Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 22 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 22 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji MUDr. Martin Hollý, MBA a 2 další, vlastní Psychiatrická nemocnice Bohnice.
Statutární orgán
- MUDr. Martin Hollý, MBAčlen správní rady · od 2010 · nar. 1970 · Zlončicedalších 3 firmy:3 aktivních
- Mgr. Jan Balarinčlen správní rady · od 2022 · nar. 1980 · Bohuslavicedalších 1 firma:1 aktivních
- MUDr. Zuzana Barboríkovápředsedkyně správní rady · od 2024 · nar. 1968 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
Společníci a akcionáři
Dozorčí rada a další orgány · 3
Dříve ve firmě · 10
- MUDr. Zuzana Barboríkováčlenka správní rady · od 2022 · do 2024 · nar. 1968 · Prahadalších 4 firmy:4 aktivních
- MUDr. Martin Hollý, MBApředseda správní rady · od 2010 · do 2024 · nar. 1970 · Zlončicedalších 3 firmy:3 aktivních
- Jan Pomykaczčlen správní rady · od 2010 · do 2022 · nar. 1964 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Dita Stejskalováčlenka správní rady · od 2019 · do 2022 · nar. 1970 · Chýnějiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Dita Stejskalováčlen správní rady · od 2010 · do 2019 · nar. 1970 · Chýnějiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Petr Švecčlen · od 1998 · do 2007 · nar. 1957 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Lenka Šťastnáčlen správní rady · od 2006 · do 2007 · nar. 1956 · Děčínjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Vladimír Procházkapředseda správní rady · od 2006 · do 2007 · nar. 1952 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Vladimír Procházkačlen · od 1998 · do 2006 · nar. 1952 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- MUDr. Zdeněk Bašnýpředseda · od 1998 · do 2006 · nar. 1955 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Nadace BONASkupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Shrnutí · spočítáno z registrů
Nadace BONA v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 2 003 z 2 674firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 16 688 z 18 070 firem oboru v Praze
- 82 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 1 firmasídlí na stejné adrese
- 4,6 mil. Kč15 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 26,3 mil. Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 1 veřejná zakázkavyhraných, ve smluvní hodnotě 500 000 Kč bez DPH
- 8 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Praze · 2 674 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 2 003
- Ve stejném pásmu
- 349
- Větších
- 322
- 01
- 1 - 51 637
- 6 - 9365
- 10 - 19tato firma349
- 20 - 2483
- 25 - 49147
- 50 - 9956
- 100 - 19924
- 200 - 2493
- 250 - 4997
- 500 - 9992
Ročník 1992
Z 3 372 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 2 751. Nadace BONA je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
- Nadace BONA10 - 19 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- Český svaz žen z.s.10 - 19 zaměstnancůod 1976
- Český zahrádkářský svaz, z. s.10 - 19 zaměstnancůod 1976
- Odborový svaz pracovníků hornictví, geologie a naftového průmyslu10 - 19 zaměstnancůod 1976
- Odborový svaz pracovníků zemědělství a výživy - Asociace svobodných odborů České republiky10 - 19 zaměstnancůod 1976
- Odborový svaz státních orgánů a organizací10 - 19 zaměstnancůod 1976
- Odborový svaz zaměstnanců poštovních, telekomunikačních a novinových služeb10 - 19 zaměstnancůod 1976
- Bratrská jednota baptistů10 - 19 zaměstnancůod 1980
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
15 smluv za 4,6 mil. Kč, nejvíc s HLAVNÍ MĚSTO PRAHA (99 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA5 smluv4,5 mil. Kč
- Psychiatrická nemocnice Bohnice3 smlouvy48 000 Kč
- T-Mobile Czech Republic a.s.4 smlouvyjen společné smlouvy
- Městská část Praha 83 smlouvyjen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2018smlouva o poskytnutí dotace: OPPPR/Smlouva o financování reg. č. CZ.07.3.63/0.0/0.0/17_051/00006844,5 mil. Kč
- Účastnická smlouvauzavřena 2. 6. 2026cena neuvedena
- Smlouva o výpůjčceuzavřena 21. 4. 2026cena neuvedena
- Smlouva o nájmu nebytových prostoruzavřena 2. 2. 2026cena neuvedena
- Smlouva o nájmu nebytových prostoruzavřena 2. 2. 2026cena neuvedena
- Účastnická smlouvauzavřena 9. 2. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 26,3 mil. Kč (2005–2018), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo pro místní rozvoj.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo pro místní rozvoj2 dotace21,7 mil. Kč
- Hlavní město Praha1 dotace4,5 mil. Kč
Poslední dotace
- KluBO(v)NA - nový komunitní život organizovaný Nadací BONA převážně prostřednictvím cílové skupiny osob s duševním onemocněnímHlavní město Praha · 2018 · Operační program Praha - pól růstu ČR4,5 mil. KčEU
- Výstavba nového zařízení "CHRÁNĚNÉHO KOMUNITNÍHO BYDLENÍ" pro duševně hendikepované se zajištěním služeb psychosociální rehabilitace v rámci rozšíření projektu "PSYCHOSOCIÁLNÍ SÍTĚ"Ministerstvo pro místní rozvoj · 2005–2007 · JPD Cíl 2 Praha8,6 mil. KčEU
- PSYCHOSOCIÁLNÍ SÍŤ - CHRÁNĚNÉ KOMUNITNÍ BYDLENÍ pro duševně nemocnéMinisterstvo pro místní rozvoj · 2005–2006 · Jednotný programový dokument Praha - cíl 213,1 mil. KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
1 vyhraná zakázka za 500 000 Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Největší zadavatelé
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 zakázka500 000 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 21. 3. 2024Odchod z vedeníMUDr. Zuzana Barboríková (členka správní rady)
- 1. 3. 2024Odchod z vedeníMUDr. Martin Hollý, MBA (předseda správní rady)
- 1. 3. 2024Nový ve vedeníMUDr. Zuzana Barboríková (předsedkyně správní rady)
- 20. 7. 2022Odchod z vedeníJan Pomykacz (člen správní rady)
- 20. 7. 2022Nový ve vedeníMgr. Jan Balarin (člen správní rady)
- 9. 2. 2022Odchod z vedeníIng. Dita Stejskalová (členka správní rady)
- 9. 2. 2022Nový ve vedeníMUDr. Zuzana Barboríková (členka správní rady)
- 9. 2. 2019Nový ve vedeníIng. Dita Stejskalová (členka správní rady)
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 9. 2. 2019Odchod z vedeníIng. Dita Stejskalová (člen správní rady)
- 24. 1. 2012Změna základního kapitálu35 094 294 → 36 444 294 Kč
- 2. 2. 2011Změna základního kapitálu32 479 844 → 35 094 294 Kč
- 23. 2. 2010Nový ve vedeníMUDr. Martin Hollý, MBA (předseda správní rady)
- 9. 2. 2010Nový ve vedeníJan Pomykacz (člen správní rady)
- 9. 2. 2010Nový ve vedeníMUDr. Martin Hollý, MBA (člen správní rady)
- 9. 2. 2010Nový ve vedeníIng. Dita Stejskalová (člen správní rady)
- 18. 1. 2008Změna základního kapitálu20 872 000 → 32 479 844 Kč
- 18. 11. 2007Odchod z vedeníIng. Petr Švec (člen)
- 18. 11. 2007Odchod z vedeníIng. Vladimír Procházka (předseda správní rady)
- 18. 11. 2007Odchod z vedeníIng. Lenka Šťastná (člen správní rady)
- 28. 12. 2006Změna základního kapitálu20 168 000 → 20 872 000 Kč
- 13. 3. 2006Odchod z vedeníIng. Vladimír Procházka (člen)
- 28. 2. 2006Nový ve vedeníIng. Vladimír Procházka (předseda správní rady)
- 28. 2. 2006Nový ve vedeníIng. Lenka Šťastná (člen správní rady)
- 31. 1. 2006Odchod z vedeníMUDr. Zdeněk Bašný (předseda)
- 10. 5. 2005PřesídleníPraha
- 2. 6. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 3 372 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 27. 12. 2022 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
sdggzt8
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ45251177
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Živnostenský rejstřík, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Pod Čimickým hájem 177/1, Bohnice, 18100 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 45251177
- Právní forma
- Nadace
- Hlavní činnost
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n.
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 2. 6. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Nadace BONA
Otázky
Časté otázky o firmě Nadace BONA
Kdy vznikla firma Nadace BONA?
Kolik zaměstnanců má Nadace BONA?
Kde sídlí Nadace BONA?
Jaké je IČO firmy Nadace BONA?
Jakou datovou schránku má Nadace BONA?
Kdo je ve vedení firmy Nadace BONA?
Komu patří Nadace BONA?
Je Nadace BONA spolehlivý plátce DPH?
Čím se Nadace BONA zabývá?
Je Nadace BONA aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu