Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 2,1 mil. |
| 2024 | – | – | 2,1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 15 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Marián Čečotka, vlastní Marian Čečotka (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ČESTAV PLUS, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ČESTAV PLUS, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 490 z 1 018firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 17 letna trhu, déle než 757 z 1 755 firem oboru v Ostravě
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje
- 13,3 mil. Kč12 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 190 000 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 3,2 mil. Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 5 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Ostravě · 1 018 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 490
- Ve stejném pásmu
- 338
- Větších
- 190
Ročník 2009
Z 2 046 subjektů oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje 1 923. ČESTAV PLUS, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- ČESTAV PLUS, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2009Tato firma · stejně velké →
- Bytprům, výrobní družstvo v Ostravě1 - 5 zaměstnancůod 1972
- KAVOST spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ELPROM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- ROAL, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- MARCOR s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- VODOSTAV OSTRAVA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- SPAN s. r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
12 smluv za 13,3 mil. Kč, nejvíc s Moravskoslezský kraj (26 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Moravskoslezský kraj2 smlouvy3,4 mil. Kč
- Statutární město Ostrava2 smlouvy2,4 mil. Kč
- Hospodářská správa města Bruntál, příspěvková organizace1 smlouva1,6 mil. Kč
- Vězeňská služba České republiky1 smlouva122 000 Kč
Poslední smlouvy
- Dodatek č. 1 ke smlouvě o dílo „Opravy 3 volných bytů na ul. K. Světlé 210/13, byty č. 7,10,11 v Moravské Ostravě a Přívoze.“uzavřena 14. 12. 2020 · dodatek238 569 Kč
- Smlouva o dílo „Opravy 3 volných bytů na ul. K. Světlé 210/13, byty č. 7,10,11 v Moravské Ostravě a Přívoze“uzavřena 6. 11. 2020244 259 Kč
- Dodatek č. 1 ke smlouvě o dílo akce „Společenské místnost a vybavení odlehčovací služby Gajdošova 39“uzavřena 20. 8. 2020 · dodatek130 580 Kč
- Smlouva o dílo č. 10536/2020/OIMH na akci „Společenská místnost a vybavení odlehčovací služby Gajdošova 39“uzavřena 12. 8. 2020130 580 Kč
- Dodatek č. 1 smlouvy o dílo č. 10834/2019/OIMH akce „Karolíny Světlé 13 - změna způsobu vytápění objektu, výměna oken a vstupních dveří“uzavřena 12. 12. 2019 · dodatek5,4 mil. Kč
- Smlouva o dílo, Karolíny Světlé 13 — změna způsobu vytápění objektu, výměna oken a vstupních dveříuzavřena 22. 8. 20195,4 mil. Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 190 000 Kč (2020–2023); nejvíc přiznal Ministerstvo zemědělství.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Poslední dotace
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 202390 000 Kč
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 202314 000 Kč
- 683/LP/2020-K113Ministerstvo zemědělství · 202058 000 Kč
- 427/LP/2020-K114Ministerstvo zemědělství · 202028 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 3,2 mil. Kč od 2 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Statutární město Ostrava, městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz2 zakázky374 839 Kč
- Moravskoslezský kraj1 zakázka2,8 mil. Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2016Rekonstrukce obvodového pláště objektu "Základní škola, Bruntál, Rýmařovská 12, p.o."Moravskoslezský kraj2,8 mil. Kč
- 2020Opravy 3 volných bytů na ul. K. Světlé 210/13, byty č. 7,10,11 v Moravské Ostravě a PřívozeStatutární město Ostrava, městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz244 259 Kč
- 2020Společenská místnost a vybavení odlehčovací služby Gajdošova 39Statutární město Ostrava, městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz130 580 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 1 · benzín 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 18. 7. 2019PřesídleníOstravice → Ostrava
- 17. 7. 2019Odchod z vedeníMiroslav Čečotka (jednatel)
- 11. 3. 2014PřesídleníOstravice
- 28. 1. 2011Nový ve vedeníMarián Čečotka (jednatel)
- 20. 5. 2009Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 2 046 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
ne9xkna
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28587014
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava III
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 575 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28587014
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 20. 5. 2009
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ČESTAV PLUS, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ČESTAV PLUS, s.r.o.
Kdy vznikla firma ČESTAV PLUS, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ČESTAV PLUS, s.r.o.?
Kde sídlí ČESTAV PLUS, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ČESTAV PLUS, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má ČESTAV PLUS, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ČESTAV PLUS, s.r.o.?
Komu patří ČESTAV PLUS, s.r.o.?
Je ČESTAV PLUS, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ČESTAV PLUS, s.r.o. zabývá?
Je ČESTAV PLUS, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu