Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 2,5 mil. |
| 2024 | – | – | 2,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 20 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jiří Janda a 1 další, vlastní hlavně Jiří Janda.
Statutární orgán
- Jiří Jandajednatel · od 2000 · nar. 1968 · Semilydalších 1 firma:1 aktivních
- Vladimír Zapotiljednatel · od 2000 · nar. 1970 · Liberecdalších 4 firmy:4 aktivních
Společníci a akcionáři
- Jiří Jandaod 2000 · nar. 1968 · Semily · vklad 66 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Vladimír Zapotilod 2000 · nar. 1970 · Liberec · vklad 34 000 Kčdalších 4 firmy:4 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Golf Club Liberec, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Golf Club Liberec, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 11 295 z 16 883firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 26 letna trhu, déle než 25 919 z 42 536 firem oboru v Praze
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 2000 dnes funguje
- 3 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 230 295 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů, 36 % z fondů EU
- 5 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 16 883 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 11 295
- Ve stejném pásmu
- 3 961
- Větších
- 1 627
- 011 295
- 1 - 5tato firma3 961
- 6 - 9613
- 10 - 19482
- 20 - 2496
- 25 - 49199
- 50 - 99101
- 100 - 19947
- 200 - 24918
- 250 - 49934
- 500 - 99912
- 1000 - 14994
- 1500 - 19998
- 2000 - 24992
- 2500 - 29995
- 3000 - 39991
- 5000 - 99991
- 10 000 a více4
Ročník 2000
Z 5 194 subjektů oboru zapsaných v roce 2000 dnes funguje 4 726. Golf Club Liberec, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Golf Club Liberec, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2000Tato firma · stejně velké →
- Mechanika Praha,družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1986
- Athena Impex a.s. Praha1 - 5 zaměstnancůod 1990
- HAUPT, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- USAS spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- S Distribution s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SPORT 2000 Vrchlabí, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ROYAL JORCO, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy, nejvíc s Úřad práce České republiky.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Počet smluv podle roku
Největší protistrany
Poslední smlouvy
- DODATEK Č. 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABG-CO-9008233/2020 ze dne 8. 4. 2020uzavřena 7. 4. 2021 · dodatekcena neuvedena
- DODATEK k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABG-CO-9008233/2020 ze dne 8. 4. 2020uzavřena 3. 12. 2020 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABG-CO-4016002/2020uzavřena 3. 12. 2020cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 230 295 Kč (2015–2021), 36 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 82 723 Kčnárodní zdroje · 147 572 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace147 572 Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace82 723 Kč
Poslední dotace
- 2110011680Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021147 572 Kč
- LBA-SN-155/2015Úřad práce České republiky · 201582 723 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 20. 6. 2001PřesídleníLiberec → Praha
- 14. 8. 2000Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 5 194 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
2x98q72
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25419994
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25419994
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Praha
- Hlavní činnost
- Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 14. 8. 2000
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Golf Club Liberec, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Golf Club Liberec, s.r.o.
Kdy vznikla firma Golf Club Liberec, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Golf Club Liberec, s.r.o.?
Kde sídlí Golf Club Liberec, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Golf Club Liberec, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Golf Club Liberec, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Golf Club Liberec, s.r.o.?
Komu patří Golf Club Liberec, s.r.o.?
Je Golf Club Liberec, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Golf Club Liberec, s.r.o. zabývá?
Je Golf Club Liberec, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu