40 %
- 12. 6. 2019Odchod společníkaIng. Boris Zetka
- 7. 6. 2019Nový ve vedeníJaroslav Dědek (jednatel)
- 7. 6. 2019Odchod z vedeníIng. Boris Zetka (jednatel)
- 4. 9. 2018PřesídleníPřerov → Brno
- 24. 8. 2018Nový společníkMONITOR INVEST a.s. – 60 %
- 24. 8. 2018Odchod společníkaDagmar Svobodová
- 24. 8. 2018Nový společníkIng. Boris Zetka – 50 %
Celá historie · další 11Skrýt starší
- 23. 8. 2018Odchod z vedeníDagmar Svobodová (jednatel)
- 23. 8. 2018Nový ve vedeníIng. Boris Zetka (jednatel)
- 3. 11. 2016PřesídleníPřerov
- 29. 5. 2015Změna názvuKUPČÍK ELEKTRO NÁŘADÍ s.r.o. → MedSystem s.r.o.
- 6. 2. 2015Nový ve vedeníDagmar Svobodová (jednatel)
- 25. 9. 2001Nový společníkDagmar Svobodová – 100 %
- 25. 9. 2001Odchod společníkaIng. Vratislav Řehola
- 25. 10. 1999PřesídleníKroměříž → Přerov
- 24. 5. 1999Odchod společníkaIntelcom, s.r.o.
- 10. 9. 1997Nový společníkIntelcom, s.r.o.
- 11. 8. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 147 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
u9zqyv9
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25346873
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Pražákova 1008/69, Štýřice, 63900 Brno
- 22S Service s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 411Ting s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- 420 Searching world, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- 48production, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- 4 Army s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25346873
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 8. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MedSystem s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě MedSystem s.r.o.
Kdy vznikla firma MedSystem s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má MedSystem s.r.o.?
Kde sídlí MedSystem s.r.o.?
Jaké je IČO firmy MedSystem s.r.o.?
Jakou datovou schránku má MedSystem s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy MedSystem s.r.o.?
Komu patří MedSystem s.r.o.?
Je MedSystem s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MedSystem s.r.o. zabývá?
Je MedSystem s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu