Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 28,6 mil. | 34 000 | 21,5 mil. |
| 2024 | 22,8 mil. | −2,5 mil. | 21,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 23 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Jiří Coubal a 2 další, vlastní hlavně Marie Hošková (23,2 %).
Statutární orgán
- Jiří Coubaljednatel · od 1997 · nar. 1960 · Bohouňovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Coubaljednatel · od 2013 · nar. 1985 · Horní Krutyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Radka Kočovájednatel · od 2019 · nar. 1993 · Zásmukyjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Marie Hošková23,2 %od 2023 · nar. 1948 · Barchovice · vklad 23 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Coubal17,8 %od 1997 · nar. 1960 · Bohouňovice II. · vklad 2,9 mil. Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Tomáš Bergl11,7 %od 2004 · nar. 1978 · Praha · vklad 1,9 mil. Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
- Lenka Němečková5,9 %od 1997 · nar. 1957 · Cerhenice · vklad 958 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Šmejkal4,4 %od 1997 · nar. 1951 · Újezdec · vklad 720 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Drahota4,3 %od 1997 · nar. 1952 · Horní Kruty · vklad 701 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Bohuslav Novotný3,7 %od 1997 · nar. 1959 · Barchovice · vklad 607 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Radomír Bílek3,5 %od 2010 · nar. 1974 · Horní Kruty · vklad 560 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Helena Hrušková3,5 %od 2016 · nar. 1992 · Praha · vklad 560 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Šmejkal3,2 %od 2004 · nar. 1954 · vklad 520 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Rygl3,2 %od 2013 · nar. 1973 · Horní Kruty · vklad 520 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Anna Sajdlová3,1 %od 2020 · nar. 1972 · Horoušany · vklad 500 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Jitka Jelínková2,8 %od 2012 · nar. 1966 · Praha · vklad 460 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Miloš Tunkl2,7 %od 1997 · nar. 1954 · Praha · vklad 444 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Jitka Salajová2,7 %od 2013 · nar. 1988 · Barchovice · vklad 440 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Marta Čermáková2,3 %od 1997 · nar. 1954 · Uhlířské Janovice · vklad 374 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Moravec2,2 %od 2004 · nar. 1965 · Horní Kruty · vklad 360 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Marta Strejčková1,6 %od 1997 · nar. 1935 · Horní Kruty · vklad 260 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jana Moravcová1,6 %od 2013 · nar. 1966 · Praha · vklad 260 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ivana Kobzevová1,6 %od 2013 · nar. 1968 · Benátky nad Jizerou · vklad 260 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Kubelka1,2 %od 1997 · nar. 1957 · Horní Kruty · vklad 200 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Josef Drahota0,9 %od 2004 · nar. 1950 · vklad 140 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Procházka0,7 %od 1997 · nar. 1952 · Pardubice · vklad 120 000 Kčdalších 3 firmy:3 aktivních
- Pavel Ledašil0,7 %od 2004 · nar. 1956 · Kolín · vklad 117 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Marie Bohatová0,6 %od 1997 · nar. 1949 · Horní Kruty · vklad 100 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Jan Balažík0,5 %od 2020 · nar. 1980 · Jirny · vklad 84 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Jaroslav Batelka0,3 %od 2004 · nar. 1968 · Kutná Hora · vklad 50 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Bohumil Křeček0,1 %od 1997 · nar. 1957 · Horní Kruty · vklad 23 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Miloslav Kubelka0,1 %od 2006 · nar. 1960 · Praha · vklad 23 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Bohuslav Drahota0,1 %od 1997 · nar. 1952 · Hryzely · vklad 20 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Marie Štěpánová0,1 %od 1997 · nar. 1947 · Horní Kruty · vklad 20 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ladislav Procházka0,1 %od 2006 · nar. 1978 · Praha · vklad 20 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- MUDr. Jaroslav Vedralod 2006 · nar. 1955 · Praha · vklad 548 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jan Vedralod 2023 · nar. 1956 · Praha · vklad 410 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 20
- Ing. Radka Zábrahovájednatel · od 2019 · do 2021 · nar. 1993 · Zásmukyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ivana Jeřábkovájednatel · od 2016 · do 2019 · nar. 1962 · Ždánicejiné firmy v rejstříku nemá
- Martina Batelkovájednatel · od 2007 · do 2015 · nar. 1972 · Horní Krutyjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Jandejsekjednatel · od 1997 · do 2009 · nar. 1934 · Hryzelyjiné firmy v rejstříku nemá
- Marie Bohatovájednatel · od 1997 · do 2007 · nar. 1949 · Horní Krutyjiné firmy v rejstříku nemá
- Bohuslav Vedraljednatel · od 1992 · do 1997 · Dolní Kruty
- Jiří Coubaljednatel · od 1992 · do 1997 · Bohuňovice
- Ing. Petr Kvasiljednatel · od 1992 · do 1997 · Přestavlky
- ing. Vladimíra Kvasilováspolečník · od 1997 · do 2018 · nar. 1960 · Horní Krutyjiné firmy v rejstříku nemá
- Vladimír Kolískospolečník · od 2012 · do 2013 · nar. 1940 · Stříbrná Skalicejiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Dlabalspolečník · od 2012 · do 2015 · nar. 1942 · Plzeňjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Anna Balažíkováspolečník · od 2012 · do 2020 · nar. 1948 · Jirnyjiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Dlabalspolečník · od 2015 · do 2022 · nar. 1969 · Vejprnicejiné firmy v rejstříku nemá
- Jitka Jandejskováspolečník · od 2012 · do 2013 · nar. 1988 · Barchovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Anežka Vášováspolečník · od 1997 · do 2017 · nar. 1925 · Barchovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Hana Žídkováspolečník · od 1997 · do 2019 · nar. 1938 · Horní Krutyjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Bohuslav Novotnýspolečník · od 1992 · do 1997 · Týn nad Vltavou
- Bohuslav Novotnýspolečník · od 1992 · do 1997 · Radlice
- Ing. Vladimíra Kvasilováspolečník · od 1992 · do 1997 · Přestavlky
- Bohumil Křečekspolečník · od 1992 · do 1997 · Horní Kruty
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 12 z 13firem oboru v obci Horní Kruty s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 14 z 18 firem oboru v obci Horní Kruty
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 1 mil. Kč28 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1,1 mil. Kčv 18 dotacích z veřejných rozpočtů, 46 % z fondů EU
- 36 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 32 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v obci Horní Kruty · 13 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 12
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1992
Z 8 204 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 8 022. AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v obci Horní Kruty, nejpodobnější velikostí
Všechny- AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- Farma Přestavlky s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2018
- Jaroslav Šmejkal0 zaměstnancůod 1991
- Vladimír Šmejkal0 zaměstnancůod 1993
- David Froněk0 zaměstnancůod 2011
- Jana Zlatníková0 zaměstnancůod 2012
- Tomáš Zitta0 zaměstnancůod 2019
- Petr Stárek0 zaměstnancůod 2019
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
28 smluv za 1 mil. Kč, nejvíc s Státní pozemkový úřad (53 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Státní pozemkový úřad7 smluv553 860 Kč
- Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.21 smluv487 934 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023Smlouva o podpoře440 945 Kč
- Smlouva o podpořeuzavřena 23. 8. 2026cena neuvedena
- Smlouva o podpořeuzavřena 29. 3. 2026cena neuvedena
- Smlouva o podpořeuzavřena 30. 11. 2025cena neuvedena
- Smlouva o podpořeuzavřena 21. 9. 2025cena neuvedena
- Dohoda o ukončení nájemní smlouvy na pronájem pozemků v k.ú. Horní Kruty, okres Kolínuzavřena 19. 6. 2025 · dodatek48 430 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
18 dotací za 1,1 mil. Kč (2006–2019), 46 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo zemědělství.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 525 030 Kčnárodní zdroje · 620 906 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo zemědělství14 dotací620 906 Kč
- Úřad práce České republiky2 dotace310 530 Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí2 dotace214 500 Kč
Poslední dotace
- 47/2019-A104Ministerstvo zemědělství · 201973 358 Kč
- 53/2018-A104Ministerstvo zemědělství · 2018190 989 Kč
- KOA-JZ-10/2016Úřad práce České republiky · 2016216 000 KčEU
- KOA-SN-78/2015Úřad práce České republiky · 201594 530 KčEU
- KOA-JL-38/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2014198 000 KčEU
- KOA-JL/38/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201416 500 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 20 · ostatní 16
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 12. 9. 2023Odchod společníkaStanislav Hošek
- 12. 9. 2023Nový společníkMarie Hošková – 23.1623 %
- 30. 8. 2023Nový společníkIng. Jan Vedral
- 27. 6. 2022Odchod společníkaPavel Dlabal
- 1. 9. 2021Odchod z vedeníIng. Radka Zábrahová (jednatel)
- 5. 6. 2020PřesídleníHorní Kruty
- 3. 6. 2020Odchod společníkaIng. Anna Balažíková
- 3. 6. 2020Nový společníkAnna Sajdlová – 3.08 %
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 3. 6. 2020Nový společníkMgr. Jan Balažík – 0.52 %
- 9. 10. 2019Odchod společníkaHana Žídková
- 21. 6. 2019Nový ve vedeníIng. Radka Zábrahová (jednatel)
- 21. 6. 2019Odchod z vedeníIvana Jeřábková (jednatel)
- 21. 6. 2019Nový ve vedeníIng. Radka Kočová (jednatel)
- 30. 1. 2018Odchod společníkaing. Vladimíra Kvasilová
- 12. 9. 2017Odchod společníkaAnežka Vášová
- 10. 11. 2016Nový společníkHelena Hrušková – 3.45 %
- 10. 11. 2016Odchod společníkaJosef Hruška
- 18. 3. 2016Nový ve vedeníIvana Jeřábková (jednatel)
- 1. 5. 2015Nový společníkPavel Dlabal – 3.08 %
- 1. 5. 2015Odchod společníkaPavel Dlabal
- 13. 3. 2015Odchod z vedeníMartina Batelková (jednatel)
- 9. 12. 2013Odchod společníkaVladimír Kolísko
- 9. 12. 2013Nový společníkJana Moravcová – 1.6 %
- 9. 12. 2013Nový společníkMartin Rygl – 3.2 %
- 9. 12. 2013Nový společníkIvana Kobzevová – 1.6 %
- 30. 9. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 8 204 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
en5jt2x
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ46358463
Finanční úřad · Územní pracoviště v Kolíně
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 6. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Zemědělský podnikatelZemědělský registraktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Horní Kruty
- Okres
- Kolín · 23 931 aktivních
- Kraj
- Středočeský kraj
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 46358463
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 28146 Horní Kruty
- Hlavní činnost
- Smíšené hospodářství
- Další činnosti
- Živočišná výroba, Opravy a údržba ostatních dopravních prostředků a zařízení j. n., Shromažďování a sběr nebezpečných odpadů, Shromažďování a sběr nebezpečných odpadů, Nespecializovaný velkoobchod, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod v nespecializovaných prodejnách, Silniční nákladní doprava
- Zaměstnanci
- 10 - 19 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 30. 9. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.
Kdy vznikla firma AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.?
Kde sídlí AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.?
Komu patří AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o.?
Je AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o. zabývá?
Je AGRO Bohouňovice II, spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti v obci Horní Kruty?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu