Candles v likvidaci v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Komenského 1534/16, 28922 Lysá nad Labem
- Obec
- Lysá nad Labem
- Okres
- Nymburk · 24 940 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Na stejné adrese
Komenského 1534/16, 28922 Lysá nad Labem
- Obchodní akademie, Lysá nad Labem, Komenského 1534Aktivní
- Praktická škola a Základní škola Lysá nad Labem, příspěvková organizaceAktivní
- Spolek rodičů při OA Lysá n. L.Aktivní
- Spolek rodičů žáků Základní školy J.A. Komenského v Lysé n.L.Aktivní
- Základní škola J.A.Komenského Lysá nad Labem, Komenského 1534, okres NymburkAktivní
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Lysé nad Labem · 70 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 0
- Ve stejném pásmu
- 60
- Větších
- 10
Ročník 2002
Z 2 411 subjektů oboru zapsaných v roce 2002 dnes funguje 1 940.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Lysé nad Labem, nejpodobnější velikostí
- Candles v likvidacivelikost neuvedenaod 2002Tato firma
- Vlastenecko dobročinná sdružená obec baráčníků Lysá nad Labemvelikost neuvedenaod 1976
- Základní organizace KOVONA - Lysá n.Lvelikost neuvedenaod 1990
- Spolek radioamaterů Lysá nad Labemvelikost neuvedenaod 1991
- Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Lysé nad Labemvelikost neuvedenaod 1993
- VERITAS - historická společnost pro aktualizaci odkazu české reformace, z. s.velikost neuvedenaod 1993
- Spolek Lysinvelikost neuvedenaod 1994
- Junák - český skaut, středisko Lysá nad Labem, z. s.velikost neuvedenaod 1994
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 28. 2. 2025Zánik
- 29. 11. 2002Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 411 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Candles v likvidaci?
Kolik zaměstnanců má Candles v likvidaci?
Kde sídlí Candles v likvidaci?
Jaké je IČO firmy Candles v likvidaci?
Je Candles v likvidaci spolehlivý plátce DPH?
Čím se Candles v likvidaci zabývá?
Je Candles v likvidaci aktivní?
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 26611155
- Právní forma
- Spolek
- Obec
- Lysá nad Labem
- Okres
- Nymburk
- Kraj
- Středočeský kraj
- Hlavní činnost
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 29. 11. 2002
- Datum zániku
- 28. 2. 2025
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
- Kód činnosti
- 9499
- Institucionální sektor
- 15002 · Neziskové instituce sloužící domácnostem, národní soukromé
- Kód okresu (LAU)
- CZ0208
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Lysé nad Labem?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu