Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 1 mil. | 12,1 mil. |
| 2024 | – | 360 000 | 11,1 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Pavel Řemelka a 2 další, vlastní hlavně Pavel Řemelka (51 %).
Statutární orgán
- Pavel Řemelkajednatel · od 2010 · nar. 1979 · Hradec nad Moravicíjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Monika Zimmerovájednatel · od 2010 · nar. 1973 · Hradec nad Moravicíjiné firmy v rejstříku nemá
- Zbyněk Řemelkajednatel · od 2010 · nar. 1951 · Hradec nad Moravicíjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Pavel Řemelka51 %od 2010 · nar. 1979 · Hradec nad Moravicí · vklad 6,6 mil. Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Monika Zimmerová24,5 %od 2010 · nar. 1973 · Hradec nad Moravicí · vklad 3,2 mil. Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Zbyněk Řemelka24,5 %od 2010 · nar. 1951 · Hradec nad Moravicí · vklad 3,2 mil. Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Farma Hlubočec s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Farma Hlubočec s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 40 z 42firem oboru v Hradci nad Moravicí s uvedenou velikostí je menších
- 16 letna trhu, déle než 24 z 67 firem oboru v Hradci nad Moravicí
- 97 %firem oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 1,6 mil. Kč18 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 4,9 mil. Kčv 34 dotacích z veřejných rozpočtů, 2 % z fondů EU
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 893 487 Kč bez DPH
- 9 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 21 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v Hradci nad Moravicí · 42 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 40
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 0
Ročník 2010
Z 4 281 subjektů oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje 4 170. Farma Hlubočec s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Hradci nad Moravicí, nejpodobnější velikostí
Všechny- Farma Hlubočec s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 2010Tato firma · stejně velké →
- Radim Plaček10 - 19 zaměstnancůod 1997
- Pavel Kuzník1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Ing. Tomáš Gřešek1 - 5 zaměstnancůod 2002
- Přemysl Pracný1 - 5 zaměstnancůod 2011
- Václav Poledne1 - 5 zaměstnancůod 2014
- Sinkor aquarium s. r. o.1 - 5 zaměstnancůod 2017
- Miroslav Melecký0 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
18 smluv za 1,6 mil. Kč, nejvíc s Národní památkový ústav (59 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Národní památkový ústav5 smluv974 487 Kč
- Státní zemědělský intervenční fond2 smlouvy674 355 Kč
- Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.10 smluvjen společné smlouvy
- Úřad práce České republiky1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Smlouva 2615009371uzavřena 18. 6. 2026cena neuvedena
- SZ Hradec nad Moravicí - Smlouva o dílo Dodatek č. 1 (oprava balkonu východního křídla Bílého zámku)uzavřena 28. 1. 2026 · dodatek336 934 Kč
- SZ Hradec nad Moravicí - Smlouva o dílo (oprava balkonu východního křídla Bílého zámku)uzavřena 3. 10. 2025587 130 Kč
- Smlouva 2515005251uzavřena 7. 7. 2025cena neuvedena
- Smlouva o podpořeuzavřena 18. 11. 2024cena neuvedena
- SZ Hradec nad Moravicí - Smlouva o dílo (Oprava dřevěného mostku v lokalitě Jízdárna)uzavřena 18. 3. 202481 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
34 dotací za 4,9 mil. Kč (2010–2019), 2 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo zemědělství.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 78 000 Kčnárodní zdroje · 4,8 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo zemědělství33 dotací4,8 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace78 000 Kč
Největší a poslední dotace
- Největší dotace · 2016170/2016-A163Ministerstvo zemědělství264 750 Kč
- 125/2019-A163Ministerstvo zemědělství · 2019252 326 Kč
- 196/2019-A163Ministerstvo zemědělství · 2019104 294 Kč
- 195/2019-A163Ministerstvo zemědělství · 201982 771 Kč
- 194/2019-A163Ministerstvo zemědělství · 201974 419 Kč
- 193/2019-A163Ministerstvo zemědělství · 201971 618 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 893 487 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Národní památkový ústav3 zakázky893 487 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2025SZ Hradec nad Moravicí, oprava balkonu východního křídla Bílého zámkuNárodní památkový ústav587 130 Kč
- malého rozsahu · 2021SZ Hradec nad Moravicí - výroba a osazení dřevěného plotuNárodní památkový ústav158 000 Kč
- malého rozsahu · 2022SZ Hradec nad Moravicí - dodávka a výroba dřevěného materiálu na opravu Bezručovy vyhlídkyNárodní památkový ústav148 357 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 4 · ostatní 4 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 1. 7. 2014PřesídleníHradec nad Moravicí
- 1. 3. 2010Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 4 281 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
wc6k7r7
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28616651
Finanční úřad · Územní pracoviště v Opavě
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Okres
- Opava · 36 086 aktivních
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Smetanova 517, 74741 Hradec nad Moravicí
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28616651
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Chov drůbeže
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Živočišná výroba, Chov mléčného skotu, Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku, Výroba ostatních výrobků stavebního truhlářství a tesařství
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 3. 2010
- Poslední změna
- 30. 9. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Farma Hlubočec s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Farma Hlubočec s.r.o.
Kdy vznikla firma Farma Hlubočec s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Farma Hlubočec s.r.o.?
Kde sídlí Farma Hlubočec s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Farma Hlubočec s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Farma Hlubočec s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Farma Hlubočec s.r.o.?
Komu patří Farma Hlubočec s.r.o.?
Je Farma Hlubočec s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Farma Hlubočec s.r.o. zabývá?
Je Farma Hlubočec s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v Hradci nad Moravicí?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu