Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 791 000 | 17,1 mil. |
| 2024 | – | 179 000 | 18,4 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 31 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Tomáš Kučera a 1 další, vlastní Tomáš Kučera (100 %).
Statutární orgán
- Tomáš Kučerajednatel · od 2016 · nar. 1971 · Verneřicedalších 1 firma:1 aktivních
- Tomáš Kučerajednatel · od 2023 · nar. 1992 · Verneřicejiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 17 letv registru, od roku 2009
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje
- 6 mil. Kč20 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 5,7 mil. Kčv 15 dotacích z veřejných rozpočtů, 85 % z fondů EU
- 2 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 664 900 Kč bez DPH
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 18 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku v obci Verneřice · 2 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 2009
Z 588 subjektů oboru zapsaných v roce 2009 dnes funguje 555. DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o. je mezi nimi.
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
20 smluv za 6 mil. Kč, nejvíc s Lesy České republiky, s.p. (58 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Lesy České republiky, s.p.11 smluv3,5 mil. Kč
- Správa Národního parku České Švýcarsko1 smlouva598 500 Kč
- Kulturní středisko města Ústí nad Labem, příspěvková organizace1 smlouva548 050 Kč
- Statutární město Chomutov3 smlouvy540 000 Kč
- Lesní správa Lány2 smlouvy476 000 Kč
- Národní muzeum v přírodě2 smlouvy348 300 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2024Obchod; Obchod se dřívím; Obchod se dřívím prostřednictvím Elektronické aukce960 000 Kč
- Obchod; Obchod se dřívím; Obchod se dřívím prostřednictvím Elektronické aukceuzavřena 23. 9. 2026191 860 Kč
- Obchod; Obchod se dřívím; Obchod se dřívím prostřednictvím Elektronické aukceuzavřena 27. 4. 2026316 800 Kč
- Obchod; Obchod se dřívím; Obchod se dřívím prostřednictvím Elektronické aukceuzavřena 7. 4. 2026118 950 Kč
- Obchod; Obchod se dřívím; Obchod se dřívím prostřednictvím Elektronické aukceuzavřena 2. 3. 2026261 000 Kč
- Objednávka truhlářského řezivauzavřena 5. 3. 2026 · dodatek190 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
15 dotací za 5,7 mil. Kč (2009–2020), 85 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo životního prostředí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 4,9 mil. Kčnárodní zdroje · 840 000 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo životního prostředí1 dotace4,9 mil. Kč
- Úřad práce v Děčíně14 dotací840 000 Kč
Poslední dotace
- Materiálové využití odpadů - DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.oMinisterstvo životního prostředí · 2020 · Operační program Životní prostředí4,9 mil. KčEU
- DCA-SL-193/2009Úřad práce v Děčíně · 200960 000 Kč
- DCA-SL-190/2009Úřad práce v Děčíně · 200960 000 Kč
- DCA-SL-200/2009Úřad práce v Děčíně · 200960 000 Kč
- DCA-SL-198/2009Úřad práce v Děčíně · 200960 000 Kč
- DCA-SL-196/2009Úřad práce v Děčíně · 200960 000 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
2 vyhrané zakázky za 664 900 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Lesní správa Lány2 zakázky664 900 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2019–2019
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 10 · ostatní 6 · benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 29. 3. 2023Nový ve vedeníTomáš Kučera (jednatel)
- 29. 3. 2023Odchod společníkaMgr. Jana Kindlerová
- 30. 8. 2022Nový společníkMgr. Jana Kindlerová – 30 %
- 30. 8. 2022Odchod společníkaPavel Kindler
- 4. 10. 2016PřesídleníVerneřice
- 15. 9. 2016Nový ve vedeníTomáš Kučera (jednatel)
- 15. 9. 2016Odchod z vedeníPavel Kindler (jednatel)
- 15. 9. 2016Nový společníkTomáš Kučera – 100 %
- 27. 4. 2009Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 588 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
szg2cea
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28698282
Finanční úřad · Územní pracoviště v Děčíně
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Verneřice
- Okres
- Děčín · 26 212 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28698282
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Zaměstnanci
- 20 - 24 zaměstnanci
- Datum zápisu
- 27. 4. 2009
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o.
Kdy vznikla firma DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o.?
Kde sídlí DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o.?
Jaké je IČO firmy DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o.?
Jakou datovou schránku má DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o.?
Komu patří DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o.?
Je DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o. zabývá?
Je DŘEVOVÝROBA TOPA s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku v obci Verneřice?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu