Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 770,7 mil. | 67,7 mil. | 45,5 mil. |
| 2023 | 242 mil. | 9,8 mil. | −1,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2024
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2024 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 21 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2024 a pro srovnání 2023.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jaroslav Oršuliak, vlastní JOPO HOLDING a.s. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 1
Dříve ve firmě · 9
- Jaroslav Oršuliakpředseda představenstva · od 2011 · do 2021 · nar. 1969 · Perštejndalších 10 firem:10 aktivních
- dipl. Ing. Katrin Güntherčlen představenstva · od 2011 · do 2014 · nar. 1980jiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Romana Skalováčlen představenstva · od 2014 · do 2014 · nar. 1969 · Meziboříjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Tokarevčlen představenstva · od 2011 · do 2013 · nar. 1976 · Chomutovjiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Oršuliakjednatel · od 2002 · do 2011 · nar. 1969 · Perštejndalších 10 firem:10 aktivních
- Petr Pondělíčekjednatel · od 2002 · do 2005 · nar. 1969 · Chomutovjiné firmy v rejstříku nemá
- Jana Nováčkováspolečník · od 2005 · do 2008 · nar. 1948 · Perštejnjiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Oršuliakspolečník · od 2002 · do 2020 · nar. 1969 · Perštejndalších 10 firem:10 aktivních
- Petr Pondělíčekspolečník · od 2003 · do 2005 · nar. 1969 · Chomutovjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
JOPO CONSTRUCTIONS a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
JOPO CONSTRUCTIONS a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 4 795 z 5 451firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 24 letna trhu, déle než 6 130 z 10 584 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje
- 2 122 firemsídlí na stejné adrese
- 648,8 mil. Kč64 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3,7 mil. Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 99 % z fondů EU
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 15 mil. Kč bez DPH
- 10 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Praze · 5 451 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 4 795
- Ve stejném pásmu
- 341
- Větších
- 315
- 02 177
- 1 - 52 217
- 6 - 9401
- 10 - 19tato firma341
- 20 - 2496
- 25 - 49131
- 50 - 9960
- 100 - 19918
- 250 - 4995
- 500 - 9991
- 1000 - 14993
- 1500 - 19991
Ročník 2002
Z 1 819 subjektů oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje 1 772. JOPO CONSTRUCTIONS a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- JOPO CONSTRUCTIONS a.s.10 - 19 zaměstnancůod 2002Tato firma · stejně velké →
- RCR Flooring Services Central Europe s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- NOWASTAV akciová společnost10 - 19 zaměstnancůod 1990
- SAPROS, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- MYSTAV, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- Univerzální stavební, a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- ALUPRA, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
- EPISTAV spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
64 smluv za 648,8 mil. Kč, nejvíc s Pražská vodohospodářská společnost a.s. (127 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Pražská vodohospodářská společnost a.s.28 smluv824,9 mil. Kč
- Městská část Praha 104 smlouvy29,9 mil. Kč
- Obec Okounov1 smlouva7 mil. Kč
- Vodárny Kladno - Mělník, a.s.1 smlouva2,5 mil. Kč
- Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.12 smluv2,5 mil. Kč
- Technické služby města Chomutova, příspěvková organizace8 smluv213 735 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Rekonstrukce VDJ Korunní, Praha 10 - realizace díla123,3 mil. Kč
- Rekonstrukce VDJ Korunní, Praha 10 - reaizace díla - dodatek č. 2 ke smlouvěuzavřena 14. 4. 202621,3 mil. Kč
- ČS a VDJ Flora – rekonstrukce zázemí, Praha 3 - realizace díla - dodatek č.4 ke smlouvěuzavřena 20. 1. 2026−376 884 Kč
- Rekonstrukce AB ČS Flora, Praha 3 – rozšíření CD - realizace díla - dodatek č.4 ke smlouvěuzavřena 20. 1. 20267,5 mil. Kč
- Dodatek č. 11 ke smlouvě o zajištění svozu a odstraňování odpaduuzavřena 5. 11. 202560 411 Kč
- ČS a VDJ Flora – rekonstrukce zázemí, Praha 3 - realizace díla - dodatek č.3 ke smlouvěuzavřena 7. 10. 2025176 099 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 3,7 mil. Kč (2014–2019), 99 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo životního prostředí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 3,7 mil. Kčnárodní zdroje · 23 826 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo životního prostředí1 dotace3,3 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí4 dotace320 826 Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace120 750 Kč
Poslední dotace
- Eliminace prašnosti v areálu JOPO CONSTRUCTIONS a.s.Ministerstvo životního prostředí · 2019 · Operační program Životní prostředí3,3 mil. KčEU
- CVA-SN-155/2015Úřad práce České republiky · 2015120 750 KčEU
- CVA-SN-2/2015Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2015117 000 KčEU
- CVA-SN-290/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201490 000 KčEU
- CVA-SN-291/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201490 000 KčEU
- CVA-SN-5/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201423 826 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 15 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- Městská část Praha 101 zakázka15 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2018–2018
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 7 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 9. 2021Odchod z vedeníJaroslav Oršuliak (předseda představenstva)
- 10. 9. 2021Nový ve vedeníJaroslav Oršuliak (člen představenstva)
- 14. 12. 2020Odchod společníkaJaroslav Oršuliak
- 14. 12. 2020Nový společníkJOPO HOLDING a.s. – 100 %
- 28. 8. 2014Odchod z vedenídipl. Ing. Katrin Günther (člen představenstva)
- 28. 8. 2014Odchod z vedeníIng. Romana Skalová (člen představenstva)
- 13. 1. 2014Nový ve vedeníIng. Romana Skalová (člen představenstva)
- 31. 8. 2013Odchod z vedeníMartin Tokarev (člen představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 29. 9. 2011Nový ve vedeníJaroslav Oršuliak (předseda představenstva)
- 29. 9. 2011Nový ve vedeníMartin Tokarev (člen představenstva)
- 29. 9. 2011Nový ve vedenídipl. Ing. Katrin Günther (člen představenstva)
- 29. 9. 2011Odchod z vedeníJaroslav Oršuliak (jednatel)
- 29. 9. 2011Změna základního kapitálu200 000 → 2 100 000 Kč
- 29. 9. 2011Změna názvuJOPO CONSTRUCTIONS s.r.o. → JOPO CONSTRUCTIONS a.s.
- 11. 10. 2008Odchod společníkaJana Nováčková
- 11. 10. 2008Změna názvuJOPOCV s.r.o. → JOPO CONSTRUCTIONS s.r.o.
- 11. 10. 2008PřesídleníPraha
- 11. 10. 2008PřesídleníPraha
- 16. 2. 2006PřesídleníChomutov → Praha
- 9. 8. 2005Odchod společníkaPetr Pondělíček
- 9. 8. 2005Nový společníkJana Nováčková – 100 %
- 6. 4. 2005Odchod z vedeníPetr Pondělíček (jednatel)
- 3. 7. 2003Nový společníkPetr Pondělíček – 50 %
- 3. 7. 2003PřesídleníPerštejn → Chomutov
- 3. 12. 2002Nový ve vedeníPetr Pondělíček (jednatel)
- 23. 10. 2002Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 819 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
6i3eaqz
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25454501
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Revoluční 1082/8, Nové Město (Praha 1), 11000 Praha
- 100 PLUS INVESTMENT osoba rizikového kapitálu s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- 2TeleOne s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
- 3AY Invest s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 3E REAL s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2021Aktivní
- 3E SOLUTION s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25454501
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových budov
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 23. 10. 2002
- Poslední změna
- 2. 6. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy JOPO CONSTRUCTIONS a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě JOPO CONSTRUCTIONS a.s.
Kdy vznikla firma JOPO CONSTRUCTIONS a.s.?
Kolik zaměstnanců má JOPO CONSTRUCTIONS a.s.?
Kde sídlí JOPO CONSTRUCTIONS a.s.?
Jaké je IČO firmy JOPO CONSTRUCTIONS a.s.?
Jakou datovou schránku má JOPO CONSTRUCTIONS a.s.?
Kdo je ve vedení firmy JOPO CONSTRUCTIONS a.s.?
Komu patří JOPO CONSTRUCTIONS a.s.?
Je JOPO CONSTRUCTIONS a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se JOPO CONSTRUCTIONS a.s. zabývá?
Je JOPO CONSTRUCTIONS a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 5. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu