Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 11 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 11 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji George Stewart Napier a 2 další, vlastní AISIN EUROPE S.A. (100 %).
Statutární orgán
- George Stewart Napierjednatel · od 2024 · nar. 1974 · Bruseljiné firmy v rejstříku nemá
- Shojiro Saharajednatel · od 2025 · nar. 1973 · Hekinan City, Aichi Prefecturejiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Ratajjednatel · od 2025 · nar. 1976 · Písekjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- AISIN EUROPE S.A.100 %od 2002 · vklad 1,8 mld. Kč
Dříve ve firmě · 12
- Miloš Hnízdiljednatel · od 2011 · do 2025 · nar. 1966 · Hluboká nad Vltavoujiné firmy v rejstříku nemá
- Shingo Uozumijednatel · od 2022 · do 2025 · nar. 1964 · Nishio-shi, Aichijiné firmy v rejstříku nemá
- Akimitsu Azumajednatel · od 2021 · do 2024 · nar. 1961 · Okazaki, Aichi 444-1162jiné firmy v rejstříku nemá
- Shin Sasakijednatel · od 2020 · do 2022 · nar. 1963 · 446-0044 Anjyo, Aichijiné firmy v rejstříku nemá
- Shingo Sanjojednatel · od 2016 · do 2021 · nar. 1960 · 444-1162 Aichijiné firmy v rejstříku nemá
- Tetsuro Yonemorijednatel · od 2019 · do 2020 · nar. 1961 · Aichi, Kariya cityjiné firmy v rejstříku nemá
- Masahiro Hayabuchijednatel · od 2016 · do 2019 · nar. 1958 · 446-0042 Aichijiné firmy v rejstříku nemá
- Toshikazu Nagurajednatel · od 2012 · do 2016 · nar. 1951 · Aichijiné firmy v rejstříku nemá
- Akira Nakamurajednatel · od 2012 · do 2016 · nar. 1956 · Aichijiné firmy v rejstříku nemá
- Susumu Takasejednatel · od 2003 · do 2012 · nar. 1955 · Ixellesjiné firmy v rejstříku nemá
- Naofumi Fujiejednatel · od 2011 · do 2012 · nar. 1953 · Nagoya-shi, Aichi-kenjiné firmy v rejstříku nemá
- JUDr. Jan Lukešjednatel · od 2002 · do 2003 · nar. 1976 · Chrudimjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 10 z 11firem oboru v Písku s uvedenou velikostí je menších
- 23 letna trhu, déle než 15 z 22 firem oboru v Písku
- 92 %firem oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 75 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 30 000 Kč
- 9,8 mil. Kč10 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 5,5 mil. Kčv 64 dotacích z veřejných rozpočtů, 42 % z fondů EU
- 74 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 2 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba strojů a zařízení j. n. v Písku · 11 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 10
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 2002
Z 128 subjektů oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje 118. AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Písku, nejpodobnější velikostí
Všechny- AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2002Tato firma · stejně velké →
- ELO+, spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1992
- Titgemeyer Tools & Automation spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1994
- VPT Partner s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2006
- DEKOS PÍSEK s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2006
- KOVOTRON s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2007
- IMPINAC CZ s.r.o.velikost neuvedenaod 2015
- PÍSECKÁ INVESTIČNÍ s.r.o.velikost neuvedenaod 2018
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
10 smluv za 9,8 mil. Kč, nejvíc s Státní fond životního prostředí České republiky (58 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Státní fond životního prostředí České republiky1 smlouva5,7 mil. Kč
- Město Písek1 smlouva3,5 mil. Kč
- Úřad práce České republiky3 smlouvy307 813 Kč
- Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem3 smlouvy242 000 Kč
- SLADOVNA PÍSEK o.p.s.1 smlouva83 000 Kč
- Technická univerzita v Liberci1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Zajištění akce pro zaměstnance společnosti Aisinuzavřena 3. 11. 202583 000 Kč s DPH
- Smlouva č. 7241100520 o poskytnutí podpory ze Státního fondu životního prostředí České republikyuzavřena 10. 11. 20255,7 mil. Kč
- Smlouva o reklamě a propagaciuzavřena 5. 3. 20253,5 mil. Kč s DPH
- Dohoda o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirus č. PIA-CO-9008283/2020uzavřena 9. 4. 2020cena neuvedena
- měření lokální svalové zátěžezveřejněna 14. 12. 201879 000 Kč
- měření lokální svalové zátěžeuzavřena 14. 9. 201897 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
64 dotací za 5,5 mil. Kč (2009–2016), 42 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 2,3 mil. Kčnárodní zdroje · 3,2 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky27 dotací2,4 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí28 dotací1,7 mil. Kč
- Úřad práce v Písku7 dotací1,2 mil. Kč
- Úřad práce v Českých Budějovicích2 dotace168 911 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2009PIA-MZ-1/2009Úřad práce v Písku752 842 Kč
- PIA-MN-26/2016Úřad práce České republiky · 2016205 564 KčEU
- PIA-MN-12/2016Úřad práce České republiky · 2016102 249 KčEU
- PIA-MN-14/2015Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2015141 580 KčEU
- PIA-MN-4/2015Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201575 000 KčEU
- PIA-MN-15/2015Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201547 551 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Manipulant / Skladník (M/Ž)19 míst
- Elektromechanik (M/Ž)10 míst
- Seřizovač (M/Ž)10 míst
- Technik výroby (M/Ž)10 míst
- Procesní technolog (M/Ž)5 míst
- Tavič (M/Ž)5 míst
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 1. 4. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 63 · nafta 6 · hybrid 4 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 4. 2025Odchod z vedeníShingo Uozumi (jednatel)
- 1. 4. 2025Odchod z vedeníMiloš Hnízdil (jednatel)
- 1. 4. 2025Nový ve vedeníZdeněk Rataj (jednatel)
- 1. 4. 2025Nový ve vedeníShojiro Sahara (jednatel)
- 26. 6. 2024Změna základního kapitálu934 600 000 → 1 842 200 000 Kč
- 22. 4. 2024Odchod z vedeníAkimitsu Azuma (jednatel)
- 22. 4. 2024Nový ve vedeníGeorge Stewart Napier (jednatel)
- 24. 5. 2022Odchod z vedeníShin Sasaki (jednatel)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 24. 5. 2022Nový ve vedeníShingo Uozumi (jednatel)
- 17. 5. 2021Nový ve vedeníAkimitsu Azuma (jednatel)
- 17. 5. 2021Odchod z vedeníShingo Sanjo (jednatel)
- 12. 5. 2020Nový ve vedeníShin Sasaki (jednatel)
- 12. 5. 2020Odchod z vedeníTetsuro Yonemori (jednatel)
- 20. 6. 2019Nový ve vedeníTetsuro Yonemori (jednatel)
- 20. 6. 2019Odchod z vedeníMasahiro Hayabuchi (jednatel)
- 28. 6. 2016PřesídleníPísek
- 21. 6. 2016Nový ve vedeníShingo Sanjo (jednatel)
- 21. 6. 2016Nový ve vedeníMasahiro Hayabuchi (jednatel)
- 21. 6. 2016Odchod z vedeníToshikazu Nagura (jednatel)
- 21. 6. 2016Odchod z vedeníAkira Nakamura (jednatel)
- 31. 3. 2014Změna základního kapitálu702 000 000 → 934 600 000 Kč
- 9. 10. 2012Odchod z vedeníSusumu Takase (jednatel)
- 9. 10. 2012Odchod z vedeníNaofumi Fujie (jednatel)
- 9. 10. 2012Nový ve vedeníToshikazu Nagura (jednatel)
- 9. 10. 2012Nový ve vedeníAkira Nakamura (jednatel)
- 6. 11. 2002Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 128 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
dd9j5ed
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ26052377
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Písek
- Okres
- Písek · 17 047 aktivních
- Kraj
- Jihočeský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Čížovská 456, Pražské Předměstí, 39701 Písek
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26052377
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba ostatních čerpadel a kompresorů
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Slévárenství, 25530, Obrábění, Výroba ostatních strojů pro speciální účely j. n., Nespecializovaný velkoobchod, Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 6. 11. 2002
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Kdy vznikla firma AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.?
Kde sídlí AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.?
Jaké je IČO firmy AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.?
Jakou datovou schránku má AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.?
Komu patří AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.?
Je AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o. zabývá?
Je AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba strojů a zařízení j. n. v Písku?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu