Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | – | 6,8 mil. |
| 2024 | – | – | 7 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Petr Maciáš a 1 další, vlastní hlavně Petr Maciáš (90 %).
Statutární orgán
- Petr Maciášjednatel · od 2009 · nar. 1970 · Ostravadalších 1 firma:1 aktivních
- Michal Maciášjednatel · od 2020 · nar. 1996 · Dobroslavicejiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Petr Maciáš90 %od 2009 · nar. 1970 · Ostrava · vklad 180 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Michal Maciáš10 %od 2020 · nar. 1996 · Dobroslavice · vklad 20 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Regulační technika s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Regulační technika s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 305 z 3 011firem oboru v Ostravě s uvedenou velikostí je menších
- 17 letna trhu, déle než 3 731 z 5 976 firem oboru v Ostravě
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje
- 40 firemsídlí na stejné adrese
- 872 288 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Ostravě · 3 011 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 305
- Ve stejném pásmu
- 481
- Větších
- 225
Ročník 2009
Z 7 657 subjektů oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje 7 436. Regulační technika s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ostravě, nejpodobnější velikostí
Všechny- Regulační technika s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2009Tato firma · stejně velké →
- D.Q. RYLES s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- V A L D I S spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Solární energie s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- VEBEKA, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- SDO, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- REGMETIS spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
- FKS spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1992
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 872 288 Kč, nejvíc s Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov, příspěvková organizace (47 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov, příspěvková organizace1 smlouva408 162 Kč
- Základní škola Ostrava - Zábřeh, Jugoslávská 23, příspěvková organizace1 smlouva268 235 Kč
- Statutární město Ostrava1 smlouva195 891 Kč
Poslední smlouvy
- Dodávka a montáž řídícího systému MaR předávací stanice DPS Průběžnáuzavřena 4. 10. 2019195 891 Kč
- Regulace topení v objektu školy 1/2018 Mgr. Petr Opletaluzavřena 28. 5. 2018268 235 Kč
- Oprava MaR a strojního zařízení ÚT v plynové kotelně ZŠ Bílovecká 10 - kotelna u školní jídelnyuzavřena 4. 7. 2016408 162 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 2 · benzín 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 29. 6. 2022PřesídleníOstrava
- 22. 5. 2020Nový společníkMichal Maciáš – 10 %
- 20. 5. 2020Nový ve vedeníMichal Maciáš (jednatel)
- 18. 1. 2019Změna názvuRegulační technika s. r. o. → Regulační technika s.r.o.
- 18. 1. 2019PřesídleníOstrava
- 13. 7. 2009Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 657 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
he2iy48
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28592468
Finanční úřad · Územní pracoviště Ostrava II
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Ostrava
- Okres
- Ostrava-město · 83 575 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Dr. Martínka 1491/7, Hrabůvka, 70030 Ostrava
- Alergoimuno, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2009 · 10 - 19 zaměstnancůAktivní
- Art Smile dental clinic s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2010 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- AZ SPRÁVA DOMŮ, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2020 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Bačove syry s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2012 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
- Centrum chirurgie s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2011 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28592468
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Elektrické instalace
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 13. 7. 2009
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Regulační technika s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Regulační technika s.r.o.
Kdy vznikla firma Regulační technika s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Regulační technika s.r.o.?
Kde sídlí Regulační technika s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Regulační technika s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Regulační technika s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Regulační technika s.r.o.?
Komu patří Regulační technika s.r.o.?
Je Regulační technika s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Regulační technika s.r.o. zabývá?
Je Regulační technika s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Ostravě?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu