Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jan Létal a 2 další.
Statutární orgán
- Jan Létalmístopředseda · od 2020 · nar. 1961 · Prahadalších 9 firem:9 aktivních
- Marcela Valtpředseda · od 2020 · nar. 1980 · Prahadalších 2 firmy:2 aktivních
- Pavel Kulmamístopředseda · od 2025 · nar. 1989 · Vysočinadalších 1 firma:1 aktivních
Dříve ve firmě · 4
- Jiří Macháčekmístopředseda · od 2020 · do 2025 · nar. 1975 · Kuklíkjiné firmy v rejstříku nemá
- Marcela Bradovápředseda · od 2020 · do 2024 · nar. 1980 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Marcela Bradováopatrovník · od 2020 · do 2020 · nar. 1980 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Josef Nechutnýpředseda · od 2017 · do 2020 · nar. 1974 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
Český svaz rychlobruslení,z.s.Shrnutí · spočítáno z registrů
Český svaz rychlobruslení,z.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 6 162 z 6 627firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 35 letna trhu, déle než 12 496 z 12 834 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1990 dnes funguje
- 137 firemsídlí na stejné adrese
- 1,3 mil. Kč12 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 152,5 mil. Kčv 49 dotacích z veřejných rozpočtů
- 12 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 6 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 6 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Praze · 6 627 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 6 162
- Ve stejném pásmu
- 233
- Větších
- 232
- 05 123
- 1 - 5820
- 6 - 9219
- 10 - 19tato firma233
- 20 - 2451
- 25 - 49112
- 50 - 9946
- 100 - 19911
- 200 - 2492
- 250 - 4997
- 500 - 9993
Ročník 1990
Z 1 954 subjektů oboru zapsaných v roce 1990 dnes funguje 1 832. Český svaz rychlobruslení,z.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- Český svaz rychlobruslení,z.s.10 - 19 zaměstnancůod 1990Tato firma · stejně velké →
- Tělocvičná jednota Sokol Libuš10 - 19 zaměstnancůod 1990
- Sokolská župa Jungmannova10 - 19 zaměstnancůod 1990
- Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- Česká asociace univerzitního sportu10 - 19 zaměstnancůod 1990
- Tělovýchovná jednota Pankrác, spolek10 - 19 zaměstnancůod 1990
- Veslařský klub BLESK, z.s.10 - 19 zaměstnancůod 1990
- Tělovýchovná jednota KOVO, z.s.10 - 19 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
12 smluv za 1,3 mil. Kč, nejvíc s OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA (100 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- OLYMP CENTRUM SPORTU MINISTERSTVA VNITRA9 smluv1,3 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA2 smlouvyjen společné smlouvy
- ČESKÁ TELEVIZE1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2017O: RSZ-ubytování a stravování-Calgary350 000 Kč
- O: Různé zimní - zajištění VT Bedřichovuzavřena 26. 7. 2022154 000 Kč s DPH
- O: Rychlobruslařské botyuzavřena 14. 9. 202090 000 Kč s DPH
- O: Různé zimní - Zajištění VT Itálie /08uzavřena 3. 8. 202170 000 Kč s DPH
- O: Ruzne zimní - Zajištění VT Francieuzavřena 3. 8. 202160 000 Kč s DPH
- Sponzorování pořadůuzavřena 9. 1. 2019cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
49 dotací za 152,5 mil. Kč (2009–2025); nejvíc přiznal Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy40 dotací101,1 mil. Kč
- Národní sportovní agentura8 dotací50,9 mil. Kč
- Všeobecná pokladní správa1 dotace537 000 Kč
Poslední dotace
- Český svaz rychlobruslení z.s.Národní sportovní agentura · 2025 · Podpora sportovních svazů (repre a talent)14,3 mil. Kč
- Český svaz rychlobruslení - organizace činnostiNárodní sportovní agentura · 2025 · Podpora sportovních svazů (OS)3,2 mil. Kč
- Český svaz rychlobruslení 2024 (T+R)Národní sportovní agentura · 2024 · Podpora sportovních svazů (repre a talent)12,5 mil. Kč
- Český svaz rychlobruslení - organizace činnostiNárodní sportovní agentura · 2024 · Podpora sportovních svazů (OS)3,2 mil. Kč
- Talent a repre Český svaz rychlobrusleníNárodní sportovní agentura · 2023 · Podpora sportovních svazů (repre a talent)12,1 mil. Kč
- Organizace sportu Český svaz rychlobrusleníNárodní sportovní agentura · 2023 · Podpora sportovních svazů (OS)3,4 mil. Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 6
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 12. 2025Odchod z vedeníJiří Macháček (místopředseda)
- 10. 12. 2025Nový ve vedeníPavel Kulma (místopředseda)
- 27. 6. 2024Odchod z vedeníMarcela Bradová (předseda)
- 17. 12. 2020Nový ve vedeníMarcela Bradová (opatrovník)
- 9. 12. 2020Nový ve vedeníMarcela Bradová (předseda)
- 9. 12. 2020Nový ve vedeníJiří Macháček (místopředseda)
- 9. 12. 2020Nový ve vedeníJan Létal (místopředseda)
- 9. 12. 2020Nový ve vedeníMarcela Valt (předseda)
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 9. 12. 2020Odchod z vedeníMarcela Bradová (opatrovník)
- 23. 11. 2020Odchod z vedeníJosef Nechutný (předseda)
- 20. 10. 2017Změna názvuČeský svaz rychlobruslení → Český svaz rychlobruslení,z.s.
- 2. 7. 2017Nový ve vedeníJosef Nechutný (předseda)
- 17. 12. 1990Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 1 954 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
763mvx7
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ45769451
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 6
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 6. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Živnostenský rejstřík, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Zátopkova 100/2, Břevnov (Praha 6), 16900 Praha
- ALK s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004Aktivní
- ALT Flying Dutchman z.s.Spolek · od 2016Aktivní
- Asociace Český skokový pohár,z.s.Spolek · od 2003Aktivní
- Asociace inline hokejových klubů Extraligy ČR, o.s.Spolek · od 2007Aktivní
- Asociace ligových klubů basketbaluZájmové sdružení právnických osob · od 1998 · 1 - 5 zaměstnancůAktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 45769451
- Právní forma
- Spolek
- Hlavní činnost
- Sportovní činnosti
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 17. 12. 1990
- Poslední změna
- 31. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy Český svaz rychlobruslení,z.s.
Otázky
Časté otázky o firmě Český svaz rychlobruslení,z.s.
Kdy vznikla firma Český svaz rychlobruslení,z.s.?
Kolik zaměstnanců má Český svaz rychlobruslení,z.s.?
Kde sídlí Český svaz rychlobruslení,z.s.?
Jaké je IČO firmy Český svaz rychlobruslení,z.s.?
Jakou datovou schránku má Český svaz rychlobruslení,z.s.?
Kdo je ve vedení firmy Český svaz rychlobruslení,z.s.?
Je Český svaz rychlobruslení,z.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se Český svaz rychlobruslení,z.s. zabývá?
Je Český svaz rychlobruslení,z.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Sportovní, zábavní a rekreační činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu