Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2024
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2024 | 2,1 mil. | 12 000 | 269 000 |
| 2023 | 0 | 0 | 257 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2024
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2024 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 32 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2024 a pro srovnání 2023.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Umidjan Kamiljanovich Mirobidov, vlastní Umidjan Kamiljanovich Mirobidov (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 12
- Umidjan Mirobidovjednatel · od 2025 · do 2025 · nar. 1980 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jay Pallajednatel · od 2023 · do 2025 · nar. 1963 · Moravská Třebovájiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Zdeněk Machjednatel · od 2002 · do 2023 · nar. 1956 · Valečjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Miroslav Erdingerjednatel · od 2002 · do 2004 · nar. 1954 · Krabčicejiné firmy v rejstříku nemá
- JUDr. Hana Procházkovájednatel · od 2002 · do 2003 · nar. 1953 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Zdeněk Machspolečník · od 2002 · do 2023 · nar. 1956 · Valečjiné firmy v rejstříku nemá
- Alamo Investments CZ s.r.o.společník · od 2023 · do 2025
- Umidjan Mirobidovspolečník · od 2025 · do 2025 · nar. 1980 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Eva Dellamáriováspolečník · od 2004 · do 2005 · nar. 1970 · Krupkajiné firmy v rejstříku nemá
- Eva Machováspolečník · od 2005 · do 2022 · nar. 1970 · Valečjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Miroslav Erdingerspolečník · od 2002 · do 2004 · nar. 1954 · Krabčicejiné firmy v rejstříku nemá
- JUDr. Hana Procházkováspolečník · od 2002 · do 2004 · nar. 1953 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
JOB ASISTENT s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
JOB ASISTENT s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 23 letna trhu, déle než 11 017 z 15 045 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje
- 1 873 firemsídlí na stejné adrese
- 15 045aktivních firem v oboru v Praze
- 961 300 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 86,7 mil. Kčv 40 dotacích z veřejných rozpočtů, 82 % z fondů EU
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 20 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Vzdělávání v Praze · 8 317 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 06 069
- 1 - 5886
- 6 - 9206
- 10 - 19293
- 20 - 24123
- 25 - 49284
- 50 - 99311
- 100 - 199105
- 200 - 24915
- 250 - 49914
- 500 - 9993
- 1000 - 14991
- 1500 - 19992
- 2000 - 24991
- 2500 - 29992
- 5000 - 99991
- 10 000 a více1
Ročník 2002
Z 1 879 subjektů oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje 1 859. JOB ASISTENT s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- JOB ASISTENT s.r.o.velikost neuvedenaod 2002Tato firma
- SVI AJAK z.s.velikost neuvedenaod 1976
- IAESTE Czech Republicvelikost neuvedenaod 1990
- Asociace pedagogů základního školství České republiky, o.p.s.velikost neuvedenaod 1990
- MAKO-potápěčský klub při České zemědělské univerzitě v Praze, p.s.velikost neuvedenaod 1990
- A - Z servis, družstvo komplexních služeb v přípravě obranyvelikost neuvedenaod 1990
- ASPECT- AMERICAN LANGUAGE SCHOOL spol.s r.o.velikost neuvedenaod 1990
- Sportovní klub vysoké školy chemicko-technologické Praha, z.s.velikost neuvedenaod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 961 300 Kč, nejvíc s Statutární město Děčín (71 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Děčín2 smlouvy684 800 Kč
- Město Bílina1 smlouva117 300 Kč
- Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.1 smlouva108 800 Kč
Poslední smlouvy
- Dohoda 10/2018uzavřena 23. 3. 2018108 800 Kč
- Odborný poradce v projektu „Prostupné zaměstnávání v SMS“uzavřena 15. 3. 2018576 000 Kč
- Poskytnutí příspěvku na mzdové náklady zaměstnavateleuzavřena 31. 10. 2017108 800 Kč
- Dohoda o postkytnutí příspěvku na mzdové náklady zaměstnavatelezveřejněna 27. 9. 2017117 300 Kč s DPH
- nájem kancelářských prostor v objektu Domova mládeže v ulici Sukova 870/6 o výměře cca 40 m2, včetně užívání sociálního zařízení a přístupových plochuzavřena 17. 4. 201750 400 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
40 dotací za 86,7 mil. Kč (2007–2016), 82 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 70,8 mil. Kčnárodní zdroje · 15,8 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí32 dotací70,8 mil. Kč
- Úřad práce v Ústí nad Labem4 dotace15,4 mil. Kč
- Úřad práce v Teplicích4 dotace432 000 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2007Operační program Rozvoj lidských zdrojůÚřad práce v Ústí nad Labem7,5 mil. Kč
- CESTA ZA PRACÍMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2016 · Operační program Zaměstnanost4,5 mil. KčEU
- Podpora rovných příležitostí na trhu práce - TepliceMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2016 · Operační program Zaměstnanost3,7 mil. KčEU
- ZPĚT K JISTOTÁMMinisterstvo práce a sociálních věcí · 2016 · Operační program Zaměstnanost2,9 mil. KčEU
- CZ.1.04/3.4.04/76.00149Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20144,8 mil. KčEU
- CZ.1.04/3.3.05/96.00138Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20143,8 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 4. 2025Odchod z vedeníUmidjan Mirobidov (jednatel)
- 10. 4. 2025Odchod společníkaUmidjan Mirobidov
- 10. 4. 2025Nový společníkUmidjan Kamiljanovich Mirobidov – 100 %
- 4. 4. 2025Odchod z vedeníJay Palla (jednatel)
- 4. 4. 2025Nový ve vedeníUmidjan Mirobidov (jednatel)
- 4. 4. 2025Nový ve vedeníUmidjan Kamiljanovich Mirobidov (jednatel)
- 4. 4. 2025Odchod společníkaAlamo Investments CZ s.r.o.
- 4. 4. 2025Nový společníkUmidjan Mirobidov – 100 %
Celá historie · další 17Skrýt starší
- 4. 4. 2025PřesídleníTeplice → Praha
- 15. 12. 2023Odchod společníkaIng. Zdeněk Mach
- 15. 12. 2023Nový společníkAlamo Investments CZ s.r.o. – 100 %
- 27. 11. 2023Odchod z vedeníIng. Zdeněk Mach (jednatel)
- 27. 11. 2023Nový ve vedeníJay Palla (jednatel)
- 14. 4. 2022Odchod společníkaEva Machová
- 21. 7. 2011PřesídleníTeplice
- 30. 1. 2009PřesídleníKrupka → Teplice
- 30. 11. 2005Nový společníkEva Machová – 50 %
- 30. 11. 2005Odchod společníkaEva Dellamáriová
- 8. 2. 2005PřesídleníKrabčice → Krupka
- 10. 9. 2004Odchod společníkaMgr. Miroslav Erdinger
- 10. 9. 2004Nový společníkEva Dellamáriová – 50 %
- 2. 7. 2004Odchod z vedeníMgr. Miroslav Erdinger (jednatel)
- 16. 6. 2004Odchod společníkaJUDr. Hana Procházková
- 17. 12. 2003Odchod z vedeníJUDr. Hana Procházková (jednatel)
- 7. 12. 2002Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 879 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
zmvd73k
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25457080
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 1
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Bílkova 855/19, Staré Město, 11000 Praha
- 1. české servis centrum, spol. s r.o. - v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 1999Aktivní
- 1ec.eu s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020Aktivní
- 1. klub českých gentlemanů s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- 3DiTech s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- 4BREEZE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25457080
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní vzdělávání j. n.
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 7. 12. 2002
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy JOB ASISTENT s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě JOB ASISTENT s.r.o.
Kdy vznikla firma JOB ASISTENT s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má JOB ASISTENT s.r.o.?
Kde sídlí JOB ASISTENT s.r.o.?
Jaké je IČO firmy JOB ASISTENT s.r.o.?
Jakou datovou schránku má JOB ASISTENT s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy JOB ASISTENT s.r.o.?
Komu patří JOB ASISTENT s.r.o.?
Je JOB ASISTENT s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se JOB ASISTENT s.r.o. zabývá?
Je JOB ASISTENT s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Vzdělávání v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu