Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 50 mil. | 675 000 | 4,7 mil. |
| 2024 | 0 | 0 | 0 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 29 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Monika Svobodová, vlastní Monika Svobodová (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 17
- Zuzana Kabelkovájednatel · od 2012 · do 2016 · nar. 1986 · Havlíčkův Brodjiné firmy v rejstříku nemá
- Petra Londovájednatel · od 2012 · do 2013 · nar. 1982 · Kateřinicejiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Martin Žižkajednatel · od 2008 · do 2012 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Monika Žižková - Procházkovájednatel · od 2008 · do 2012 · nar. 1983 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Monika Žižková-Procházkovájednatel · od 2008 · do 2009 · nar. 1983 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Dr. Peter Gordonjednatel · od 2008 · do 2008 · nar. 1948jiné firmy v rejstříku nemá
- Eduard Quittjednatel · od 2008 · do 2008 · nar. 1947 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- MZ consulting s.r.o.společník · od 2008 · do 2008
- Companies.cz s.r.o.společník · od 2008 · do 2008
- Dr. Peter Gordonspolečník · od 2008 · do 2009 · nar. 1948jiné firmy v rejstříku nemá
- Monika Žižková - Procházkováspolečník · od 2009 · do 2012 · nar. 1983 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Martin Žižkaspolečník · od 2009 · do 2012 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Monika Žižková-Procházkováspolečník · od 2009 · do 2009 · nar. 1983 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Zuzana Kabelkováspolečník · od 2012 · do 2016 · nar. 1986 · Havlíčkův Brodjiné firmy v rejstříku nemá
- Petra Londováspolečník · od 2012 · do 2013 · nar. 1982 · Kateřinicejiné firmy v rejstříku nemá
- Eduard Quittspolečník · od 2008 · do 2009 · nar. 1947 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Julia Quittspolečník · od 2008 · do 2009 · nar. 1947 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození (celé datum na stránce osoby) a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
EXPOmedia, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
EXPOmedia, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 567 z 19 835firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 18 letna trhu, déle než 31 599 z 45 108 firem oboru v Praze
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 2008 dnes funguje
- 157 firemsídlí na stejné adrese
- 20,5 mil. Kč36 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 466 850 Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti v Praze · 19 835 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 567
- Ve stejném pásmu
- 510
- Větších
- 758
- 014 149
- 1 - 54 418
- 6 - 9tato firma510
- 10 - 19407
- 20 - 2482
- 25 - 49155
- 50 - 9961
- 100 - 19931
- 200 - 2496
- 250 - 4998
- 500 - 9994
- 1000 - 14991
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
Ročník 2008
Z 2 761 subjektů oboru zapsaných v roce 2008 dnes funguje 2 652. EXPOmedia, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- EXPOmedia, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2008Tato firma · stejně velké →
- CCL - CONFERENCE CZECHOSLOVAKIA Ltd. spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- Tomáš Kroutílek6 - 9 zaměstnancůod 1991
- ANSA spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1991
- Mgr. Lenka LUSTIGOVÁ6 - 9 zaměstnancůod 1991
- PALLAS CONSULTING s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- CHRONOS s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- GALOP, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
36 smluv za 20,5 mil. Kč, nejvíc s Správa železnic, státní organizace (98 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa železnic, státní organizace13 smluv20 mil. Kč
- Moravskoslezský kraj2 smlouvy300 000 Kč
- Výstaviště Flora Olomouc, a.s.1 smlouva104 484 Kč
- Domovní správa Prostějov, s.r.o.1 smlouva51 800 Kč
- Drážní inspekce1 smlouva51 282 Kč
- ČD Cargo, a.s.12 smluvjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025EXPOmedia s.r.o. - Zajištění konference SZT 20257,1 mil. Kč
- pronájem plochuzavřena 24. 8. 2026104 484 Kč s DPH
- Smlouva o dílouzavřena 22. 4. 2026cena neuvedena
- Smlouva o poskytnutí dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje - projekt: konference VEPTECH 2026uzavřena 20. 2. 2026150 000 Kč s DPH
- Objednávka č.4501500980uzavřena 5. 11. 2025cena neuvedena
- Konference SZT 2025 - účastnický poplatek (vstupenky)uzavřena 10. 11. 2025156 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 466 850 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2140000045Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2021459 600 Kč
- 2002049546Ministerstvo průmyslu a obchodu · 20217 250 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 25. 2. 2016Odchod z vedeníZuzana Kabelková (jednatel)
- 25. 2. 2016Odchod společníkaZuzana Kabelková
- 3. 12. 2013Odchod společníkaPetra Londová
- 1. 12. 2013Odchod z vedeníPetra Londová (jednatel)
- 8. 10. 2012PřesídleníPraha
- 4. 9. 2012Nový společníkMonika Svobodová – 100 %
- 4. 9. 2012Odchod společníkaMonika Žižková - Procházková
- 4. 9. 2012Odchod společníkaMgr. Martin Žižka
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 4. 9. 2012Nový společníkPetra Londová – 30 %
- 4. 9. 2012Nový společníkZuzana Kabelková – 30 %
- 4. 9. 2012Změna názvuVonia Invest, s.r.o. → EXPOmedia, s.r.o.
- 17. 8. 2012Odchod z vedeníMgr. Martin Žižka (jednatel)
- 17. 8. 2012Odchod z vedeníMonika Žižková - Procházková (jednatel)
- 17. 8. 2012Nový ve vedeníMonika Svobodová (jednatel)
- 17. 8. 2012Nový ve vedeníPetra Londová (jednatel)
- 17. 8. 2012Nový ve vedeníZuzana Kabelková (jednatel)
- 14. 1. 2009Odchod z vedeníMonika Žižková-Procházková (jednatel)
- 14. 1. 2009Odchod společníkaDr. Peter Gordon
- 14. 1. 2009Odchod společníkaEduard Quitt
- 14. 1. 2009Odchod společníkaJulia Quitt
- 14. 1. 2009Nový společníkMonika Žižková-Procházková – 50 %
- 14. 1. 2009Odchod společníkaMonika Žižková-Procházková
- 14. 1. 2009Nový společníkMonika Žižková - Procházková – 50 %
- 14. 1. 2009Nový společníkMgr. Martin Žižka – 50 %
- 23. 12. 2008Odchod z vedeníEduard Quitt (jednatel)
- 11. 6. 2008Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 761 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
3gka8hf
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28405218
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 7. 11. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Zelený pruh 1560/99, Braník, 14000 Praha
- AB Plzeňská s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2015Aktivní
- ACCORD PLUS, s. r. o.Společnost s ručením omezeným · od 2007Aktivní
- Active Media Praha s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011Aktivní
- Advisory Center s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 1993Aktivní
- AGRAL s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 1995 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28405218
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Překladatelské a tlumočnické činnosti
- Další činnosti
- Ostatní ubytování, 55900, Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí, 68200, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur, Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 11. 6. 2008
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy EXPOmedia, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě EXPOmedia, s.r.o.
Kdy vznikla firma EXPOmedia, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má EXPOmedia, s.r.o.?
Kde sídlí EXPOmedia, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy EXPOmedia, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má EXPOmedia, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy EXPOmedia, s.r.o.?
Komu patří EXPOmedia, s.r.o.?
Je EXPOmedia, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se EXPOmedia, s.r.o. zabývá?
Je EXPOmedia, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu