Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2022
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2022 | 19,1 mil. | 2,3 mil. | 5,4 mil. |
| 2021 | 18,9 mil. | 2,3 mil. | 7,2 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2022
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2022 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Novější závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument; čísla jsou z poslední strukturované, za rok 2022.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 12 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2022 a pro srovnání 2021.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jiří Falář, vlastní Jiří Falář (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Miluše Kasýkovájednatel · od 2002 · do 2006 · nar. 1975 · Meziboříjiné firmy v rejstříku nemá
- Miluše Kasýkováspolečník · od 2002 · do 2006 · nar. 1975 · Meziboříjiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Švamberkspolečník · od 2002 · do 2006 · nar. 1962 · Louka u Litvínovajiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Báraspolečník · od 2002 · do 2006 · nar. 1959 · Jeníkovjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MR 3, s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Vlastní · 1
Shrnutí · spočítáno z registrů
MR 3, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 19 099 z 19 847firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 24 letna trhu, déle než 35 392 z 45 170 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje
- 52 firemsídlí na stejné adrese
- 4 mil. Kč28 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,2 mil. Kčv 7 dotacích z veřejných rozpočtů, 95 % z fondů EU
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 4,6 mil. Kč bez DPH
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 13 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti v Praze · 19 847 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 19 099
- Ve stejném pásmu
- 403
- Větších
- 345
- 014 178
- 1 - 54 399
- 6 - 9522
- 10 - 19tato firma403
- 20 - 2486
- 25 - 49151
- 50 - 9955
- 100 - 19932
- 200 - 2494
- 250 - 4999
- 500 - 9994
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
Ročník 2002
Z 2 222 subjektů oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje 2 184. MR 3, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- MR 3, s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2002Tato firma · stejně velké →
- CCL - CONFERENCE CZECHOSLOVAKIA Ltd. spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- AB - CREDIT a. s.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- GATO spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- FRIGOCOM, spol. s r. o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- PAMO, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- DAPE Expert s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992
- HELVE s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1994
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
28 smluv za 4 mil. Kč, nejvíc s Lesní správa Lány (51 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Lesní správa Lány7 smluv2,1 mil. Kč
- Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace2 smlouvy980 000 Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem3 smlouvy415 625 Kč
- Město Litvínov1 smlouva237 300 Kč
- Správa majetku Praha 14, a.s.1 smlouva72 000 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Příkazní smlouva o výkonu v oblasti BOZP, PO a činností souvisejících2 mil. Kč
- Mandátní smlouva k zajištění BOZP a POuzavřena 31. 12. 2025cena neuvedena
- Mandátní smlouva k zajištění BOZP a POuzavřena 31. 12. 2025cena neuvedena
- Dodatek č. 5 ke Smlouvě o zajištění komplexních služeb v oblasti BOZPuzavřena 7. 11. 2025cena neuvedena
- Objednávka - měření a hodnocení lokální svalové zátěže a pracovních polohuzavřena 23. 10. 2025140 068 Kč
- Objednávka - měření a hodnocení celkové fyzické zátěže, lokální svalové zátěže a pracovních poloh pro účely kategorizace pracíuzavřena 1. 7. 2025109 442 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
7 dotací za 1,2 mil. Kč (2010–2016), 95 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1,2 mil. Kčnárodní zdroje · 60 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky6 dotací1,2 mil. Kč
- Úřad práce v Mostě1 dotace60 000 Kč
Poslední dotace
- MOA-SF-3072/2016Úřad práce České republiky · 2016120 000 KčEU
- ABA-SF-144/2015Úřad práce České republiky · 2015360 000 KčEU
- MOA-SZ-539/2015Úřad práce České republiky · 2015270 000 KčEU
- MOA-SZ-538/2015Úřad práce České republiky · 2015270 000 KčEU
- PZA-SF-11/2015Úřad práce České republiky · 201566 000 KčEU
- PZA-SF-12/2015Úřad práce České republiky · 201566 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 4,6 mil. Kč od 2 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Lesní správa Lány2 zakázky3,6 mil. Kč
- Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace1 zakázka980 000 Kč
Největší zakázky
- 2020Služby a odborné činnosti v oblasti BOZP, PO a činnosti souvisejícíLesní správa Lány2 mil. Kč
- 2017Služby a odborné činnosti v oblasti BOZP, požární ochrany a činnosti souvisejícíLesní správa Lány1,6 mil. Kč
- 2024Výměna protipožárních klapek, dvířek a prostupů na půdyDomovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace980 000 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 6 · benzín 5 · ostatní 1 · elektřina 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 23. 12. 2024PřesídleníLitvínov → Praha
- 23. 12. 2011PřesídleníLouka u Litvínova → Litvínov
- 30. 6. 2006Odchod společníkaMiluše Kasýková
- 30. 6. 2006Odchod společníkaPavel Švamberk
- 30. 6. 2006Odchod společníkaMilan Bára
- 30. 6. 2006Nový společníkJiří Falář – 100 %
- 15. 5. 2006Nový ve vedeníJiří Falář (jednatel)
- 15. 5. 2006Odchod z vedeníMiluše Kasýková (jednatel)
- 22. 5. 2002Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 222 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
q3enxsp
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25448838
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Aviatická 1092/8, Ruzyně, 16100 Praha
- AeroJOB,s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Air Express s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2018 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Airtranss Multimodal s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2007Aktivní
- AMVS GLOBAL s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2019 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Asiana Airlines, Inc. - odštěpný závodOdštěpný závod zahraniční právnické osoby · od 2025 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25448838
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 22. 5. 2002
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MR 3, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě MR 3, s.r.o.
Kdy vznikla firma MR 3, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má MR 3, s.r.o.?
Kde sídlí MR 3, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy MR 3, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má MR 3, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy MR 3, s.r.o.?
Komu patří MR 3, s.r.o.?
Je MR 3, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MR 3, s.r.o. zabývá?
Je MR 3, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu