Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13,5 mil. | 1,2 mil. | 22,2 mil. |
| 2024 | 13,9 mil. | 1,6 mil. | 21 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 11 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Vladimír Kolář, vlastní Vladimír Kolář (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Jaromír Krejčíjednatel · od 1998 · do 2004 · nar. 1969 · Kosovjiné firmy v rejstříku nemá
- Vladimír Švubjednatel · od 1998 · do 1999 · nar. 1970 · Libinajiné firmy v rejstříku nemá
- Jaromír Krejčíspolečník · od 1998 · do 2004 · nar. 1969 · Kosovjiné firmy v rejstříku nemá
- Vladimír Švubspolečník · od 1998 · do 1999 · nar. 1970 · Libinajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
K-Technik, nářadí s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
K-Technik, nářadí s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 11 295 z 16 883firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 28 letna trhu, déle než 29 640 z 42 536 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje
- 43 firemsídlí na stejné adrese
- 90 000 Kč7 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 517 405 Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 35 % z fondů EU
- 4 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 1 500 Kč z 1 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 16 883 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 11 295
- Ve stejném pásmu
- 3 961
- Větších
- 1 627
- 011 295
- 1 - 5tato firma3 961
- 6 - 9613
- 10 - 19482
- 20 - 2496
- 25 - 49199
- 50 - 99101
- 100 - 19947
- 200 - 24918
- 250 - 49934
- 500 - 99912
- 1000 - 14994
- 1500 - 19998
- 2000 - 24992
- 2500 - 29995
- 3000 - 39991
- 5000 - 99991
- 10 000 a více4
Ročník 1998
Z 6 324 subjektů oboru zapsaných v roce 1998 dnes funguje 6 042. K-Technik, nářadí s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- K-Technik, nářadí s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1998Tato firma · stejně velké →
- Mechanika Praha,družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1986
- Athena Impex a.s. Praha1 - 5 zaměstnancůod 1990
- HAUPT, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- USAS spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- S Distribution s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SPORT 2000 Vrchlabí, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ROYAL JORCO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
7 smluv za 90 000 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky5 smluv90 000 Kč
- Středisko volného času a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků Doris Šumperk1 smlouvajen společné smlouvy
- Základní škola Šumperk, Vrchlického 221 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018dohoda o vyhrazení SÚPM č. SUA-SZ-27/201890 000 Kč
- Nákup nářadí, montážního materiáluuzavřena 1. 3. 2023cena neuvedena
- Rámcová smlouvauzavřena 22. 9. 2021cena neuvedena
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 16. 4. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 16. 4. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABC-CO-9001671/2020uzavřena 18. 4. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 517 405 Kč (2005–2018), 35 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 180 000 Kčnárodní zdroje · 337 405 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky2 dotace244 000 Kč
- Úřad práce v Šumperku3 dotace225 405 Kč
- Úřad práce v Olomouci1 dotace48 000 Kč
Poslední dotace
- SUA-SZ-27/2018Úřad práce České republiky · 2018180 000 KčEU
- SUA-S-90/2010Úřad práce České republiky · 201064 000 Kč
- SUA-S-90/2010Úřad práce v Olomouci · 201048 000 Kč
- SUA-S-9/2009Úřad práce v Šumperku · 200972 000 Kč
- SUA-S-82/2008Úřad práce v Šumperku · 200872 000 Kč
- SUA-S-353/2005Úřad práce v Šumperku · 200581 405 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2025–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 3 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 13. 3. 2015PřesídleníPraha
- 27. 4. 2009PřesídleníPraha 1 → Praha
- 4. 4. 2009PřesídleníPraha → Praha 1
- 17. 3. 2004Odchod společníkaJaromír Krejčí
- 11. 2. 2004Odchod z vedeníJaromír Krejčí (jednatel)
- 20. 11. 2002PřesídleníŠumperk → Praha
- 18. 5. 1999Odchod z vedeníVladimír Švub (jednatel)
- 18. 5. 1999Odchod společníkaVladimír Švub
- 12. 3. 1998Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 324 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 3. 9. 2024 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
ayzg53c
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25393600
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Ve Smečkách 604/5, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- 13-14 Group s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Adfairx s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016 · 20 - 24 zaměstnancůAktivní
- Analýzy na klíč s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- Asian import & export s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- Bellegente Ostrava s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25393600
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 12. 3. 1998
- Poslední změna
- 3. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy K-Technik, nářadí s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě K-Technik, nářadí s.r.o.
Kdy vznikla firma K-Technik, nářadí s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má K-Technik, nářadí s.r.o.?
Kde sídlí K-Technik, nářadí s.r.o.?
Jaké je IČO firmy K-Technik, nářadí s.r.o.?
Jakou datovou schránku má K-Technik, nářadí s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy K-Technik, nářadí s.r.o.?
Komu patří K-Technik, nářadí s.r.o.?
Je K-Technik, nářadí s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se K-Technik, nářadí s.r.o. zabývá?
Je K-Technik, nářadí s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 28. 2. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu