Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10,3 mil. | −4,8 mil. | −3,5 mil. |
| 2024 | 16,5 mil. | 1,8 mil. | 2,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−3,5 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 24 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Alexandr Koráb, vlastní Alexandr Koráb (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 1
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
SAKORA s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
SAKORA s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 60 z 91firem oboru v Litoměřicích s uvedenou velikostí je menších
- 16 letna trhu, déle než 37 z 152 firem oboru v Litoměřicích
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 859 842 Kč7 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 252 967 Kčv 4 dotacích z veřejných rozpočtů, 52 % z fondů EU
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 3 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 13 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Litoměřicích · 91 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 60
- Ve stejném pásmu
- 27
- Větších
- 4
Ročník 2010
Z 1 750 subjektů oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje 1 658. SAKORA s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Litoměřicích, nejpodobnější velikostí
Všechny- SAKORA s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2010Tato firma · stejně velké →
- STAVOMONT SM s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1998
- LITOSTAV spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1999
- VENUS 2000, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2000
- Stavitelství DUO-STAV s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2000
- JURIS LTM s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2000
- SANAP KRS spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2003
- S-BAU BOHEMIA spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2004
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
7 smluv za 859 842 Kč, nejvíc s Město Litoměřice (43 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Litoměřice3 smlouvy372 010 Kč
- Státní oblastní archiv v Litoměřicích1 smlouva306 355 Kč
- Státní veterinární správa1 smlouva103 477 Kč
- Úřad práce České republiky1 smlouva78 000 Kč
- Ústecký kraj1 smlouvajen společné smlouvy
Poslední smlouvy
- Dohoda SÚPM SAKORA s.r.o.uzavřena 29. 6. 202678 000 Kč
- Nájemní smlouva o nájmu prostoru sloužícího podnikání, který se nachází v budově stojící na pozemku parc.č. 4008/15 v areálu bývalých kasáren Dukelských hrdinů, Litoměřiceuzavřena 19. 12. 2023209 250 Kč
- Oprava komínů SOA Děčínuzavřena 11. 7. 2023306 355 Kč
- Dodatek č. 3 k nájemní smlouvě na prostory sloužící podnikání v areálu Kasáren Dukelských hrdinů, budova č. 020, Litoměřice- Sleva z nájemného Covid 19uzavřena 24. 2. 2021 · dodatek21 973 Kč
- Dodatek č. 2 k nájemní smlouvě na prostory sloužící podnikání v areálu Kasáren Dukelských hrdinů, budova č. 020, Litoměřiceuzavřena 22. 12. 2016162 760 Kč
- 16/SML5034/02_dodatek č. 2 ke Smlouvě o poskytnutí příspěvku na podporu mladých lidí na trhu práce v ÚK_projekt TRANSFERuzavřena 16. 5. 2017 · dodatek249 600 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
4 dotace za 252 967 Kč (2013–2014), 52 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 131 600 Kčnárodní zdroje · 121 367 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace131 600 Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace121 367 Kč
Poslední dotace
- LTA-SN-434/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201490 000 KčEU
- ULT-SR-95/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201441 600 KčEU
- 13/3-11/2013-1Úřad práce České republiky · 201373 418 Kč
- 8/0140/2012-1Úřad práce České republiky · 201347 949 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 2 · LPG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 26. 3. 2016Odchod z vedeníIvana Korábová (prokura)
- 10. 12. 2014Nový ve vedeníIvana Korábová (prokura)
- 10. 12. 2014PřesídleníLitoměřice
- 8. 11. 2014PřesídleníLitoměřice
- 19. 7. 2010Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 750 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
6sis4aa
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28728807
Finanční úřad · Územní pracoviště v Litoměřicích
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 1. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Litoměřice
- Okres
- Litoměřice · 25 877 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Palachova 1081/8, Předměstí, 41201 Litoměřice
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28728807
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 19. 7. 2010
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy SAKORA s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě SAKORA s.r.o.
Kdy vznikla firma SAKORA s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má SAKORA s.r.o.?
Kde sídlí SAKORA s.r.o.?
Jaké je IČO firmy SAKORA s.r.o.?
Jakou datovou schránku má SAKORA s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy SAKORA s.r.o.?
Komu patří SAKORA s.r.o.?
Je SAKORA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se SAKORA s.r.o. zabývá?
Je SAKORA s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Litoměřicích?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu