Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 101 000 | −2,2 mil. |
| 2024 | – | −396 000 | −2,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Vlastní kapitál je záporný (−2,2 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Libor Hýbl, vlastní Ing. Libor Hýbl (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
FEIN - NÁŘADÍ s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
FEIN - NÁŘADÍ s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 11 277 z 16 903firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 28 letna trhu, déle než 30 080 z 42 563 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 536 firemsídlí na stejné adrese
- 1,2 mil. Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 30 000 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 861 700 Kč bez DPH
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 16 903 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 11 277
- Ve stejném pásmu
- 3 992
- Větších
- 1 634
- 011 277
- 1 - 5tato firma3 992
- 6 - 9617
- 10 - 19500
- 20 - 2476
- 25 - 49200
- 50 - 99103
- 100 - 19947
- 200 - 24920
- 250 - 49932
- 500 - 99914
- 1000 - 14994
- 1500 - 19998
- 2000 - 24992
- 2500 - 29995
- 3000 - 39991
- 5000 - 99991
- 10 000 a více4
Ročník 1997
Z 7 139 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 6 716. FEIN - NÁŘADÍ s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- FEIN - NÁŘADÍ s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1997Tato firma · stejně velké →
- Mechanika Praha,družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1986
- TELEMONT a.s.,1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Athena Impex a.s. Praha1 - 5 zaměstnancůod 1990
- HAUPT, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- USAS spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- S Distribution s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SPORT 2000 Vrchlabí, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 1,2 mil. Kč, nejvíc s Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje (47 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje1 smlouva566 300 Kč
- Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje1 smlouva163 400 Kč
- STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC2 smlouvy137 089 Kč
- Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje1 smlouva132 000 Kč
- Statutární město Jablonec nad Nisou1 smlouva71 264 Kč
- Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje1 smlouva65 390 Kč
Poslední smlouvy
- pořízení elektrocentrály v hasičském provedeníuzavřena 5. 10. 202371 264 Kč s DPH
- Kupní smlouva - elektrocentrála Gecouzavřena 9. 10. 202371 265 Kč s DPH
- Kupní smlouva - elektrocentrála pro JSDH Vratislaviceuzavřena 21. 11. 202265 824 Kč s DPH
- KS-generátory el. energieuzavřena 21. 7. 2020566 300 Kč
- 1 ks elektrocentrály GEKO 4401 Euzavřena 21. 10. 201965 390 Kč
- elektrocentrály 4 ksuzavřena 11. 9. 2019132 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 30 000 Kč (2006); nejvíc přiznal Úřad práce Brno - venkov.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- BOA-S-164/2006Úřad práce Brno - venkov · 200630 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 861 700 Kč od 3 zadavatelů; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje1 zakázka566 300 Kč
- Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje1 zakázka163 400 Kč
- Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje1 zakázka132 000 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2020Generátory elektrické energie, opakované vyhlášeníHasičský záchranný sbor Středočeského kraje · 2 nabídky566 300 Kč
- malého rozsahu · 2018ElektrocentrálaHasičský záchranný sbor Zlínského kraje163 400 Kč
- malého rozsahu · 2019ElektrocentrályHasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje · jediná nabídka132 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 2 · nafta 1 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 27. 9. 2016PřesídleníPraha
- 12. 12. 2013PřesídleníKuřim → Praha
- 9. 4. 2004Odchod společníkaVojtěch Moudrý
- 9. 4. 2004Změna názvuHM-kovo s.r.o. → FEIN - NÁŘADÍ s.r.o.
- 9. 4. 2004PřesídleníPřerov → Kuřim
- 26. 2. 2004Odchod z vedeníVojtěch Moudrý (jednatel)
- 26. 11. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 139 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
4v852qy
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25386921
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Klimentská 1746/52, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- 16SECHZEHN s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 2Brothers Nadační fondNadační fond · od 2026Aktivní
- 365 Invest s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018Aktivní
- 3 Points CIO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 4KAPPA TRADE, SEEvropská společnost · od 2016Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25386921
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Další činnosti
- Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti, Lesnictví a těžba dřeva, Rybolov a akvakultura, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Ubytování, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství, 81230 a 1 dalších
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 11. 1997
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy FEIN - NÁŘADÍ s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě FEIN - NÁŘADÍ s.r.o.
Kdy vznikla firma FEIN - NÁŘADÍ s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má FEIN - NÁŘADÍ s.r.o.?
Kde sídlí FEIN - NÁŘADÍ s.r.o.?
Jaké je IČO firmy FEIN - NÁŘADÍ s.r.o.?
Jakou datovou schránku má FEIN - NÁŘADÍ s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy FEIN - NÁŘADÍ s.r.o.?
Komu patří FEIN - NÁŘADÍ s.r.o.?
Je FEIN - NÁŘADÍ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se FEIN - NÁŘADÍ s.r.o. zabývá?
Je FEIN - NÁŘADÍ s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu