Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4,9 mil. | −124 000 | 889 000 |
| 2024 | 8,3 mil. | 2 000 | 1 mil. |
| 2023 | 6 mil. | 14 000 | 1 mil. |
| 2022 | 8,4 mil. | 47 000 | 998 000 |
| 2021 | 6,8 mil. | −2,1 mil. | 950 000 |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 8 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Michal Fousek, vlastní Michal Fousek (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 11
- Jiří Fousekjednatel · od 1992 · do 2026 · nar. 1969 · Býchoryjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Fousekjednatelé · od 1992 · do 2012 · nar. 1969 · Kolínjiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Koutníkčlen statutárního orgánu · od 1992 · do 2012 · nar. 1960 · Kolínjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Fousekjednatelé · od 1992 · do 2004 · Kolín
- Petr Koutníkčlen statutárního orgánu · od 1992 · do 2004 · Kolín
- Daniel Marekčlen statutárního orgánu · od 1992 · do 2003 · Kutná Hora
- Jiří Fousekspolečník · od 2004 · do 2026 · nar. 1969 · Kolínjiné firmy v rejstříku nemá
- Petr Koutníkspolečník · od 2004 · do 2012 · nar. 1960 · Kolínjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Fousekspolečník · od 1992 · do 2004 · Kolín
- Daniel Marekspolečník · od 1992 · do 2004 · Kutná Hora
- Petr Koutníkspolečník · od 1992 · do 2004 · Kolín
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
URBI, spol.s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
URBI, spol.s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 492 z 24 582firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 33 letna trhu, déle než 46 898 z 50 727 firem oboru v Praze
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje
- 873 firemsídlí na stejné adrese
- 447 850 Kč4 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 8 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 13 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Praze · 24 582 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 492
- Ve stejném pásmu
- 4 389
- Větších
- 1 701
- 018 492
- 1 - 5tato firma4 389
- 6 - 9661
- 10 - 19561
- 20 - 24141
- 25 - 49222
- 50 - 9981
- 100 - 19924
- 200 - 2495
- 250 - 4995
- 500 - 9991
Ročník 1993
Z 4 391 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 4 318. URBI, spol.s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- URBI, spol.s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993Tato firma · stejně velké →
- Š T U K O , družstvo umělecké výroby pro obnovu památek1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SUDAS, družstvo1 - 5 zaměstnancůod 1990
- Tagorating, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- S and Z spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- BIMOK AIR, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- Lapidaris s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
- HUMAN, spol. s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
4 smlouvy za 447 850 Kč, nejvíc s Výstaviště Praha, a.s. (86 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Výstaviště Praha, a.s.3 smlouvy385 970 Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA1 smlouva61 880 Kč
Poslední smlouvy
- dodatek č.1 - Široká 24/4 , Valentinská Praha 1- lešeníuzavřena 28. 8. 201961 880 Kč s DPH
- Objednávka - manipulační technika a pronájem pískovacího stroje a odstranění ocelových konstrukcí v okolí Křižíkovy fontányuzavřena 6. 6. 201836 400 Kč
- Objednávka - repase schodiště u objektu Křižíkova pavilonu Euzavřena 4. 4. 2018164 200 Kč
- Objednávka - montáž posuvných vrat administrativní budovy Duzavřena 28. 2. 2018185 370 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: benzín 5 · nafta 1 · hybrid 1 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 8. 6. 2026Odchod společníkaJiří Fousek
- 8. 6. 2026Nový společníkMichal Fousek – 100 %
- 20. 3. 2026PřesídleníPraha
- 11. 2. 2026Nový ve vedeníMichal Fousek (jednatel)
- 10. 2. 2026Odchod z vedeníJiří Fousek (jednatel)
- 27. 5. 2019PřesídleníPraha
- 2. 11. 2012Odchod z vedeníJiří Fousek (jednatelé)
- 2. 11. 2012Odchod společníkaPetr Koutník
Celá historie · další 12Skrýt starší
- 2. 11. 2012PřesídleníVelim → Praha
- 17. 10. 2012Odchod z vedeníPetr Koutník (člen statutárního orgánu)
- 3. 1. 2004Odchod z vedeníJiří Fousek (jednatelé)
- 3. 1. 2004Odchod z vedeníPetr Koutník (člen statutárního orgánu)
- 3. 1. 2004Odchod společníkaJiří Fousek
- 3. 1. 2004Odchod společníkaDaniel Marek
- 3. 1. 2004Odchod společníkaPetr Koutník
- 3. 1. 2004Nový společníkJiří Fousek – 50 %
- 3. 1. 2004Nový společníkPetr Koutník – 50 %
- 3. 1. 2004PřesídleníKolín → Velim
- 5. 5. 2003Odchod z vedeníDaniel Marek (člen statutárního orgánu)
- 17. 5. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 4 391 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
77i9enf
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ46358561
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 8
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 7. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Sokolovská 428/130, Karlín, 18600 Praha
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 46358561
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Ostatní specializované stavební činnosti j. n.
- Další činnosti
- 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, 43990
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 17. 5. 1993
- Poslední změna
- 31. 3. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy URBI, spol.s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě URBI, spol.s.r.o.
Kdy vznikla firma URBI, spol.s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má URBI, spol.s.r.o.?
Kde sídlí URBI, spol.s.r.o.?
Jaké je IČO firmy URBI, spol.s.r.o.?
Jakou datovou schránku má URBI, spol.s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy URBI, spol.s.r.o.?
Komu patří URBI, spol.s.r.o.?
Je URBI, spol.s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se URBI, spol.s.r.o. zabývá?
Je URBI, spol.s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu