Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2023 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 13 závěrek.
- Poslední zveřejněná účetní závěrka je za rok 2023.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 13 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Lukáš Svoboda a 3 další, vlastní hlavně David Fürbacher (50 %).
Statutární orgán
- Lukáš Svobodajednatel · od 2026 · nar. 2005 · Dolní Habarticejiné firmy v rejstříku nemá
- Libuše Fürbacherovájednatel · od 2026 · nar. 1952 · Ludvíkovicejiné firmy v rejstříku nemá
- David Fürbacherprokura · od 2026 · nar. 1973 · Ludvíkovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Patrik Svobodaprokura · od 2026 · nar. 1973 · Dolní Habarticedalších 2 firmy:2 aktivních
Společníci a akcionáři
- David Fürbacher50 %od 2009 · nar. 1973 · Ludvíkovice · vklad 2,9 mil. Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Patrik Svoboda50 %od 2009 · nar. 1973 · Dolní Habartice · vklad 2,9 mil. Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
Dříve ve firmě · 2
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Autocentrum DaP s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
Autocentrum DaP s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 letv registru, od roku 2009
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje
- 349 482 Kč4 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 141 000 Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 19 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 1 000 Kč z 1 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v obci Veselé · 2 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 2009
Z 1 685 subjektů oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje 1 643. Autocentrum DaP s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
4 smlouvy za 349 482 Kč, nejvíc s Povodí Ohře, státní podnik (47 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Povodí Ohře, státní podnik2 smlouvy162 589 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouva110 000 Kč
- Správa Národního parku České Švýcarsko1 smlouva76 893 Kč
Poslední smlouvy
- Objednávka opravy předního nárazníku a světel u služebního vozu Nissan X-Trailuzavřena 21. 7. 202676 893 Kč
- dohoda o příspěvek na vyhrazení společensky účelného pracovního místa VNPuzavřena 9. 7. 2025110 000 Kč s DPH
- Oprava rozvodovky Peugeot Boxer - RZ: 8U1 0573uzavřena 4. 3. 202158 000 Kč
- Oprava nápravy Peugeot Boxer - SPZ 8U1 0573uzavřena 9. 10. 2019104 589 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 141 000 Kč (2009–2011); nejvíc přiznal Úřad práce v Děčíně.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Úřad práce v Děčíně2 dotace120 000 Kč
- Úřad práce České republiky1 dotace21 000 Kč
Poslední dotace
- DCA-S-176/2011Úřad práce České republiky · 201121 000 Kč
- DCA-SL-210/2009Úřad práce v Děčíně · 200960 000 Kč
- DCA-SL-370/2009Úřad práce v Děčíně · 200960 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2016–2016
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 16 · ostatní 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 20. 5. 2026Nový ve vedeníDavid Fürbacher (prokura)
- 20. 5. 2026Nový ve vedeníPatrik Svoboda (prokura)
- 15. 4. 2026Nový ve vedeníLukáš Svoboda (jednatel)
- 15. 4. 2026Nový ve vedeníLibuše Fürbacherová (jednatel)
- 26. 2. 2026Odchod z vedeníDavid Fürbacher (jednatel)
- 26. 2. 2026Odchod z vedeníPatrik Svoboda (jednatel)
- 25. 11. 2016PřesídleníVeselé
- 7. 2. 2009Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 685 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
r6vpgy2
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28688414
Finanční úřad · Územní pracoviště v Děčíně
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 4. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Veselé
- Okres
- Děčín · 26 231 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28688414
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 40502 Veselé
- Hlavní činnost
- Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 7. 2. 2009
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Autocentrum DaP s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě Autocentrum DaP s.r.o.
Kdy vznikla firma Autocentrum DaP s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má Autocentrum DaP s.r.o.?
Kde sídlí Autocentrum DaP s.r.o.?
Jaké je IČO firmy Autocentrum DaP s.r.o.?
Jakou datovou schránku má Autocentrum DaP s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy Autocentrum DaP s.r.o.?
Komu patří Autocentrum DaP s.r.o.?
Je Autocentrum DaP s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Autocentrum DaP s.r.o. zabývá?
Je Autocentrum DaP s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, maloobchod a opravy motorových vozidel v obci Veselé?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu