Eva Kadlecová v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Nová 364, 34192 Kašperské Hory
- Obec
- Kašperské Hory
- Okres
- Klatovy · 19 481 aktivních
- Kraj
- Plzeňský kraj
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Ubytování v obci Kašperské Hory · 20 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 0
- Ve stejném pásmu
- 7
- Větších
- 13
00
Ročník 1992
95 %přežilo
Z 787 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 744. Eva Kadlecová je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Kašperské Hory, nejpodobnější velikostí
Všechny- Eva Kadlecovávelikost neuvedenaod 1992Tato firma
- Apartmány Červený Potok s.r.o.velikost neuvedenaod 2020
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 19. 8. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 787 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma Eva Kadlecová?
Eva Kadlecová byla zapsána do registru 19. 8. 1992, tedy před 34 lety.
Kolik zaměstnanců má Eva Kadlecová?
Registr ekonomických subjektů u této firmy počet zaměstnanců neuvádí.
Kde sídlí Eva Kadlecová?
Sídlo je zapsáno na adrese Nová 364, 34192 Kašperské Hory.
Jaké je IČO firmy Eva Kadlecová?
IČO je 45370443.
Čím se Eva Kadlecová zabývá?
Hlavní činnost podle klasifikace CZ-NACE je Ubytování.
Je Eva Kadlecová aktivní?
Ano. Podle Registru ekonomických subjektů je subjekt aktivní.
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Ubytování v obci Kašperské Hory?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu