Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Lenka Madliaková a 1 další, vlastní Accenture Central Europe B.V. (100 %).
Statutární orgán
- Lenka Madliakovájednatel · od 2022 · nar. 1978 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
- Ing. Karel Kohout, Ph.D.jednatel · od 2025 · nar. 1980 · Prahadalších 1 firma:1 aktivních
Společníci a akcionáři
- Accenture Central Europe B.V.100 %od 2001 · vklad 50 mil. Kč
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Accenture Services, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Accenture Services, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 16 372 z 16 375firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 25 letna trhu, déle než 15 289 z 24 648 firem oboru v Praze
- 99 %firem oboru zapsaných v roce 2001 dnes funguje
- 160 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 12 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 78 000 Kč
- 6 smluvs veřejným sektorem v Registru smluv, bez uvedené ceny
- 168,8 mil. Kčv 28 dotacích z veřejných rozpočtů
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Právní a účetnické činnosti v Praze · 16 375 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 16 372
- Ve stejném pásmu
- 3
- Větších
- 0
- 011 901
- 1 - 53 263
- 6 - 9582
- 10 - 19358
- 20 - 2473
- 25 - 49119
- 50 - 9945
- 100 - 19911
- 200 - 2496
- 250 - 49910
- 500 - 9994
- 1000 - 1499tato firma3
Ročník 2001
Z 1 938 subjektů oboru zapsaných v roce 2001 dnes funguje 1 926. Accenture Services, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Accenture Services, s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 2001Tato firma · stejně velké →
- ADP Employer Services Česká republika, a.s.1000 - 1499 zaměstnancůod 1994
- PricewaterhouseCoopers Česká republika, s.r.o.1000 - 1499 zaměstnancůod 1996
- KPMG Česká republika, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1990
- PricewaterhouseCoopers Audit, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- Ernst & Young, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2002
- AGP SECURITY s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2016
- KPMG Česká republika Audit, s.r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
6 smluv, nejvíc s T-Mobile Czech Republic a.s..
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
Poslední smlouvy
- Účástnická smlouvauzavřena 11. 9. 2018cena neuvedena
- Účástnická smlouvauzavřena 29. 8. 2018cena neuvedena
- Účástnická smlouvauzavřena 10. 8. 2018cena neuvedena
- Účástnická smlouvauzavřena 3. 8. 2018cena neuvedena
- Účástnická smlouvauzavřena 24. 7. 2018cena neuvedena
- Účástnická smlouvauzavřena 23. 7. 2018cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
28 dotací za 168,8 mil. Kč (2006–2014); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu21 dotací157,4 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí7 dotací11,4 mil. Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2006158/2006Ministerstvo průmyslu a obchodu30 mil. Kč
- 32522/14/62100Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20141,9 mil. Kč
- 24886/12/61300Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20122,3 mil. Kč
- 166/2011Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20113,4 mil. Kč
- 104/2011Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20113,4 mil. Kč
- 21/2010Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20105,9 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- Security Operations Specialist3 místa
- Senior Systems Analyst2 místa
- Manager1 místo
- Security Manager1 místo
- Security Operations Engineer1 místo
- Security Operations Specialist (M/Ž)1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 18. 11. 2025.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 6. 2025Nový ve vedeníIng. Karel Kohout, Ph.D. (jednatel)
- 1. 4. 2023PřesídleníPraha
- 1. 9. 2022Odchod z vedeníDr. Roberto Libonati (jednatel)
- 1. 9. 2022Nový ve vedeníLenka Madliaková (jednatel)
- 1. 4. 2018PřesídleníPraha
- 5. 2. 2018PřesídleníPraha
- 1. 4. 2016Nový ve vedeníDr. Roberto Libonati (jednatel)
- 31. 3. 2016Odchod z vedeníLibor David (člen statutárního orgánu)
Celá historie · další 6Skrýt starší
- 1. 2. 2013Nový ve vedeníLibor David (člen statutárního orgánu)
- 31. 1. 2013Odchod z vedeníMaurizio Barini (jednatel)
- 7. 10. 2009PřesídleníPraha
- 8. 12. 2004Změna základního kapitálu200 000 → 50 000 000 Kč
- 10. 12. 2001PřesídleníPraha
- 10. 5. 2001Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 938 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
sd5izdc
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ26449251
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Plynární 1617/10, Holešovice (Praha 7), 17000 Praha
- 2SM TECHNOLOGY s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2026 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Accenture Central Europe B.V., organizační složkaOdštěpný závod zahraniční právnické osoby · od 1993 · 500 - 999 zaměstnancůAktivní
- Accenture Song 0100 s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012 · 25 - 49 zaměstnancůAktivní
- adolia s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- Amaris Technologies s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 26449251
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba elektronických součástek, Výroba elektronických součástek, Výroba komunikačních zařízení, Výroba komunikačních zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Výroba ostatních elektrických zařízení, Opravy elektrických zařízení a 10 dalších
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 10. 5. 2001
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Accenture Services, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Accenture Services, s.r.o.
Kdy vznikla firma Accenture Services, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Accenture Services, s.r.o.?
Kde sídlí Accenture Services, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Accenture Services, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Accenture Services, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Accenture Services, s.r.o.?
Komu patří Accenture Services, s.r.o.?
Je Accenture Services, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Accenture Services, s.r.o. zabývá?
Je Accenture Services, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Právní a účetnické činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu