Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2,4 mld. | −7,2 mil. | 136,4 mil. |
| 2024 | 2,1 mld. | 33,2 mil. | 143,7 mil. |
| 2023 | 2 mld. | 45,8 mil. | 110,4 mil. |
| 2022 | 1,4 mld. | 28,5 mil. | 67,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2022–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jiří Kočí a 1 další, vlastní MKL investment s.r.o. (100 %).
Statutární orgán
- Jiří Kočíjednatel · od 1997 · nar. 1963 · Příbramdalších 5 firem:5 aktivních
- Luboš Dolákjednatel · od 1997 · nar. 1957 · Příbramdalších 4 firmy:4 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Milan Dolákjednatel · od 1997 · do 2025 · nar. 1955 · Příbramjiné firmy v rejstříku nemá
- Milan Dolákspolečník · od 1997 · do 2024 · nar. 1955 · Příbramjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Kočíspolečník · od 1997 · do 1998 · nar. 1963 · Příbramdalších 5 firem:5 aktivních
- Luboš Dolákspolečník · od 1997 · do 1998 · nar. 1957 · Příbramdalších 4 firmy:4 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
DOLÁK s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
DOLÁK s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 28 letv registru, od roku 1997
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje
- 5 firemsídlí na stejné adrese
- 2 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 14 000 Kč
- 67,3 mil. Kč137 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 704 500 Kčv 7 dotacích z veřejných rozpočtů, 69 % z fondů EU
- 31 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 22,2 mil. Kč bez DPH
- 9 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 956 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 5 000 Kč z 3 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v obci Dubno · 6 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1997
Z 1 920 subjektů oboru zapsaných v roce 1997 dnes funguje 1 886. DOLÁK s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Dubno, nejpodobnější velikostí
VšechnyVeřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
137 smluv za 67,3 mil. Kč, nejvíc s Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/2.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/25 smluv5,3 mil. Kč
- Město Strakonice7 smluv5,1 mil. Kč
- Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích7 smluv4,1 mil. Kč
- VODÁRNA PLZEŇ a.s.8 smluv3,2 mil. Kč
- Ministerstvo obrany12 smluv2,7 mil. Kč
- Město Český Krumlov3 smlouvy2,5 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018Modernizace dopravy Krajského školního hospodářství - Dodávka tří identických vozidel kategorie N1G1,9 mil. Kč
- Opravy a údržba služebních vozidel ŘSD s. p., Správy Plzeň a související služby - TOYOTAuzavřena 5. 10. 2026250 000 Kč
- zveřejnění objednávky v ISRS - příslušenství k vozu Toyotauzavřena 10. 9. 202675 000 Kč s DPH
- zveřejnění objednávky v ISRS - přestavba vozu Toyotauzavřena 20. 8. 2026180 000 Kč s DPH
- Objednávka č. 4/22/2026 oprava vozidla 9C9 2590uzavřena 17. 8. 2026 · dodatek40 600 Kč s DPH
- Oprava vozidla 9C9 2590uzavřena 17. 8. 2026113 100 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
7 dotací za 704 500 Kč (2009–2019), 69 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 486 000 Kčnárodní zdroje · 218 500 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky2 dotace486 000 Kč
- Úřad práce v Příbrami5 dotací218 500 Kč
Poslední dotace
- PBA-JZ-50/2019Úřad práce České republiky · 2019432 000 KčEU
- Směr - práce ve Středočeském kraji 2Úřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost54 000 KčEU
- PBA-SL-46(1)/2010Úřad práce v Příbrami · 201057 000 Kč
- PBA-S-68/2010Úřad práce v Příbrami · 201047 500 Kč
- PBA-S-25/2009Úřad práce v Příbrami · 200957 000 Kč
- PBA-S-77/2009Úřad práce v Příbrami · 200928 500 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné peníze · Seznam operací 2021–2027
Projekty z evropských fondů
0 projektů za 0 Kč.
Co jí přidělily operační programy 2021–2027 a kolik už si nárokovala
Projekt
- od 17. 3. 2025Digitalizace společnosti Dolák s.r.o.Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost · Projekt nedokončen - ukončen příjemcem · Středočeskýbez částkynedokončen
Zdroj: Seznam operací 2021–2027, řídicí orgány programů (dotaceeu.cz), vydání 10/2026. Přiděleno = příspěvek EU a národní veřejné zdroje podle právního aktu; vyúčtováno = v žádostech o platbu. Nedokončené projekty v součtech nejsou. Dotace rozhodnuté do roku 2025 uvádí i Centrální evidence dotací, proto se částky nesčítají.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
31 vyhraných zakázek za 22,2 mil. Kč od 18 zadavatelů; v 5 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích6 zakázek4,8 mil. Kč
- Ministerstvo obrany4 zakázky746 297 Kč
- Krajské školní hospodářství, České Budějovice, U Zimního stadionu 1952/23 zakázky1,5 mil. Kč
- 15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně2 zakázky2,5 mil. Kč
- Město Strakonice2 zakázky2,3 mil. Kč
- Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice, Senovážné náměstí 122 zakázky1,1 mil. Kč
Největší zakázky
- podlimitní · 2022Pořízení automobilů pro Městskou charitu PlzeňMěstská charita Plzeň · 2 nabídky1,9 mil. Kč
- 2023- část A. Obnova vozového parku MěÚSS Strakonice 2022 - Osobní automobilyMěsto Strakonice1,4 mil. Kč
- malého rozsahu · 2022Pořízení automobilů pro 15. přední hlídku Royal Rangers Mariánské Lázně15. přední hlídka Royal Rangers Mariánské Lázně · jediná nabídka1,3 mil. Kč
- zjednodušený režim · 2024Část 2 – Menší dodávka na alternativní palivaDiakonie ČCE – středisko Blanka · jediná nabídka1 mil. Kč
- 2024Užitkový terénní vůz - FROV JUJihočeská univerzita v Českých Budějovicích994 174 Kč
- 2021Nákup služebního vozidla IIJihočeská univerzita v Českých Budějovicích991 817 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Uklízeči pomocníci M/Ž2 místa
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 23. 9. 2026.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 498 · nafta 289 · hybrid 91 · elektřina 36 · ostatní 35 · LPG 7
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 4. 2. 2025Odchod z vedeníMilan Dolák (jednatel)
- 18. 12. 2024Odchod společníkaMilan Dolák
- 18. 12. 2024Nový společníkMKL trade investment s.r.o. – 100 %
- 27. 9. 2012PřesídleníPříbram → Dubno
- 27. 7. 2011Změna základního kapitálu4 620 000 → 7 120 000 Kč
- 17. 9. 1999Změna základního kapitálu1 620 000 → 4 620 000 Kč
- 17. 9. 1999PřesídleníPříbram
- 1. 9. 1998Odchod společníkaJiří Kočí
Celá historie · další 3Skrýt starší
- 1. 9. 1998Odchod společníkaLuboš Dolák
- 1. 9. 1998Změna základního kapitálu120 000 → 1 620 000 Kč
- 12. 11. 1997Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 920 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
upazdzv
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ25622633
Finanční úřad · Územní pracoviště v Příbrami
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Dubno
- Okres
- Příbram · 29 620 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
26101 Dubno
- Auto Real Estate ČB s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- "Dolák Motorsport z.s."Spolek · od 2007Aktivní
- Dřevokov výroba s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- MKL investment s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- Flinton Investment, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · 2019–2024Zaniklý
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 25622633
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 26101 Dubno
- Hlavní činnost
- Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Další činnosti
- Obrábění, Výroba zámků a kování, Obchod s automobily a jinými lehkými motorovými vozidly, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Maloobchod s potravinami, nápoji a tabákovými výrobky ve stáncích a na trzích, Ostatní pozemní osobní doprava, Reklamní činnosti, Činnosti v oblasti pronájmu a operativního leasingu a 1 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 12. 11. 1997
- Poslední změna
- 29. 4. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy DOLÁK s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě DOLÁK s.r.o.
Kdy vznikla firma DOLÁK s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má DOLÁK s.r.o.?
Kde sídlí DOLÁK s.r.o.?
Jaké je IČO firmy DOLÁK s.r.o.?
Jakou datovou schránku má DOLÁK s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy DOLÁK s.r.o.?
Komu patří DOLÁK s.r.o.?
Je DOLÁK s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se DOLÁK s.r.o. zabývá?
Je DOLÁK s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v obci Dubno?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu