Společenství vlastníků SNP 1875 Jablonec nad Nisou v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Než zaplatíte fakturu
Ověření účtu v registru plátců DPH
Kde sídlí
Jablonec nad Nisou
- Okres
- Jablonec nad Nisou · 23 470 aktivních
- Kraj
- Liberecký kraj
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti v oblasti nemovitostí v Jablonci nad Nisou · 754 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 0
- Ve stejném pásmu
- 486
- Větších
- 268
Ročník 2004
Z 6 640 subjektů oboru zapsaných v roce 2004 dnes funguje 6 207. Společenství vlastníků SNP 1875 Jablonec nad Nisou je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Jablonci nad Nisou, nejpodobnější velikostí
Všechny- Společenství vlastníků SNP 1875 Jablonec nad Nisouvelikost neuvedenaod 2004Tato firma
- EURELIA spol. s r.o.velikost neuvedenaod 1992
- Intertrading JNN, s.r.o.velikost neuvedenaod 1992
- ULTIMA OIL, s.r.o. v likvidacivelikost neuvedenaod 1993
- SPEKTA, spol. s r.o.velikost neuvedenaod 1993
- OMNIS, Jablonec n.N. v.o.s., v likvidacivelikost neuvedenaod 1994
- GAKONA s.r.o.velikost neuvedenaod 1996
- REALITY JABLONEC s.r.o.velikost neuvedenaod 1997
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 22. 10. 2004Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 640 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Společenství vlastníků SNP 1875 Jablonec nad Nisou?
Kolik zaměstnanců má Společenství vlastníků SNP 1875 Jablonec nad Nisou?
Kde sídlí Společenství vlastníků SNP 1875 Jablonec nad Nisou?
Jaké je IČO firmy Společenství vlastníků SNP 1875 Jablonec nad Nisou?
Je Společenství vlastníků SNP 1875 Jablonec nad Nisou spolehlivý plátce DPH?
Čím se Společenství vlastníků SNP 1875 Jablonec nad Nisou zabývá?
Je Společenství vlastníků SNP 1875 Jablonec nad Nisou aktivní?
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 25496531
- Právní forma
- Společenství vlastníků jednotek
- Sídlo
- Jablonec nad Nisou
- Okres
- Jablonec nad Nisou
- Kraj
- Liberecký kraj
- Hlavní činnost
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 22. 10. 2004
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
- Kód činnosti
- 6820
- Institucionální sektor
- 14430 · Příjemci ostatních transferů
- Kód okresu (LAU)
- CZ0512
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti v oblasti nemovitostí v Jablonci nad Nisou?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu