Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 270 000 |
| 2024 | – | – | 228 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 5 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Schorsch a 1 další, vlastní hlavně Otto Bartoň (50 %).
Statutární orgán
- Petr Schorschjednatel · od 2005 · nar. 1985 · Malečovjiné firmy v rejstříku nemá
- Vladimír Schorschjednatel · od 2013 · nar. 1961 · Ústí nad Labemdalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Otto Bartoň50 %od 2002 · nar. 1966 · Ústí nad Labem · vklad 102 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Petr Schorsch50 %od 2005 · nar. 1985 · Malečov · vklad 102 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 5
- Otto Bartoňjednatel · od 2004 · do 2013 · nar. 1966 · Ústí nad Labemdalších 1 firma:1 aktivních
- Miloslava Bradovájednatel · od 2003 · do 2005 · nar. 1962 · Ústí nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Bérešjednatel · od 2002 · do 2003 · nar. 1964 · Ústí nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Bérešspolečník · od 2002 · do 2003 · nar. 1964 · Ústí nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
- Miloslava Bradováspolečník · od 2002 · do 2005 · nar. 1962 · Ústí nad Labemjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
COMPORT s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
COMPORT s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 24 letna trhu, déle než 1 822 z 2 387 firem oboru v Ústí nad Labem
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje
- 2 387aktivních firem v oboru v Ústí nad Labem
- 138 734 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 298 500 Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 65 % z fondů EU
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 2 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 4 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Ústí nad Labem · 1 112 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 2002
Z 4 811 subjektů oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje 4 748. COMPORT s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ústí nad Labem, nejpodobnější velikostí
Všechny- COMPORT s.r.o.velikost neuvedenaod 2002Tato firma
- ROMSERVIS, hospodářské zařízení Romské nezávislé organizacevelikost neuvedenaod 1990
- Generlook s.r.o.velikost neuvedenaod 1991
- 5M spol. s r.o. v likvidacivelikost neuvedenaod 1991
- INGBAS spol. s r.o. "v likvidaci"velikost neuvedenaod 1991
- " S p o g a s " společnost s ručením omezenýmvelikost neuvedenaod 1991
- Design sport service " B A F R " společnost s ručením omezeným v likvidacivelikost neuvedenaod 1991
- TOZ spol. s r.o. v likvidacivelikost neuvedenaod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 138 734 Kč, nejvíc s Statutární město Ústí nad Labem (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Ústí nad Labem2 smlouvy138 734 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 298 500 Kč (2008–2014), 65 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce v Ústí nad Labem.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 193 500 Kčnárodní zdroje · 105 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce v Ústí nad Labem1 dotace105 000 Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace103 500 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace90 000 Kč
Poslední dotace
- ULA-SN-394/2014Úřad práce České republiky · 2014103 500 KčEU
- ULA-SN-228/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201490 000 KčEU
- ULA-S-1/2008Úřad práce v Ústí nad Labem · 2008105 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 18. 4. 2013Odchod z vedeníOtto Bartoň (jednatel)
- 18. 4. 2013Nový ve vedeníVladimír Schorsch (jednatel)
- 14. 5. 2009PřesídleníÚstí nad Labem
- 1. 12. 2005PřesídleníÚstí nad Labem
- 2. 7. 2005Odchod společníkaMiloslava Bradová
- 2. 7. 2005Nový společníkPetr Schorsch – 50 %
- 16. 5. 2005Odchod z vedeníMiloslava Bradová (jednatel)
- 16. 5. 2005Nový ve vedeníPetr Schorsch (jednatel)
Celá historie · další 6Skrýt starší
- 4. 8. 2004PřesídleníÚstí nad Labem
- 8. 6. 2004Nový ve vedeníOtto Bartoň (jednatel)
- 13. 11. 2003Odchod společníkaJan Béreš
- 7. 7. 2003Odchod z vedeníJan Béreš (jednatel)
- 7. 7. 2003Nový ve vedeníMiloslava Bradová (jednatel)
- 30. 9. 2002Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 4 811 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
6wgwebg
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25453416
Finanční úřad · Územní pracoviště v Ústí nad Labem
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ústí nad Labem
- Okres
- Ústí nad Labem · 27 024 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25453416
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Elektrické instalace
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 30. 9. 2002
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy COMPORT s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě COMPORT s.r.o.
Kdy vznikla firma COMPORT s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má COMPORT s.r.o.?
Kde sídlí COMPORT s.r.o.?
Jaké je IČO firmy COMPORT s.r.o.?
Jakou datovou schránku má COMPORT s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy COMPORT s.r.o.?
Komu patří COMPORT s.r.o.?
Je COMPORT s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se COMPORT s.r.o. zabývá?
Je COMPORT s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Ústí nad Labem?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu