Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2017 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 3 závěrky.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2017.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 3 závěrky; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Hiroki Matsumoto a 1 další, vlastní Denso International Europe B.V. (100 %).
Statutární orgán
- Hiroki Matsumotojednatel · od 2023 · nar. 1978 · Liberecdalších 1 firma:1 aktivních
- Akihiko Kakiuchijednatel · od 2024 · nar. 1968 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Denso International Europe B.V.100 %od 2012 · vklad 3,4 mld. Kč
Dříve ve firmě · 14
- Homare Kotatejednatel · od 2022 · do 2024 · nar. 1964 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- Kenichi Tokunagajednatel · od 2019 · do 2023 · nar. 1977 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Shinichiro Yamajijednatel · od 2017 · do 2022 · nar. 1958 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- Atsushi Murasejednatel · od 2014 · do 2019 · nar. 1973jiné firmy v rejstříku nemá
- Schinichiro Yamajijednatel · od 2017 · do 2017 · nar. 1958 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- Karel Balatkajednatel · od 2011 · do 2017 · nar. 1965 · Železný Brodjiné firmy v rejstříku nemá
- Eiji Kurodajednatel · od 2010 · do 2014 · nar. 1967 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Toshifumi Murayamajednatel · od 2007 · do 2010 · nar. 1950 · Vřesovájiné firmy v rejstříku nemá
- Yasushi Matsuijednatel · od 2008 · do 2010 · nar. 1964jiné firmy v rejstříku nemá
- Hiroshige Shimbojednatel · od 2005 · do 2007 · nar. 1956 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Fumiaki Nagatajednatel · od 2005 · do 2006 · nar. 1952 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- Kiyoshi Kittakajednatel · od 2003 · do 2006 · nar. 1956 · Liberecjiné firmy v rejstříku nemá
- DENSO CORPORATIONspolečník · od 2001 · do 2012
- Denso Europe B.V.společník · od 2012 · do 2017
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Vlastní · 1
Shrnutí · spočítáno z registrů
DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 106 z 108firem oboru v Liberci s uvedenou velikostí je menších
- 25 letna trhu, déle než 132 z 201 firem oboru v Liberci
- 90 %firem oboru zapsaných v roce 2001 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 66 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 27 328 Kč
- 91,9 mil. Kč29 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 101,4 mil. Kčv 21 dotacích z veřejných rozpočtů, 85 % z fondů EU
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 447 913 Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 株式会社デンソーstojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Japonsko
- 20 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba strojů a zařízení j. n. v Liberci · 108 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 106
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 0
- 063
- 1 - 518
- 6 - 93
- 10 - 193
- 20 - 241
- 25 - 495
- 50 - 996
- 100 - 1994
- 200 - 2491
- 250 - 4991
- 500 - 9991
- 1500 - 1999tato firma2
Ročník 2001
Z 124 subjektů oboru zapsaných v roce 2001 dnes funguje 112. DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Liberci, nejpodobnější velikostí
Všechny- DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 2001Tato firma · stejně velké →
- Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o.1500 - 1999 zaměstnancůod 2000
- UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2015
- FläktGroup Czech Republic a.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992
- Benteler Maschinenbau CZ s.r.o.200 - 249 zaměstnancůod 2001
- Busch Výroba CZ s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2005
- TRUMPF Liberec, spol. s r.o100 - 199 zaměstnancůod 2005
- Hengst Air Filtration Czech Republic s.r.o.100 - 199 zaměstnancůod 2018
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
29 smluv za 91,9 mil. Kč, nejvíc s KNL Catering s.r.o. (98 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- KNL Catering s.r.o.2 smlouvy90 mil. Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem1 smlouva450 000 Kč
- Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje2 smlouvy428 469 Kč
- Úřad práce České republiky4 smlouvy336 770 Kč
- Zdravotnická záchranná služba Libereckého kraje, příspěvková organizace1 smlouva250 000 Kč
- Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.1 smlouva202 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2017Dodatek č. 6 ke Smlouvě o zajišťování služeb závodního stravování90 mil. Kč
- Darovací smlouvauzavřena 7. 5. 2026250 000 Kč
- Finanční dar DENSOuzavřena 22. 4. 2026250 000 Kč s DPH
- Dodatek č. 8 ke smlouvě o poskytování služeb závodního stravováníuzavřena 8. 12. 2025 · dodatekcena neuvedena
- DAROVACÍ SMLOUVA - robot s příslušenstvím ABBuzavřena 17. 4. 202550 000 Kč
- Dodatek č. 7 ke smlouvě o poskytování služeb závodního stravováníuzavřena 11. 9. 2024 · dodatekcena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
21 dotací za 101,4 mil. Kč (2005–2025), 85 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 86,5 mil. Kčnárodní zdroje · 15 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu9 dotací96,7 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí4 dotace3,9 mil. Kč
- Úřad práce České republiky4 dotace707 540 Kč
- Úřad práce v Liberci4 dotace153 220 Kč
Poslední dotace
- Implementace nových digitálních řešení ve společnosti DENSOMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2025 · Digitální transformace podniků5,6 mil. KčEU
- DANTOTSUMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2021 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost75 mil. KčEU
- Podnikové vzdělávání zaměstnanců DENSO MANUFACTURING CZECHMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2017 · Operační program Zaměstnanost3,5 mil. KčEU
- LBA-MN-24/2017Úřad práce České republiky · 2017435 200 KčEU
- LBA-MN-42/2017Úřad práce České republiky · 2017129 540 KčEU
- LBA-MN-7/2017Úřad práce České republiky · 2017108 800 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
2 projekty za 24,3 mil. Kč, vyúčtováno 53 %; 1 běží.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
vyúčtováno · 12,8 mil. Kčzbývá · 11,5 mil. Kč
Projekty, nejnovější první
- od 8. 9. 2025 · do 31. 10. 2026Úspory energie ve společnosti DENSO IIOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt s právním aktem · Liberecký9,1 mil. Kčběží
- od 27. 12. 2023 · ukončen 28. 5. 2024DENSO - Úspory energieOperační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt finančně ukončen MF-PO · Liberecký15,2 mil. Kč
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 447 913 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY1 zakázka447 913 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE17 míst
- VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE17 míst
- INSPEKTOR/KA VÝROBY13 míst
- SEŘIZOVAČ (m/ž)7 míst
- SEŘIZOVAČ - výrobní dělník/ce7 míst
- OPERÁTOR/KA - VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 16. 4. 2021.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 13 · benzín 6 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 2. 2024Odchod z vedeníHomare Kotate (jednatel)
- 19. 1. 2024Nový ve vedeníAkihiko Kakiuchi (jednatel)
- 10. 5. 2023Odchod z vedeníKenichi Tokunaga (jednatel)
- 10. 5. 2023Nový ve vedeníHiroki Matsumoto (jednatel)
- 5. 5. 2022Odchod z vedeníShinichiro Yamaji (jednatel)
- 5. 5. 2022Nový ve vedeníHomare Kotate (jednatel)
- 15. 5. 2019Odchod z vedeníAtsushi Murase (jednatel)
- 1. 3. 2019Nový ve vedeníKenichi Tokunaga (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 8. 8. 2017Odchod společníkaDenso Europe B.V.
- 23. 2. 2017Odchod z vedeníSchinichiro Yamaji (jednatel)
- 1. 2. 2017Nový ve vedeníSchinichiro Yamaji (jednatel)
- 1. 2. 2017Nový ve vedeníShinichiro Yamaji (jednatel)
- 1. 2. 2017Odchod z vedeníKarel Balatka (jednatel)
- 27. 6. 2014Nový ve vedeníAtsushi Murase (jednatel)
- 27. 6. 2014Odchod z vedeníEiji Kuroda (jednatel)
- 21. 1. 2013PřesídleníLiberec
- 5. 3. 2012Nový společníkDenso International Europe B.V. – 100 %
- 5. 3. 2012Odchod společníkaDENSO CORPORATION
- 5. 3. 2012Nový společníkDenso Europe B.V. – 1 %
- 1. 1. 2011Nový ve vedeníKarel Balatka (jednatel)
- 31. 12. 2010Odchod z vedeníToshifumi Murayama (jednatel)
- 1. 8. 2010Nový ve vedeníEiji Kuroda (jednatel)
- 31. 7. 2010Odchod z vedeníYasushi Matsui (jednatel)
- 1. 1. 2008Nový ve vedeníYasushi Matsui (jednatel)
- 31. 12. 2007Odchod z vedeníHiroshige Shimbo (jednatel)
- 12. 7. 2001Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 124 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 13. 1. 2020 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
rbhcdyw
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25432338
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Liberec
- Okres
- Liberec · 45 495 aktivních
- Kraj
- Liberecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Heyrovského 476, Liberec XXIII-Doubí, 46312 Liberec
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25432338
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba průmyslových chladicích a klimatizačních zařízení
- Další činnosti
- Výroba pryžových a plastových výrobků, Výroba ostatních elektrických zařízení, Výroba průmyslových chladicích a klimatizačních zařízení, Výroba ostatních dílů a příslušenství pro motorová vozidla, Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 1500 - 1999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 12. 7. 2001
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Kdy vznikla firma DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.?
Kde sídlí DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.?
Jaké je IČO firmy DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.?
Jakou datovou schránku má DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.?
Komu patří DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.?
Je DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. zabývá?
Je DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba strojů a zařízení j. n. v Liberci?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu