Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 8 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 8 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Hong Ju Jeong, vlastní PLAKOR CO., LTD. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- PLAKOR CO., LTD.100 %od 2006 · vklad 1 mld. Kč
Dříve ve firmě · 4
- Jin Woo Kimjednatel · od 2017 · do 2019 · nar. 1959 · Soul, Yangcheon-gujiné firmy v rejstříku nemá
- Euisik Kimjednatel · od 2015 · do 2017 · nar. 1960 · Seouljiné firmy v rejstříku nemá
- Seokwoo Leejednatel · od 2013 · do 2015 · nar. 1961 · Bucheon-Cityjiné firmy v rejstříku nemá
- Yang Young-Soojednatel · od 2006 · do 2013 · nar. 1955 · Hanam-city, Keongki-dojiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
PLAKOR CZECH s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
PLAKOR CZECH s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 20 letv registru, od roku 2006
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje
- 3 firmysídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 130 800 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 246,8 mil. Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů
- 10 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 2 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba elektrických zařízení v obci Mošnov · 2 aktivní firmy s uvedenou velikostí
Ročník 2006
Z 186 subjektů oboru zapsaných v roce 2006 dnes funguje 177. PLAKOR CZECH s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Mošnov, nejpodobnější velikostí
VšechnyVeřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 130 800 Kč, nejvíc s Statutární město Ostrava (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Ostrava2 smlouvy130 800 Kč
- Letiště Ostrava, a.s.2 smlouvyjen společné smlouvy
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Nájemní smlouva - PLAKOR - sjezd u ul. Průmyslováuzavřena 29. 10. 202579 800 Kč
- Smlouva o budoucí smlouvě o zřízení služebnosti sjezdu a nájezdu na pozemcích SMO v k.ú. Mošnovuzavřena 29. 10. 202551 000 Kč
- Dodatek č. 1, 2 k dohodě o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 18. 3. 2021cena neuvedena
- Dohoda o ukončení Smlouvy o připojení k distribuční soustavě zemního plynuuzavřena 6. 5. 2013cena neuvedena
- Dohoda o ukončení Smlouvy o sdružených službách dodávky plynuuzavřena 25. 1. 2012cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 246,8 mil. Kč (2008–2023); nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí4 dotace211,4 mil. Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace35,4 mil. Kč
Poslední dotace
- Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cenMinisterstvo průmyslu a obchodu · 202335,4 mil. Kč
- 1365,2/2009Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2010111 mil. Kč
- 1365,2/2009Ministerstvo práce a sociálních věcí · 200915,3 mil. Kč
- 1365Ministerstvo práce a sociálních věcí · 200883,7 mil. Kč
- 1366Ministerstvo práce a sociálních věcí · 20081,4 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: elektřina 5 · benzín 4 · nafta 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 6. 2019Nový ve vedeníHong Ju Jeong (jednatel)
- 10. 6. 2019Odchod z vedeníJin Woo Kim (jednatel)
- 1. 8. 2017Nový ve vedeníJin Woo Kim (jednatel)
- 31. 7. 2017Odchod z vedeníEuisik Kim (jednatel)
- 3. 7. 2017PřesídleníMošnov
- 26. 6. 2017Změna základního kapitálu804 665 000 → 1 014 785 000 Kč
- 25. 8. 2015Nový ve vedeníEuisik Kim (jednatel)
- 25. 8. 2015Odchod z vedeníSeokwoo Lee (jednatel)
Celá historie · další 8Skrýt starší
- 31. 7. 2013Odchod z vedeníYang Young-Soo (jednatel)
- 31. 7. 2013Nový ve vedeníSeokwoo Lee (jednatel)
- 6. 10. 2008PřesídleníOstrava → Mošnov
- 21. 3. 2007Změna základního kapitálu577 598 000 → 804 665 000 Kč
- 27. 11. 2006Změna základního kapitálu231 241 000 → 577 598 000 Kč
- 1. 11. 2006Změna základního kapitálu72 000 000 → 231 241 000 Kč
- 21. 9. 2006PřesídleníPraha → Ostrava
- 21. 6. 2006Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 186 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
sgttish
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27566005
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Mošnov
- Okres
- Nový Jičín · 29 912 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Průmyslová 367, 74251 Mošnov
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27566005
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba elektrických motorů, generátorů a transformátorů
- Další činnosti
- Výroba pryžových výrobků, Výroba plastových výrobků, Výroba elektronických součástek a desek, Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 1000 - 1499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 21. 6. 2006
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy PLAKOR CZECH s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě PLAKOR CZECH s.r.o.
Kdy vznikla firma PLAKOR CZECH s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má PLAKOR CZECH s.r.o.?
Kde sídlí PLAKOR CZECH s.r.o.?
Jaké je IČO firmy PLAKOR CZECH s.r.o.?
Jakou datovou schránku má PLAKOR CZECH s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy PLAKOR CZECH s.r.o.?
Komu patří PLAKOR CZECH s.r.o.?
Je PLAKOR CZECH s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se PLAKOR CZECH s.r.o. zabývá?
Je PLAKOR CZECH s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba elektrických zařízení v obci Mošnov?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu