Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6,1 mil. | 117 000 | −1,2 mil. |
| 2024 | 5 mil. | 1,9 mil. | −1,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−1,2 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Marek Výtisk a 2 další, vlastní hlavně Marek Výtisk (60 %).
Statutární orgán
- Marek Výtiskjednatel · od 2000 · nar. 1970 · Tísekjiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Výtiskjednatel · od 2017 · nar. 1995 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Marek Výtiskjednatel · od 2017 · nar. 1992 · Tísekdalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- Marek Výtisk60 %od 2000 · nar. 1970 · Tísek · vklad 60 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Marek Výtisk20 %od 2017 · nar. 1992 · Tísek · vklad 20 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Petr Výtisk20 %od 2017 · nar. 1995 · Ostrava · vklad 20 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 4
- Vítězslav Novákjednatel · od 1997 · do 2007 · nar. 1941 · Moravská Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jan Černochjednatel · od 1997 · do 2000 · nar. 1941 · Příborjiné firmy v rejstříku nemá
- Vítězslav Novákspolečník · od 1997 · do 2007 · nar. 1941 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Průmyslové stavby Ostrava, a.s.společník · od 1997 · do 2000
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
VNP - MONT, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
VNP - MONT, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 305 z 3 011firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 5 168 z 5 976 firem oboru v Ostravě
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 3 firmysídlí na stejné adrese
- 270 010 Kč4 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 264 000 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů, 30 % z fondů EU
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Ostravě · 3 011 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 305
- Ve stejném pásmu
- 481
- Větších
- 225
Ročník 1997
Z 7 319 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 7 244. VNP - MONT, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- VNP - MONT, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- D.Q. RYLES s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- V A L D I S spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Solární energie s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- VEBEKA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SDO, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- REGMETIS spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- FKS spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
4 smlouvy za 270 010 Kč, nejvíc s Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace (44 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace1 smlouva119 900 Kč
- Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava, příspěvková organizace1 smlouva77 500 Kč
- Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace1 smlouva72 610 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Objednávka na výrobu a montáž plotových branekuzavřena 5. 11. 2025119 900 Kč
- Dodávka a montáž 44 spojek vazníků střechy na TVuzavřena 7. 12. 202372 610 Kč
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. OTA-CO-3021672/2020uzavřena 19. 5. 2020cena neuvedena
- Smlouva o dílo na havarijní opravu ocelových prvků v tělocvičněuzavřena 10. 6. 201977 500 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 264 000 Kč (2005–2014), 30 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce v Novém Jičíně.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 78 000 Kčnárodní zdroje · 186 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce v Novém Jičíně1 dotace96 000 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace78 000 Kč
- Úřad práce v Opavě1 dotace54 000 Kč
- Úřad práce v Ostravě1 dotace36 000 Kč
Poslední dotace
- OTA-SN-1231/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201478 000 KčEU
- OPA-S-6461/2006Úřad práce v Opavě · 200654 000 Kč
- NJA-S-349/2005Úřad práce v Novém Jičíně · 200596 000 Kč
- OTA-S-641/2005Úřad práce v Ostravě · 200536 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 6. 2017Nový společníkMarek Výtisk – 20 %
- 30. 6. 2017Nový společníkPetr Výtisk – 20 %
- 28. 6. 2017Nový ve vedeníPetr Výtisk (jednatel)
- 28. 6. 2017Nový ve vedeníMarek Výtisk (jednatel)
- 29. 7. 2016PřesídleníOstrava
- 9. 10. 2007Odchod společníkaVítězslav Novák
- 9. 10. 2007PřesídleníOstrava
- 8. 10. 2007Odchod z vedeníVítězslav Novák (jednatel)
Celá historie · další 6Skrýt starší
- 11. 12. 2002PřesídleníOstrava
- 20. 9. 2000Nový ve vedeníMarek Výtisk (jednatel)
- 21. 8. 2000Odchod z vedeníIng. Jan Černoch (jednatel)
- 21. 8. 2000Nový společníkMarek Výtisk – 60 %
- 21. 8. 2000Odchod společníkaPrůmyslové stavby Ostrava, a.s.
- 17. 1. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 319 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
jhwa4cz
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25363620
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava III
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 575 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Suderova 2079/22, Mariánské Hory, 70900 Ostrava
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25363620
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní stavební instalace
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 17. 1. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy VNP - MONT, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě VNP - MONT, s.r.o.
Kdy vznikla firma VNP - MONT, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má VNP - MONT, s.r.o.?
Kde sídlí VNP - MONT, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy VNP - MONT, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má VNP - MONT, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy VNP - MONT, s.r.o.?
Komu patří VNP - MONT, s.r.o.?
Je VNP - MONT, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se VNP - MONT, s.r.o. zabývá?
Je VNP - MONT, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu