Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Pavel Tlustý a 1 další, vlastní Stanley Works (Europe) GmbH (100 %).
Statutární orgán
- Pavel Tlustýjednatel · od 2022 · nar. 1985 · Brozany nad Ohřídalších 1 firma:1 aktivních
- John Paul Welfordjednatel · od 2024 · nar. 1979 · Dubíjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Stanley Works (Europe) GmbH100 %od 2025 · vklad 367,6 mil. Kč
Dříve ve firmě · 10
- Remigiusz Kazimierz Smolarekjednatel · od 2017 · do 2024 · nar. 1974 · Wroclawjiné firmy v rejstříku nemá
- Simona Královájednatel · od 2015 · do 2022 · nar. 1963 · Chomutovjiné firmy v rejstříku nemá
- Jonathan Richard Burdinjednatel · od 2013 · do 2017 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Gatialjednatel · od 2013 · do 2015 · nar. 1965 · Dubíjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Julius Petríkjednatel · od 2009 · do 2013 · nar. 1964 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jeffrey William Finchjednatel · od 2003 · do 2009 · nar. 1970jiné firmy v rejstříku nemá
- Marcus Hamiltonjednatel · od 2002 · do 2003 · nar. 1973 · Horoměřicejiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Hrůzajednatel · od 2002 · do 2002 · nar. 1962 · Roztokyjiné firmy v rejstříku nemá
- Black & Decker Overseas Holdings B.V.společník · od 2002 · do 2012
- Black & Decker Holdings B.V.společník · od 2012 · do 2025
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Black & Decker (Czech) s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Black & Decker (Czech) s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 24 letv registru, od roku 2002
- 92 %firem oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 673 746 Kč6 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 44,7 mil. Kčv 10 dotacích z veřejných rozpočtů, 6 % z fondů EU
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba strojů a zařízení j. n. v obci Trmice · 1 aktivní firma s uvedenou velikostí
Ročník 2002
Z 128 subjektů oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje 118. Black & Decker (Czech) s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv za 673 746 Kč, nejvíc s Úřad práce České republiky (41 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Úřad práce České republiky3 smlouvy278 256 Kč
- Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.2 smlouvy223 600 Kč
- Knihovna Ústeckého kraje, příspěvková organizace1 smlouva171 890 Kč
Poslední smlouvy
- Smlouva o poskytnutí daruuzavřena 18. 10. 2021171 890 Kč s DPH
- Smlouva o provozování reklamy č. 226/2021uzavřena 1. 9. 2021121 600 Kč
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 26. 6. 2020cena neuvedena
- Objednávka zajištění náborových jízd pro Black & Decker (Czech) s.r.o.uzavřena 25. 4. 2019102 000 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fonduuzavřena 16. 9. 2016132 000 Kč
- Dohoda o vyhrazení společensky účelného pracovního místa a poskytnutí příspěvku, spolufinancovaného ze státního rozpočtu a Evropského sociálního fonduuzavřena 16. 9. 2016146 256 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
10 dotací za 44,7 mil. Kč (2006–2016), 6 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 2,5 mil. Kčnárodní zdroje · 42,2 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace40 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu3 dotace2,6 mil. Kč
- Úřad práce v Ústí nad Labem4 dotace1,8 mil. Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace277 740 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2006349,1/2006Ministerstvo práce a sociálních věcí40 mil. Kč
- ULA-JZ-202/2016Úřad práce České republiky · 2016146 256 KčEU
- ULA-JZ-203/2016Úřad práce České republiky · 2016131 484 KčEU
- Specifické vzdělávání zaměstnanců společnosti Black & Decker (Czech) s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2011–20122,1 mil. KčEU
- ULA-ML-24/2009Úřad práce v Ústí nad Labem · 2009750 000 Kč
- ULA-ML-25/2009Úřad práce v Ústí nad Labem · 2009420 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 3. 1. 2025Odchod společníkaBlack & Decker Holdings B.V.
- 3. 1. 2025Nový společníkStanley Works (Europe) GmbH – 100 %
- 1. 5. 2024Odchod z vedeníRemigiusz Kazimierz Smolarek (jednatel)
- 1. 5. 2024Nový ve vedeníJohn Paul Welford (jednatel)
- 28. 9. 2022Nový ve vedeníPavel Tlustý (jednatel)
- 28. 9. 2022Odchod z vedeníSimona Králová (jednatel)
- 12. 5. 2017Nový ve vedeníRemigiusz Kazimierz Smolarek (jednatel)
- 5. 4. 2017Odchod z vedeníJonathan Richard Burdin (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 30. 9. 2016PřesídleníTrmice
- 31. 5. 2015Odchod z vedeníMilan Gatial (jednatel)
- 31. 5. 2015Nový ve vedeníSimona Králová (jednatel)
- 20. 12. 2013Nový ve vedeníMilan Gatial (jednatel)
- 30. 10. 2013Nový ve vedeníJonathan Richard Burdin (jednatel)
- 30. 10. 2013Odchod z vedeníIng. Julius Petrík (jednatel)
- 27. 11. 2012Odchod společníkaBlack & Decker Overseas Holdings B.V.
- 27. 11. 2012Nový společníkBlack & Decker Holdings B.V. – 100 %
- 6. 10. 2009Odchod z vedeníJeffrey William Finch (jednatel)
- 6. 10. 2009Nový ve vedeníIng. Julius Petrík (jednatel)
- 13. 8. 2004PřesídleníTrmice
- 23. 2. 2004Změna základního kapitálu50 200 000 → 367 618 000 Kč
- 19. 9. 2003Odchod z vedeníMarcus Hamilton (jednatel)
- 19. 9. 2003Nový ve vedeníJeffrey William Finch (jednatel)
- 4. 12. 2002Změna základního kapitálu200 000 → 50 200 000 Kč
- 16. 9. 2002Nový ve vedeníMarcus Hamilton (jednatel)
- 16. 9. 2002Odchod z vedeníIng. Petr Hrůza (jednatel)
- 20. 3. 2002Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 128 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
dcjrxkj
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25445022
Finanční úřad · Územní pracoviště v Ústí nad Labem
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Trmice
- Okres
- Ústí nad Labem · 27 051 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
40004 Trmice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25445022
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 40004 Trmice
- Hlavní činnost
- Výroba ručních mechanizovaných nástrojů
- Další činnosti
- Nespecializovaný velkoobchod, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, 47780
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 3. 2002
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Black & Decker (Czech) s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Black & Decker (Czech) s.r.o.
Kdy vznikla firma Black & Decker (Czech) s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Black & Decker (Czech) s.r.o.?
Kde sídlí Black & Decker (Czech) s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Black & Decker (Czech) s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Black & Decker (Czech) s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Black & Decker (Czech) s.r.o.?
Komu patří Black & Decker (Czech) s.r.o.?
Je Black & Decker (Czech) s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Black & Decker (Czech) s.r.o. zabývá?
Je Black & Decker (Czech) s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba strojů a zařízení j. n. v obci Trmice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu