Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Jiří Běhal a 2 další, vlastní ZH2 a.s. (100 %).
Statutární orgán
- Ing. Jiří Běhalpředseda správní rady · od 2024 · nar. 1973 · Brnodalších 13 firem:13 aktivních
- Ing. Karel Potměšilčlen správní rady · od 2024 · nar. 1981 · Rapotíndalších 1 firma:1 aktivních
- Mgr. Ing. Tomáš Kohoutekčlen správní rady · od 2024 · nar. 1973 · Prostějovdalších 33 firem:33 aktivních
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 13
- Ing. Miloš Novotnýmístopředseda představenstva · od 2010 · do 2024 · nar. 1960 · Lounyjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Běhalpředseda představenstva · od 2013 · do 2024 · nar. 1973 · Brnodalších 13 firem:13 aktivních
- Mgr. Tomáš Kohoutekčlen představenstva · od 2022 · do 2024 · nar. 1973 · Prostějovdalších 33 firem:33 aktivních
- Ing. Tomáš Kunčickýčlen představenstva · od 2010 · do 2022 · nar. 1971 · Brnojiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Karel Potměšilčlen představenstva · od 2015 · do 2016 · nar. 1981 · Rapotíndalších 1 firma:1 aktivních
- Ing. Jan Procházkapředseda představenstva · od 2010 · do 2013 · nar. 1979 · Ostravajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Darek Kyselačlen představenstva · od 2009 · do 2010 · nar. 1980 · Litoměřicejiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Tomáš Kohoutekpředseda představenstva · od 2009 · do 2010 · nar. 1973 · Prostějovdalších 33 firem:33 aktivních
- Ing. Lenka Hubálkovámístopředseda představenstva · od 2009 · do 2010 · nar. 1950 · Teplicejiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Milan Feranecčlen představenstva · od 2009 · do 2009 · nar. 1964 · Olomoucjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Martin Krystiánčlen představenstva · od 2008 · do 2009 · nar. 1972 · Šlapanicejiné firmy v rejstříku nemá
- AGROFERT, a.s.společník · od 2008 · do 2010
- Zemědělský holding, a.s.společník · od 2010 · do 2024
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
AGRO Teplice, a.s.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Patří
Shrnutí · spočítáno z registrů
AGRO Teplice, a.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 160 z 168firem oboru v Teplicích s uvedenou velikostí je menších
- 17 letna trhu, déle než 238 z 517 firem oboru v Teplicích
- 92 %firem oboru zapsaných v roce 2008 dnes funguje
- 23,7 mil. Kč31 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 9 mil. Kčv 2 dotacích z veřejných rozpočtů
- 47 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 16 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 19 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Teplicích · 168 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 160
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 7
Ročník 2008
Z 7 055 subjektů oboru zapsaných v roce 2008 dnes funguje 6 463. AGRO Teplice, a.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Teplicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- AGRO Teplice, a.s.20 - 24 zaměstnancůod 2008Tato firma · stejně velké →
- TRON, spol. s r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1991
- D T TECHNIC s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1992
- TRIO HAVEL s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 1994
- Mitutoyo Česko s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2002
- S - STAV s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2012
- FRUIT PLUS s.r.o.25 - 49 zaměstnancůod 2014
- Migatronic CZ a.s.10 - 19 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
31 smluv za 23,7 mil. Kč, nejvíc s Správa státních hmotných rezerv (98 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa státních hmotných rezerv20 smluv23,2 mil. Kč
- Město Hořovice1 smlouva191 580 Kč
- Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových1 smlouva155 000 Kč
- Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský1 smlouva58 000 Kč
- Středočeský kraj1 smlouva10 000 Kč
- Státní zemědělský intervenční fond2 smlouvyjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Smlouva o nájmu věcí a prostoru sloužícího podnikání č. 2024000914,3 mil. Kč
- Oznámení o zvýšení výše nájemného na rok 2026, č. 20240009uzavřena 3. 3. 2026 · dodatek643 517 Kč
- Valorizace Smlouvy o nájmu prostoru sloužícího podnikání č. 20240009, pro rok 2026uzavřena 13. 11. 2025 · dodatek2 mil. Kč
- AGRO Teplice, a.s. - Kupní smlouva o koupi nemovité věci, pozemek p. č. 1597/4, k.ú. a obec Hořovice - 2025uzavřena 2. 6. 2025191 580 Kč
- Dodatek č. 2 ke Smlouvě o zřízení služebnosti č. 20240007uzavřena 31. 10. 2024 · dodatekcena neuvedena
- Dodatek č. 1 ke Smlouvě o nájmu pozemků č. 20240006uzavřena 31. 10. 2024 · dodatekcena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
2 dotace za 9 mil. Kč (2009–2018); nejvíc přiznal Ministerstvo životního prostředí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo životního prostředí1 dotace8,9 mil. Kč
- Úřad práce v Teplicích1 dotace72 000 Kč
Poslední dotace
- Rekonstrukce skladovacích prostor za účelem snížení environmentálních rizikMinisterstvo životního prostředí · 2014–2018 · OP Životní prostředí8,9 mil. Kč
- TPA-SL-246/2009Úřad práce v Teplicích · 200972 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 8 · benzín 4 · ostatní 4
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 8. 12. 2025Změna základního kapitálu69 200 000 → 60 204 000 Kč
- 2. 7. 2024Odchod společníkaZemědělský holding, a.s.
- 2. 7. 2024Nový společníkZH2 a.s. – 100 %
- 1. 7. 2024Nový ve vedeníMgr. Ing. Tomáš Kohoutek (člen správní rady)
- 1. 7. 2024Nový ve vedeníIng. Karel Potměšil (člen správní rady)
- 1. 7. 2024Nový ve vedeníIng. Jiří Běhal (předseda správní rady)
- 1. 7. 2024PřesídleníTeplice
- 30. 6. 2024Odchod z vedeníJiří Běhal (předseda představenstva)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 30. 6. 2024Odchod z vedeníIng. Miloš Novotný (místopředseda představenstva)
- 30. 6. 2024Odchod z vedeníMgr. Tomáš Kohoutek (člen představenstva)
- 1. 4. 2022Odchod z vedeníIng. Tomáš Kunčický (člen představenstva)
- 1. 4. 2022Nový ve vedeníMgr. Tomáš Kohoutek (člen představenstva)
- 24. 2. 2016Odchod z vedeníIng. Karel Potměšil (člen představenstva)
- 8. 9. 2015Nový ve vedeníIng. Karel Potměšil (člen představenstva)
- 22. 1. 2013Nový ve vedeníJiří Běhal (předseda představenstva)
- 22. 1. 2013Odchod z vedeníIng. Jan Procházka (předseda představenstva)
- 30. 4. 2010Nový společníkZemědělský holding, a.s. – 100 %
- 30. 4. 2010Odchod společníkaAGROFERT HOLDING, a.s.
- 2. 4. 2010Odchod z vedeníMgr. Tomáš Kohoutek (předseda představenstva)
- 2. 4. 2010Nový ve vedeníIng. Jan Procházka (předseda představenstva)
- 2. 4. 2010Odchod z vedeníIng. Darek Kysela (člen představenstva)
- 2. 4. 2010Nový ve vedeníIng. Tomáš Kunčický (člen představenstva)
- 2. 2. 2010Nový ve vedeníIng. Miloš Novotný (místopředseda představenstva)
- 1. 2. 2010Odchod z vedeníIng. Lenka Hubálková (místopředseda představenstva)
- 2. 7. 2009Nový ve vedeníMgr. Tomáš Kohoutek (předseda představenstva)
- 30. 12. 2008Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 055 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
tpwcm9v
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28512090
Finanční úřad · Územní pracoviště v Teplicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Teplice
- Okres
- Teplice · 26 600 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28512090
- Právní forma
- Akciová společnost
- Hlavní činnost
- Velkoobchod s obilím, surovým tabákem, osivy a krmivy
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Výroba potravinářských výrobků, Výroba průmyslových krmiv, Výroba rafinovaných ropných produktů, Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných, Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů, Maloobchod, kromě motorových vozidel a 9 dalších
- Zaměstnanci
- 20 - 24 zaměstnanci
- Datum zápisu
- 30. 12. 2008
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy AGRO Teplice, a.s.
Otázky
Časté otázky o firmě AGRO Teplice, a.s.
Kdy vznikla firma AGRO Teplice, a.s.?
Kolik zaměstnanců má AGRO Teplice, a.s.?
Kde sídlí AGRO Teplice, a.s.?
Jaké je IČO firmy AGRO Teplice, a.s.?
Jakou datovou schránku má AGRO Teplice, a.s.?
Kdo je ve vedení firmy AGRO Teplice, a.s.?
Komu patří AGRO Teplice, a.s.?
Je AGRO Teplice, a.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se AGRO Teplice, a.s. zabývá?
Je AGRO Teplice, a.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Teplicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu