Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 575 000 | −887 000 | −2,9 mil. |
| 2024 | 2,3 mil. | −680 000 | −2 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
- Vlastní kapitál je záporný (−2,9 mil. Kč): závazky převyšují majetek.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Daniel Kaledus, vlastní Templářský Řád OSMTJ+OSMTH z.s. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 3
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
INFINITIS s. r. o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
INFINITIS s. r. o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 177 z 5 451firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 15 letna trhu, déle než 4 356 z 10 584 firem oboru v Praze
- 95 %firem oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje
- 4 034 firemsídlí na stejné adrese
- 1,1 mil. Kč5 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 1 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 14 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výstavba budov v Praze · 5 451 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 177
- Ve stejném pásmu
- 2 217
- Větších
- 1 057
- 02 177
- 1 - 5tato firma2 217
- 6 - 9401
- 10 - 19341
- 20 - 2496
- 25 - 49131
- 50 - 9960
- 100 - 19918
- 250 - 4995
- 500 - 9991
- 1000 - 14993
- 1500 - 19991
Ročník 2010
Z 1 750 subjektů oboru zapsaných v roce 2010 dnes funguje 1 658. INFINITIS s. r. o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- INFINITIS s. r. o.1 - 5 zaměstnancůod 2010Tato firma · stejně velké →
- STAVBA PRAHA družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1981
- Družstvo BADEM1 - 5 zaměstnancůod 1990
- QUARTEX, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- WEAL spol. s r. o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PEKO spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Březina a Herbst, společnost s ručením omezeným1 - 5 zaměstnancůod 1991
- DRAK s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
5 smluv za 1,1 mil. Kč, nejvíc s Město Světlá nad Sázavou (84 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Světlá nad Sázavou4 smlouvy961 850 Kč
- Městská část Praha 31 smlouva148 800 Kč
Poslední smlouvy
- Nájemní smlouva - Turecký pavilonuzavřena 9. 4. 2024135 000 Kč
- Nájemní smlouva - Městská restaurace - spol. Infinitis, s.r.o.uzavřena 29. 2. 2024826 850 Kč
- Dodatek dohody o udělení souhlasu s podnájmemuzavřena 26. 2. 2024 · dodatek32 583 Kč
- Dohoda o udělení souhlasu s podnájmem - p. Sochor -uzavřena 20. 12. 202332 583 Kč
- ViFVE - energetické posouzení objektů pro FVE: Na základě nabídky u Vás objednáváme zpracování energetického posouzení objektů ve vlastnictví MČ z pohledu možného instalovaného výkonu fotovoltaických elektráren. Cena je stanovena na 6 200 Kč za jeden objeuzavřena 4. 5. 2023148 800 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 30. 7. 2025Odchod z vedeníKarolína Kaledus (jednatel)
- 21. 8. 2019Odchod z vedeníKarolína Holubová (jednatel)
- 21. 11. 2018Nový ve vedeníKarolína Kaledus (jednatel)
- 21. 11. 2018Nový ve vedeníKarolína Holubová (jednatel)
- 24. 6. 2016Nový ve vedeníDaniel Kaledus (jednatel)
- 24. 6. 2016Odchod z vedeníKlára Lukášková (jednatel)
- 17. 9. 2013PřesídleníPraha
- 16. 11. 2012Změna názvuFORSline, s.r.o. → INFINITIS s. r. o.
- 16. 11. 2012PřesídleníSvětlá nad Sázavou → Praha
- 16. 11. 2010Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 750 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
hqnvywm
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ28808886
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Chudenická 1059/30, Hostivař, 10200 Praha
- 111 Stavby Turnov s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2024Aktivní
- 1606 productions s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2023Aktivní
- 1 AD ROAD s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- 1CepheiEX s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2022Aktivní
- 1. Česká Servisní a Obchodní s.r.o. v likvidaciSpolečnost s ručením omezeným · od 2004Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 28808886
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Výstavba bytových a nebytových budov
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 16. 11. 2010
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy INFINITIS s. r. o.
Otázky
Časté otázky o firmě INFINITIS s. r. o.
Kdy vznikla firma INFINITIS s. r. o.?
Kolik zaměstnanců má INFINITIS s. r. o.?
Kde sídlí INFINITIS s. r. o.?
Jaké je IČO firmy INFINITIS s. r. o.?
Jakou datovou schránku má INFINITIS s. r. o.?
Kdo je ve vedení firmy INFINITIS s. r. o.?
Komu patří INFINITIS s. r. o.?
Je INFINITIS s. r. o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se INFINITIS s. r. o. zabývá?
Je INFINITIS s. r. o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výstavba budov v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu