Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 746 000 | 7,8 mil. |
| 2024 | – | 656 000 | 7,4 mil. |
| 2023 | – | 1 mil. | 7,4 mil. |
| 2022 | – | 1,3 mil. | 7,3 mil. |
| 2021 | – | 790 000 | 7,1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 23 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Josef Ženčák a 1 další, vlastní hlavně Mgr. David Wardas (51 %).
Statutární orgán
- Josef Ženčákjednatel · od 2007 · nar. 1981 · Orlovádalších 2 firmy:2 aktivních
- Mgr. David Wardasjednatel · od 2007 · nar. 1980 · Havířovdalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- Mgr. David Wardas51 %od 2007 · nar. 1980 · Havířov · vklad 102 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Josef Ženčák49 %od 2007 · nar. 1981 · Orlová · vklad 98 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Firemky s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Vlastní · 2
Shrnutí · spočítáno z registrů
Firemky s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 831 z 861firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 19 letna trhu, déle než 1 288 z 1 947 firem oboru v Ostravě
- 91 %firem oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje
- 5 firemsídlí na stejné adrese
- 6,6 mil. Kč58 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 870 117 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů, 37 % z fondů EU
- 4 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 7 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Ostravě · 861 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 831
- Ve stejném pásmu
- 18
- Větších
- 12
Ročník 2007
Z 1 597 subjektů oboru zapsaných v roce 2007 dnes funguje 1 458. Firemky s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- Firemky s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2007Tato firma · stejně velké →
- TJ UNIE HLUBINA z.s.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- Klub plaveckých sportů Ostrava, z.s.25 - 49 zaměstnancůod 1993
- HC VÍTKOVICE RIDERA a.s.25 - 49 zaměstnancůod 2005
- ATLETIKA PORUBA z.s.25 - 49 zaměstnancůod 2007
- MFK VÍTKOVICE z.s.25 - 49 zaměstnancůod 2010
- Ostravská sportovní a.s.25 - 49 zaměstnancůod 2012
- Akademie FC Baník Ostrava z. s.25 - 49 zaměstnancůod 2013
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
58 smluv za 6,6 mil. Kč, nejvíc s Statutární město Ostrava (34 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Statutární město Ostrava19 smluv2,2 mil. Kč
- Moravskoslezský kraj5 smluv1 mil. Kč
- Česká průmyslová zdravotní pojišťovna9 smluv989 656 Kč
- Kulturní zařízení Ostrava-Jih, příspěvková organizace2 smlouvy519 600 Kč
- Technické služby Havířov a.s.2 smlouvy376 048 Kč
- Město Nový Jičín4 smlouvy329 184 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2020Objednávka zajištění aktivit na akci Slavnosti Jihu 2020544 500 Kč
- Objednávka světelné podlahy - Life!uzavřena 15. 9. 202689 660 Kč
- objednávka - zábavní programuzavřena 1. 9. 202661 960 Kč
- Aktivity DOD 2026uzavřena 31. 8. 202666 900 Kč
- Objednávka zajištění fotobudky a interaktivní AI atrakce pro návštěvníky CERNA.AI festivalu 2026uzavřena 6. 8. 202665 824 Kč s DPH
- Objednávka - Den Technických služeb 23.5.2026 - aktivityuzavřena 15. 4. 2026200 248 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 870 117 Kč (2014–2022), 37 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 320 517 Kčnárodní zdroje · 549 600 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace549 600 Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace180 000 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace140 517 Kč
Poslední dotace
- Firemky s.r.o.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2022 · COVID 2022 – Sektorová podpora120 000 Kč
- 2140000225Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021429 600 Kč
- KAA-SZ-59/2016Úřad práce České republiky · 2016180 000 KčEU
- OTA-SN-591/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2014140 517 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2018–2018
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 5 · ostatní 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 15. 12. 2015Odchod z vedeníJosef Ženčák (člen statutárního orgánu)
- 15. 12. 2015PřesídleníOstrava
- 15. 10. 2014PřesídleníOstrava
- 21. 5. 2007Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 597 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
pzx6har
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ27800806
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava I
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 632 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Chamrádova 682/28, Kunčičky, 71800 Ostrava
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 27800806
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní zábavní a rekreační činnosti j. n.
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Destilace, rektifikace a míchání lihovin, Nespecializovaný velkoobchod, Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách, 47780, Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách, Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách, Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních a 4 dalších
- Zaměstnanci
- 25 - 49 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 21. 5. 2007
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Firemky s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Firemky s.r.o.
Kdy vznikla firma Firemky s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Firemky s.r.o.?
Kde sídlí Firemky s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Firemky s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Firemky s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Firemky s.r.o.?
Komu patří Firemky s.r.o.?
Je Firemky s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Firemky s.r.o. zabývá?
Je Firemky s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu