Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 523 000 |
| 2024 | – | – | 675 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 25 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Pavel Synek a 1 další, vlastní hlavně Pavel Synek (50 %).
Statutární orgán
- Pavel Synekjednatel · od 2009 · nar. 1971 · Drásovdalších 3 firmy:3 aktivních
- Vladimír Štěpánekjednatel · od 2009 · nar. 1976 · Drásovdalších 13 firem:13 aktivních
Společníci a akcionáři
- Pavel Synek50 %od 2009 · nar. 1971 · Drásov · vklad 100 000 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
- Vladimír Štěpánek50 %od 2009 · nar. 1976 · Drásov · vklad 100 000 Kčdalších 13 firem:13 aktivních
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SteSy Corporation, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
SteSy Corporation, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 962 z 2 436firem oboru v Brně s uvedenou velikostí je menších
- 17 letna trhu, déle než 2 781 z 5 264 firem oboru v Brně
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje
- 22 firemsídlí na stejné adrese
- 78 000 Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 865 479 Kčv 5 dotacích z veřejných rozpočtů, 61 % z fondů EU
- 16 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Stravování a pohostinství v Brně · 2 436 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 962
- Ve stejném pásmu
- 797
- Větších
- 677
Ročník 2009
Z 3 613 subjektů oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje 3 473. SteSy Corporation, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Brně, nejpodobnější velikostí
Všechny- SteSy Corporation, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2009Tato firma · stejně velké →
- Českomoravská stavební společnost s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- LEMON, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- LM inženýring, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- OPÁL spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- MONA BRNO, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993
- HAICO,spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
- 3MN s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1994
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 78 000 Kč, nejvíc s Město Kuřim (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Kuřim3 smlouvy78 000 Kč
- Úřad práce České republiky2 smlouvyjen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- DOHODA o poskytnutí příspěvku z cíleného programu Antivirusuzavřena 26. 10. 2020cena neuvedena
- Program ANTIVIRUS dodatek BMA-CO-1025483/2020uzavřena 19. 11. 2020cena neuvedena
- Nájemní smlouva - část pozemku p.č. 1432 k.ú. Kuřim o výměře 36 m2 za účelem provozování letní zahrádky, ul. Legionářská. - dodatek č. 1 - sleva 50%uzavřena 29. 6. 2020 · dodatek−4 182 Kč
- Nájemní smlouva - část pozemku p.č. 1432 k.ú. Kuřim o výměře 36 m2 za účelem provozování letní zahrádky, ul. Legionářská.uzavřena 30. 1. 201354 000 Kč
- SOI - Smlouva o umístění reklamy na silničním zábradlíuzavřena 2. 12. 201624 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
5 dotací za 865 479 Kč (2015–2021), 61 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 528 000 Kčnárodní zdroje · 337 479 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky1 dotace528 000 Kč
- Ministerstvo průmyslu a obchodu4 dotace337 479 Kč
Poslední dotace
- 2150007232Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021178 500 Kč
- 2110009063Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202148 000 Kč
- 2101020282Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202146 442 Kč
- 2002015885Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202064 538 Kč
- BOA-SF-239/2015Úřad práce České republiky · 2015528 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2019–2019
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 19. 1. 2017PřesídleníDrásov → Brno
- 30. 11. 2016PřesídleníDrásov
- 9. 4. 2009Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 613 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
tbv4shh
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28336453
Finanční úřad · Územní pracoviště Brno II
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Brno
- Okres
- Brno-město · 152 783 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
K terminálu 745/1a, Horní Heršpice, 61900 Brno
- Bela Development, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2014Aktivní
- DAXCAR s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010Aktivní
- FAMUDEON s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- FESTIVITY, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
- fit4you nutrition s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28336453
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 9. 4. 2009
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SteSy Corporation, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SteSy Corporation, s.r.o.
Kdy vznikla firma SteSy Corporation, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má SteSy Corporation, s.r.o.?
Kde sídlí SteSy Corporation, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy SteSy Corporation, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má SteSy Corporation, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SteSy Corporation, s.r.o.?
Komu patří SteSy Corporation, s.r.o.?
Je SteSy Corporation, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SteSy Corporation, s.r.o. zabývá?
Je SteSy Corporation, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Stravování a pohostinství v Brně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu