Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 20 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Miroslav Rakowski a 1 další, vlastní hlavně TAZO, s.r.o. (50 %).
Statutární orgán
- Ing. Miroslav Rakowskijednatel · od 2016 · nar. 1968 · Čeladnádalších 12 firem:12 aktivních
- Jan Bobekjednatel · od 2017 · nar. 1983 · Bruntáldalších 7 firem:7 aktivních
Společníci a akcionáři
- TAZO, s.r.o.50 %od 2016 · vklad 456 000 Kč
- Jan Bobek50 %od 2017 · nar. 1983 · Bruntál · vklad 456 000 Kčdalších 7 firem:7 aktivních
Dříve ve firmě · 15
- Radovan Švrčekjednatel · od 2012 · do 2016 · nar. 1973 · Kozlovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Glajcjednatel · od 2012 · do 2016 · nar. 1974 · Frýdlant nad Ostravicíjiné firmy v rejstříku nemá
- Radek Fucimanjednatel · od 2012 · do 2016 · nar. 1976 · Frýdek-Místekjiné firmy v rejstříku nemá
- Stanislav Březinajednatel · od 2006 · do 2012 · nar. 1961 · Frýdlant nad Ostravicíjiné firmy v rejstříku nemá
- Vladimír Bužekjednatel · od 2001 · do 2006 · nar. 1944 · Frýdlant nad Ostravicíjiné firmy v rejstříku nemá
- Vladislav Božoňjednatel · od 1997 · do 2001 · nar. 1969 · Frýdlant nad Ostravicíjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Martin Prokopjednatel · od 1997 · do 2001 · nar. 1962 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- SKI chata Lysá hora s.r.o.společník · od 2012 · do 2016
- Stanislav Březinaspolečník · od 2011 · do 2012 · nar. 1961 · Frýdlant nad Ostravicíjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Stávekspolečník · od 2011 · do 2012 · nar. 1971 · Frýdlant nad Ostravicíjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Milan Kostkaspolečník · od 2008 · do 2011 · nar. 1946 · Malenovicejiné firmy v rejstříku nemá
- NH - TRANS, SEspolečník · od 2001 · do 2006
- Ing. Martin Tietzspolečník · od 2006 · do 2011 · nar. 1957 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- TJ Sokol Malenovice "v likvidaci"společník · od 1997 · do 2012
- Union Invest Real, a.s.společník · od 1997 · do 2008
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
VALTBERG s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
VALTBERG s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 1 361 z 1 622firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 29 letna trhu, déle než 3 145 z 3 481 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 157 firemsídlí na stejné adrese
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 35 000 Kč
- 566 124 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 75 000 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 19 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 12 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Skladování a vedlejší činnosti v dopravě v Praze · 1 622 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 1 361
- Ve stejném pásmu
- 76
- Větších
- 185
- 0934
- 1 - 5358
- 6 - 969
- 10 - 19tato firma76
- 20 - 2423
- 25 - 4963
- 50 - 9955
- 100 - 19917
- 200 - 2494
- 250 - 49910
- 500 - 99910
- 2500 - 29991
- 3000 - 39991
- 10 000 a více1
Ročník 1997
Z 205 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 197. VALTBERG s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- VALTBERG s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- RGW EXPRESS, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- VAMAR INTERNATIONAL,s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- DOZNA s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- INTES BOHEMIA s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- SomaD s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1994
- CARGO IHL, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1995
- Lufthansa Cargo AG, organizační složka10 - 19 zaměstnancůod 1995
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 566 124 Kč, nejvíc s Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě (71 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě2 smlouvy400 000 Kč
- Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín1 smlouva166 124 Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Ubytování v Resort Valtberg N48 29.10.2026 - 30.10. 2026uzavřena 29. 6. 2026166 124 Kč
- Dodatek č. 1 ke Smlouvě o dílo - Doplnění parametru - Odběry a laboratorní analýzy bazénové vodyuzavřena 15. 9. 2025 · dodatek50 000 Kč
- smlouva o dílo - odběry a laboratorní rozbory bazénové vodyuzavřena 5. 6. 2023400 000 Kč
- Dodatek č.2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 9. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. KAA-CO-4029121/2020uzavřena 30. 11. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 75 000 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2101032580Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202175 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- ČÍŠNÍK/ SERVÍRKA1 místo
- POKOJSKÁ M/Ž1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 5. 8. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 27. 5. 2025PřesídleníČeský Těšín → Praha
- 17. 10. 2017Nový společníkJan Bobek – 50 %
- 13. 10. 2017Nový ve vedeníJan Bobek (jednatel)
- 22. 7. 2016Změna názvuSki Malenovice, s.r.o. → VALTBERG s.r.o.
- 22. 7. 2016PřesídleníMalenovice → Český Těšín
- 17. 6. 2016Nový společníkTAZO, s.r.o. – 50 %
- 17. 6. 2016Odchod společníkaSKI chata Lysá Hora s.r.o.
- 16. 6. 2016Odchod z vedeníJiří Glajc (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 16. 6. 2016Nový ve vedeníIng. Miroslav Rakowski (jednatel)
- 16. 6. 2016Odchod z vedeníRadek Fuciman (jednatel)
- 16. 6. 2016Odchod z vedeníRadovan Švrček (jednatel)
- 21. 12. 2012Odchod společníkaTělovýchovná jednota TJ Sokol Malenovice
- 21. 12. 2012Odchod společníkaStanislav Březina
- 21. 12. 2012Odchod společníkaIng. Petr Stávek
- 21. 12. 2012Nový společníkSKI chata Lysá Hora s.r.o. – 100 %
- 21. 12. 2012PřesídleníMalenovice
- 12. 12. 2012Nový ve vedeníJiří Glajc (jednatel)
- 12. 12. 2012Odchod z vedeníStanislav Březina (jednatel)
- 12. 12. 2012Nový ve vedeníRadek Fuciman (jednatel)
- 12. 12. 2012Nový ve vedeníRadovan Švrček (jednatel)
- 30. 5. 2011Odchod společníkaIng. Martin Tietz
- 30. 5. 2011Odchod společníkaIng. Milan Kostka
- 30. 5. 2011Nový společníkStanislav Březina – 43.09 %
- 30. 5. 2011Nový společníkIng. Petr Stávek – 43.09 %
- 8. 1. 2008Odchod společníkaUnion Invest Real, a.s.
- 14. 10. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 205 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
2ta2npq
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25382926
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Durychova 101/66, Lhotka, 14200 Praha
- 2 Digital s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
- ABADES a.s.Akciová společnost · od 2009Aktivní
- ABOXS Communications s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2001 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Active solutions s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- AMADET a.s.Akciová společnost · od 2016 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25382926
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní vedlejší činnosti v dopravě
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 14. 10. 1997
- Poslední změna
- 1. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy VALTBERG s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě VALTBERG s.r.o.
Kdy vznikla firma VALTBERG s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má VALTBERG s.r.o.?
Kde sídlí VALTBERG s.r.o.?
Jaké je IČO firmy VALTBERG s.r.o.?
Jakou datovou schránku má VALTBERG s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy VALTBERG s.r.o.?
Komu patří VALTBERG s.r.o.?
Je VALTBERG s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se VALTBERG s.r.o. zabývá?
Je VALTBERG s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Skladování a vedlejší činnosti v dopravě v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 8. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu