Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 925 000 |
| 2024 | – | – | 718 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Milan Marek, vlastní Milan Marek (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 4
- Jiří Šebekjednatel · od 2009 · do 2024 · nar. 1957 · Kuřimjiné firmy v rejstříku nemá
- Stanislava Šebkovájednatel · od 2009 · do 2024 · nar. 1959 · Kuřimjiné firmy v rejstříku nemá
- Stanislava Šebkováspolečník · od 2009 · do 2024 · nar. 1959 · Kuřimjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Šebekspolečník · od 2009 · do 2024 · nar. 1957 · Kuřimjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ŠEBrol s.r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
ŠEBrol s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 letna trhu, déle než 34 272 z 50 923 firem oboru v Praze
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje
- 424 firemsídlí na stejné adrese
- 50 923aktivních firem v oboru v Praze
- 802 250 Kč8 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 994 805 Kčv 16 dotacích z veřejných rozpočtů
- 5 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Praze · 24 653 aktivních firem s uvedenou velikostí
- 018 646
- 1 - 54 308
- 6 - 9656
- 10 - 19567
- 20 - 24136
- 25 - 49229
- 50 - 9975
- 100 - 19925
- 200 - 2495
- 250 - 4995
- 500 - 9991
Ročník 2009
Z 7 657 subjektů oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje 7 436. ŠEBrol s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ŠEBrol s.r.o.velikost neuvedenaod 2009Tato firma
- BOHEMIA NOVA, družstvovelikost neuvedenaod 1990
- Družstvo MIMCOMP Prahavelikost neuvedenaod 1990
- TEPLOSERVIS SBD - v likvidacivelikost neuvedenaod 1990
- Ludvik Oravecvelikost neuvedenaod 1990
- INREMO, výrobní družstvovelikost neuvedenaod 1990
- REKO Praha, v.o.s.velikost neuvedenaod 1990
- GEOBET spol. s r.o.velikost neuvedenaod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
8 smluv za 802 250 Kč, nejvíc s Masarykova univerzita (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Masarykova univerzita8 smluv802 250 Kč
Poslední smlouvy
- Objednávka - demontáž a montáž přepážky cukrárnyuzavřena 7. 12. 202189 891 Kč
- Objednávka - Oprava a seřízení 450 ks plastových oken, vč. promazání a vycentrováníuzavřena 9. 12. 201959 500 Kč
- Objednávka - 98 ks žaluzií vč. montáže, VŠ kolej Sladkéhouzavřena 4. 10. 201963 150 Kč
- Objednávka - 99 ks žaluzií vč. montáže, VŠ kolej Bří. Žůrkůuzavřena 4. 10. 201969 733 Kč
- Objednávka - výměna 2 ks oken a 1 ks dveří VŠ koleje Tvrdéhouzavřena 23. 10. 201889 079 Kč
- Objednávka - výměna dveří koleje Mánesovauzavřena 8. 10. 2018297 598 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
16 dotací za 994 805 Kč (2016–2020); nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- 0050568d-06c1-1edb-bca3-103dff9b15ccÚřad práce České republiky · 202075 614 Kč
- BMA-T-655/2019Úřad práce České republiky · 201977 412 Kč
- BMA-T-406/2019Úřad práce České republiky · 201976 665 Kč
- BMA-T-206/2019Úřad práce České republiky · 201966 417 Kč
- BMA-T-59/2019Úřad práce České republiky · 201962 720 Kč
- BMA-T-76/2018Úřad práce České republiky · 201863 102 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2022–2022
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 2. 12. 2024Odchod z vedeníJiří Šebek (jednatel)
- 2. 12. 2024Odchod z vedeníStanislava Šebková (jednatel)
- 2. 12. 2024Nový ve vedeníMilan Marek (jednatel)
- 2. 12. 2024Odchod společníkaJiří Šebek
- 2. 12. 2024Odchod společníkaStanislava Šebková
- 2. 12. 2024Nový společníkMilan Marek – 100 %
- 2. 12. 2024PřesídleníBrno → Praha
- 7. 1. 2016PřesídleníBrno
- 15. 9. 2009PřesídleníBrno
- 7. 7. 2009Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 657 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
jtyegzb
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28351096
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Chudenická 1058/32, Hostivař, 10200 Praha
- 123 Kluziště s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2006Aktivní
- 360WEDO Consulting s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2017Aktivní
- Agency factory s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016Aktivní
- AGORA TRADE s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009Aktivní
- ALAMO Consulting s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2016 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28351096
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Příprava staveniště
- Zaměstnanci
- Neuvedeno
- Datum zápisu
- 7. 7. 2009
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ŠEBrol s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ŠEBrol s.r.o.
Kdy vznikla firma ŠEBrol s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ŠEBrol s.r.o.?
Kde sídlí ŠEBrol s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ŠEBrol s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ŠEBrol s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ŠEBrol s.r.o.?
Komu patří ŠEBrol s.r.o.?
Je ŠEBrol s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ŠEBrol s.r.o. zabývá?
Je ŠEBrol s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu