Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 299 000 | 39 000 | 2,8 mil. |
| 2024 | 2,1 mil. | 6 000 | 2,7 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Lucie Macková a 1 další, vlastní hlavně Lucie Macková (90 %).
Statutární orgán
- Lucie Mackovájednatel · od 2010 · nar. 1982 · Nová Pláňdalších 1 firma:1 aktivních
- Miroslav Macekjednatel · od 2010 · nar. 1978 · Bruntáldalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- Lucie Macková90 %od 2011 · nar. 1982 · Nová Pláň · vklad 180 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Miroslav Macek10 %od 2010 · nar. 1978 · Bruntál · vklad 20 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
MACEK COMPANY s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
MACEK COMPANY s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 16 letv registru, od roku 2010
- 100 %firem oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje
- 488 521 Kč2 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,2 mil. Kčv 6 dotacích z veřejných rozpočtů, 25 % z fondů EU
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 8 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba nábytku v obci Valšov · 2 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 2010
Z 472 subjektů oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje 470. MACEK COMPANY s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
2 smlouvy za 488 521 Kč, nejvíc s TS Bruntál, s.r.o. (99 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Největší protistrany
- TS Bruntál, s.r.o.1 smlouva481 862 Kč
- Město Bruntál1 smlouva247 590 Kč
Poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
6 dotací za 1,2 mil. Kč (2011–2013), 25 % z fondů EU; nejvíc přiznal Úřad práce České republiky.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 287 665 Kčnárodní zdroje · 884 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce České republiky2 dotace324 000 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace287 665 Kč
- Úřad práce v Bruntále1 dotace280 000 Kč
- Úřad práce v Ostravě1 dotace280 000 Kč
Poslední dotace
- TBR-SN-123/2013Úřad práce České republiky · 2013180 000 Kč
- BRA-SN-123/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2013153 750 KčEU
- TBR-SN-124/2013Úřad práce České republiky · 2013144 000 Kč
- BRA-SN-124/2013Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2013133 915 KčEU
- BRA-S-10/2011Úřad práce v Bruntále · 2011280 000 Kč
- BRA-S-10/2011Úřad práce v Ostravě · 2011280 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 4 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 4. 10. 2016PřesídleníValšov
- 8. 9. 2011Odchod z vedeníLucie Němcová (jednatel)
- 8. 9. 2011Nový společníkLucie Macková – 90 %
- 8. 9. 2011Odchod společníkaLucie Němcová
- 25. 9. 2010Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 472 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
xz7us3z
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28635744
Finanční úřad · Územní pracoviště v Bruntále
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Valšov
- Okres
- Bruntál · 18 542 aktivních
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28635744
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 79201 Valšov
- Hlavní činnost
- Výroba nábytku
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 25. 9. 2010
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy MACEK COMPANY s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě MACEK COMPANY s.r.o.
Kdy vznikla firma MACEK COMPANY s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má MACEK COMPANY s.r.o.?
Kde sídlí MACEK COMPANY s.r.o.?
Jaké je IČO firmy MACEK COMPANY s.r.o.?
Jakou datovou schránku má MACEK COMPANY s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy MACEK COMPANY s.r.o.?
Komu patří MACEK COMPANY s.r.o.?
Je MACEK COMPANY s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se MACEK COMPANY s.r.o. zabývá?
Je MACEK COMPANY s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba nábytku v obci Valšov?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu