Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 10 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 10 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Miroslav Kolstrunk, vlastní Miroslav Kolstrunk (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 5
- Jaroslav Lejsekjednatel · od 2016 · do 2024 · nar. 1981 · Kuřimjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Zavřeljednatel · od 2007 · do 2016 · nar. 1960 · Kuřimské Jestřabíjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Zavřelspolečník · od 2007 · do 2016 · nar. 1960 · Kuřimské Jestřabíjiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Lejsekspolečník · od 2016 · do 2024 · nar. 1981 · Kuřimjiné firmy v rejstříku nemá
- MaTi & Realfinance s.r.o.společník · od 2023 · do 2024
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Bonita Group Service s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Bonita Group Service s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 z 19firem oboru v Drásově s uvedenou velikostí je menších
- 19 letna trhu, déle než 13 z 29 firem oboru v Drásově
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje
- 3 firmysídlí na stejné adrese
- 206,1 mil. Kč1 100 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 948 842 Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů, 94 % z fondů EU
- 47 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 26,1 mil. Kč bez DPH
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 20 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení v Drásově · 19 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 2007
Z 2 080 subjektů oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje 2 017. Bonita Group Service s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Drásově, nejpodobnější velikostí
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
1 100 smluv za 206,1 mil. Kč, nejvíc s Město Vlašim.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Vlašim9 smluv8 mil. Kč
- Městys Křemže1 smlouva6,5 mil. Kč
- Město Mělník12 smluv4,3 mil. Kč
- Město Třebíč30 smluv4,2 mil. Kč
- Statutární město Brno19 smluv3,9 mil. Kč
- Obec Sklené1 smlouva3 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2026Dodávka a montáž herních prvků - Dětské hřiště Křemže - Sokolská ulice3,2 mil. Kč
- Objednávka herních prvků na zahradu školyuzavřena 27. 10. 2026133 517 Kč s DPH
- Výměna herní sestavyuzavřena 26. 10. 2026207 116 Kč s DPH
- zveřejnění dodatku k obj. č. 143/2026 navýšení cenyuzavřena 23. 10. 2026 · dodatek2 800 Kč
- herní prvky na DH Na Chmelnici trampolína do země čtvercová , včetně montáže, DH Hrádkov zastínění pro pískoviště , včetně montážeuzavřena 14. 10. 202695 041 Kč
- zveřejnění obj. č.143/2026 - demontáž věžové soustavy na Vimperské náměstí+montáž na DH Hornomlýnskáuzavřena 1. 9. 202688 994 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 948 842 Kč (2010–2019), 94 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 891 842 Kčnárodní zdroje · 57 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace607 600 Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace190 242 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace94 000 Kč
- Úřad práce Brno - venkov1 dotace57 000 Kč
Poslední dotace
- BOA-MN-43/2019Úřad práce České republiky · 2019181 926 KčEU
- Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II)Úřad práce České republiky · 2019 · Operační program Zaměstnanost8 316 KčEU
- Účast na veletrzích Bonita Group Service s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2018 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost607 600 KčEU
- BOA-SN-241/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201394 000 KčEU
- BOA-SL-64/2010Úřad práce Brno - venkov · 201057 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
47 vyhraných zakázek za 26,1 mil. Kč od 34 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Statutární město České Budějovice10 zakázek2,1 mil. Kč
- Statutární město Hradec Králové4 zakázky2,4 mil. Kč
- Městys Zlonice2 zakázky1,1 mil. Kč
- Obec Lužec nad Vltavou1 zakázka1,7 mil. Kč
- Obec Nivnice1 zakázka1,5 mil. Kč
- Město Krupka1 zakázka1,5 mil. Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2026Dodávka a montáž herních prvků v obci Lužec nad VltavouObec Lužec nad Vltavou1,7 mil. Kč
- malého rozsahu · 2021Hřiště MŠObec Nivnice1,5 mil. Kč
- malého rozsahu · 2024Dodávka a montáž herních prvků pro dětská hřištěMěsto Krupka · 3 nabídky1,5 mil. Kč
- malého rozsahu · 2026Neděliště-dětské a workoutové hřištěOBEC NEDĚLIŠTĚ1,4 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Dodávka workoutových prvků a skákacího panáka do areálu Základní školy Štefcova v Hradci KrálovéStatutární město Hradec Králové1,1 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Venkovní hrací prvky pro MŠ TachloviceZákladní škola a Mateřská škola Tachlovice, příspěvková organizace1,1 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2023–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 14 · benzín 3 · ostatní 2 · hybrid 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 10. 2024Odchod z vedeníJaroslav Lejsek (jednatel)
- 1. 10. 2024Odchod společníkaJaroslav Lejsek
- 3. 9. 2024Odchod společníkaMaTi & Realfinance s.r.o.
- 9. 12. 2023Nový společníkMaTi & Realfinance s.r.o. – 10 %
- 27. 1. 2022PřesídleníDrásov
- 21. 8. 2019PřesídleníTišnov → Drásov
- 5. 12. 2016PřesídleníTišnov
- 21. 2. 2016Odchod společníkaJiří Zavřel
Celá historie · další 4Skrýt starší
- 21. 2. 2016Nový společníkJaroslav Lejsek – 40 %
- 17. 2. 2016Odchod z vedeníJiří Zavřel (jednatel)
- 17. 2. 2016Nový ve vedeníJaroslav Lejsek (jednatel)
- 11. 7. 2007Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 080 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 1. 6. 2025 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
ka3sfn9
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27738795
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno IV
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Drásov
- Okres
- Brno-venkov · 55 179 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Čedlosy 583, 66424 Drásov
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27738795
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výroba zámků a kování
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba pryžových a plastových výrobků, Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků, Obrábění, Shromažďování, sběr a odstraňování odpadů, úprava odpadů k dalšímu využití, 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, Truhlářské práce a 2 dalších
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 7. 2007
- Poslední změna
- 30. 7. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Bonita Group Service s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Bonita Group Service s.r.o.
Kdy vznikla firma Bonita Group Service s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Bonita Group Service s.r.o.?
Kde sídlí Bonita Group Service s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Bonita Group Service s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Bonita Group Service s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Bonita Group Service s.r.o.?
Komu patří Bonita Group Service s.r.o.?
Je Bonita Group Service s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Bonita Group Service s.r.o. zabývá?
Je Bonita Group Service s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení v Drásově?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu