Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 18,6 mil. | 323 000 | 2,2 mil. |
| 2024 | 8,4 mil. | 252 000 | 1,8 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 28 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Samir Maslo, vlastní Samir Maslo (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 6
- Barbora Machovskájednatel · od 2004 · do 2016 · nar. 1980 · Krnovjiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Machovskýjednatel · od 2001 · do 2004 · nar. 1975 · Krnovjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Dušan Machovskýjednatel · od 1997 · do 2000 · nar. 1951 · Krnovjiné firmy v rejstříku nemá
- Barbora Machovskáspolečník · od 2005 · do 2016 · nar. 1980 · Krnovjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Dušan Machovskýspolečník · od 1997 · do 1997 · nar. 1951 · Krnovjiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Machovskýspolečník · od 1997 · do 2005 · nar. 1975 · Krnovjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Maslo Consulting s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Maslo Consulting s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 29 letna trhu, déle než 645 z 1 202 firem oboru v Olomouci
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 1 202aktivních firem v oboru v Olomouci
- 185 760 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 78 001 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Olomouci · 423 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1997
Z 7 147 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 6 730. Maslo Consulting s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Olomouci, nejpodobnější velikostí
Všechny- Maslo Consulting s.r.o.velikost neuvedenaod 1997Tato firma
- GUTTA spol. s r.o. Olomoucvelikost neuvedenaod 1990
- E L E N , spol. s r.o. "v likvidaci"velikost neuvedenaod 1991
- ALIMA, spol. s r.o. "v likvidaci"velikost neuvedenaod 1991
- M.O.S., spol. s r.o.velikost neuvedenaod 1991
- MILD, veřejná obchodní společnost "v likvidaci"velikost neuvedenaod 1991
- SERORA BÖHMEN společnost s ručením omezeným v likvidacivelikost neuvedenaod 1991
- FOBS, spol. s r.o. "v likvidaci"velikost neuvedenaod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 185 760 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (85 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky1 smlouva157 200 Kč
- Fond dalšího vzdělávání2 smlouvy28 560 Kč
Poslední smlouvy
- D O H O D A o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fondu č. OLA-JZ-33/2020uzavřena 28. 8. 2020157 200 Kč
- Dodatek č.1_ke Smlouvě o kurzuuzavřena 15. 12. 2017 · dodatekcena neuvedena
- Smlouva o kurzuuzavřena 29. 9. 201728 560 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 78 001 Kč (2016), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- OLA-SF-476/2016Úřad práce České republiky · 201678 001 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 2 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 3. 10. 2023PřesídleníOlomouc
- 1. 7. 2023PřesídleníOlomouc
- 5. 1. 2021PřesídleníOlomouc
- 18. 7. 2016Nový společníkSamir Maslo – 100 %
- 18. 7. 2016Odchod společníkaBarbora Machovská
- 18. 7. 2016Změna názvuJunior Centrum Krnov, s. r. o. → Maslo Consulting s.r.o.
- 18. 7. 2016PřesídleníKrnov → Olomouc
- 30. 6. 2016Odchod z vedeníBarbora Machovská (jednatel)
Celá historie · další 14Skrýt starší
- 30. 6. 2016Nový ve vedeníSamir Maslo (jednatel)
- 24. 2. 2016PřesídleníKrnov
- 27. 12. 2006Změna názvuDMT nova s.r.o. → Junior Centrum Krnov, s. r. o.
- 27. 12. 2006PřesídleníKrnov
- 5. 1. 2005Nový společníkBarbora Machovská – 100 %
- 5. 1. 2005Odchod společníkaTomáš Machovský
- 6. 12. 2004Nový ve vedeníBarbora Machovská (jednatel)
- 6. 12. 2004Odchod z vedeníTomáš Machovský (jednatel)
- 27. 3. 2001Nový ve vedeníTomáš Machovský (jednatel)
- 27. 3. 2001PřesídleníKrnov
- 22. 11. 2000Odchod z vedeníIng. Dušan Machovský (jednatel)
- 28. 11. 1997Odchod společníkaIng. Dušan Machovský
- 28. 11. 1997Nový společníkTomáš Machovský
- 20. 6. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 147 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
79deiwi
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25376373
Finanční úřad · Územní pracoviště v Olomouci
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Olomouc
- Okres
- Olomouc · 59 819 aktivních
- Kraj
- Olomoucký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Mačákova 1384/32, Hodolany, 77900 Olomouc
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25376373
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 20. 6. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Maslo Consulting s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Maslo Consulting s.r.o.
Kdy vznikla firma Maslo Consulting s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Maslo Consulting s.r.o.?
Kde sídlí Maslo Consulting s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Maslo Consulting s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Maslo Consulting s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Maslo Consulting s.r.o.?
Komu patří Maslo Consulting s.r.o.?
Je Maslo Consulting s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Maslo Consulting s.r.o. zabývá?
Je Maslo Consulting s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Olomouci?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu