Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6,8 mil. | −664 000 | 293 000 |
| 2024 | 6,6 mil. | −2 000 | 956 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Robert Tříška, vlastní Robert Tříška (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
FONDUTA s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
FONDUTA s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 7 349 z 10 116firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 26 letna trhu, déle než 15 410 z 21 460 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2000 dnes funguje
- 541 firemsídlí na stejné adrese
- 650 000 Kč4 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,1 mil. Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů
- 17 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 857 504 Kč bez DPH
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Praze · 10 116 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 7 349
- Ve stejném pásmu
- 911
- Větších
- 1 856
- 03 944
- 1 - 53 405
- 6 - 9tato firma911
- 10 - 191 020
- 20 - 24200
- 25 - 49384
- 50 - 99164
- 100 - 19945
- 200 - 2495
- 250 - 49916
- 500 - 99914
- 1000 - 14993
- 1500 - 19993
- 2000 - 24991
- 5000 - 99991
Ročník 2000
Z 2 797 subjektů oboru zapsaných v roce 2000 dnes funguje 2 746. FONDUTA s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- FONDUTA s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2000Tato firma · stejně velké →
- KMC spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- RICAPS, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- Oddech s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- SKALKA s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- AUTOPLACE, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- "Restaurant Na staré faře", spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
- U sv. Valentina, v.o.s.6 - 9 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
4 smlouvy za 650 000 Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany1 smlouva650 000 Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku Antivirus č. 2uzavřena 14. 3. 2021 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 18. 11. 2020 · dodatekcena neuvedena
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. ABC-CO-1014226/2020uzavřena 25. 4. 2020cena neuvedena
- RD 54 - Stravování v rámci výcvikových táborů a sportovních vystoupení v Liberci.uzavřena 4. 6. 2019650 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 1,1 mil. Kč (2010–2021); nejvíc přiznal Úřad práce v Liberci.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce v Liberci3 dotace612 221 Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace519 950 Kč
Poslední dotace
- 2150008753Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021386 750 Kč
- 2110009190Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021133 200 Kč
- LBA-MZ-280/2010Úřad práce v Liberci · 2010247 035 Kč
- LBA-MZ-283/2010Úřad práce v Liberci · 2010243 457 Kč
- LBA-MZ-257/2010Úřad práce v Liberci · 2010121 729 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
17 vyhraných zakázek za 857 504 Kč od 1 zadavatele; v 1 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany17 zakázek857 504 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2019RD - Stravování v rámci výcvikových táborů a sportovních vystoupení v LiberciMinisterstvo obrany · jediná nabídka565 217 Kč
- malého rozsahu · 2020DP č.13 k RD 243/4/54/2019-1373Ministerstvo obrany37 313 Kč
- malého rozsahu · 2019DP č. 2 k RD 243/4/54/2019-1373Ministerstvo obrany37 184 Kč
- malého rozsahu · 2020DP č. 10 k RD 243/4/54/2019-1373Ministerstvo obrany34 593 Kč
- malého rozsahu · 2019DP 3 k RD č. 243/4/54/2019-1373Ministerstvo obrany32 649 Kč
- malého rozsahu · 2019DP č. 7 k RD 243/4/54/2019-1373Ministerstvo obrany23 321 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 29. 3. 2013Odchod společníkaLeoš Svoboda
- 29. 3. 2013PřesídleníLiberec → Praha
- 15. 1. 2013Odchod z vedeníLeoš Svoboda (jednatel)
- 11. 2. 2010PřesídleníLiberec
- 8. 7. 2004PřesídleníLiberec
- 4. 10. 2000Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 797 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
7tg6tsr
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25421450
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 2
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Vyšehradská 1349/2, Nové Město (Praha 2), 12800 Praha
- 1.Zdiměřická stavební s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2008Aktivní
- 3D EXPRES s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- 3D Real, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- ABC PODLAHY, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1999Aktivní
- Abeceda Zdraví s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25421450
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Další činnosti
- Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Maloobchod s nápoji, Maloobchod s nápoji, 56110, Pronájem videokazet a disků, Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 4. 10. 2000
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy FONDUTA s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě FONDUTA s.r.o.
Kdy vznikla firma FONDUTA s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má FONDUTA s.r.o.?
Kde sídlí FONDUTA s.r.o.?
Jaké je IČO firmy FONDUTA s.r.o.?
Jakou datovou schránku má FONDUTA s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy FONDUTA s.r.o.?
Komu patří FONDUTA s.r.o.?
Je FONDUTA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se FONDUTA s.r.o. zabývá?
Je FONDUTA s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu