Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 14 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Thermacut Management s.r.o., vlastní ABICOR Unternehmensverwaltungsgesellschaft mbH (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- ABICOR Unternehmensverwaltungsgesellschaft mbH100 %od 2013 · vklad 199 800 Kč
Dříve ve firmě · 13
- Andreas Böcklingjednatel · od 2005 · do 2017 · nar. 1967 · Lindenjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Dušan Loukotajednatel · od 2011 · do 2017 · nar. 1969 · Nový Jičínjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Stanislav Sládekjednatel · od 2011 · do 2017 · nar. 1976 · Staré Městojiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Luděk Kolaříkjednatel · od 2002 · do 2010 · nar. 1964 · Pozlovicejiné firmy v rejstříku nemá
- ing. Pavel Hruškajednatel · od 1992 · do 2002 · Uherské Hradiště
- TMT Unternehmensverwaltungsgesellschaft mbHspolečník · od 2016 · do 2023
- Thermacut Management s.r.o.společník · od 2016 · do 2017
- Luděk Zapletalspolečník · od 1994 · do 1999 · Nový Jičín
- ing. Pavel Hruškaspolečník · od 1994 · do 1999 · Uherské Hradiště
- STK Gesellschaft für Schewistechnik mbHspolečník · od 1999 · do 1999
- STK Gesellschaft für Schweisstechnik mbHspolečník · od 1999 · do 2013
- Ing. Pavel Hruškaspolečník · od 1999 · do 2003 · nar. 1941 · Uherská Hradištějiné firmy v rejstříku nemá
- Mgr. Luděk Zapletalspolečník · od 1999 · do 2003 · nar. 1948 · Nový Jičínjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
THERMACUT, k.s.Skupina · GLEIF
Skupina
Do které skupiny firma účetně patří
Konsolidační skupina · GLEIF
Mateřské firmy, do jejichž účetní závěrky se firma konsoliduje, podle údajů hlášených do globálního registru LEI (GLEIF).
Shrnutí · spočítáno z registrů
THERMACUT, k.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 10 z 12firem oboru v Uherském Hradišti s uvedenou velikostí je menších
- 34 letna trhu, déle než 18 z 24 firem oboru v Uherském Hradišti
- 96 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- 5 volných místnahlášených na Úřadu práce, mzda od 35 000 Kč
- 646 555 Kč10 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3,4 mil. Kčv 17 dotacích z veřejných rozpočtů, 30 % z fondů EU
- IBG Industrie-Beteiligungs-Gesellschaft mbH & Co. Kommanditgesellschaftstojí v čele skupiny, do které firma podle GLEIF účetně patří · Německo
- 14 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba elektrických zařízení v Uherském Hradišti · 12 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 10
- Ve stejném pásmu
- 2
- Větších
- 0
Ročník 1992
Z 569 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 548. THERMACUT, k.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Uherském Hradišti, nejpodobnější velikostí
Všechny- THERMACUT, k.s.250 - 499 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- FORSCHNER, spol. s r.o.250 - 499 zaměstnancůod 1994
- SMARIS s.r.o.10 - 19 zaměstnancůod 1998
- NOKREL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1995
- Tomáš Švejcar s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2009
- MAGIC UH, spol. s r.o.velikost neuvedenaod 1994
- Bella Solar Czech s.r.o. - v likvidacivelikost neuvedenaod 2010
- Bohemia Solar Czech s.r.o. - v likvidacivelikost neuvedenaod 2010
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
10 smluv za 646 555 Kč, nejvíc s Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě (54 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě1 smlouva350 000 Kč
- VOP CZ, s.p.4 smlouvy221 760 Kč
- Klub kultury Uherské Hradiště,příspěvková organizace1 smlouva56 055 Kč
- Město Uherské Hradiště1 smlouva14 800 Kč
- Zlínský kraj1 smlouva3 940 Kč
- Ústav přístrojové techniky AV ČR, v. v. i.1 smlouvajen společné smlouvy
Největší a poslední smlouvy
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
17 dotací za 3,4 mil. Kč (2009–2023), 30 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 1 mil. Kčnárodní zdroje · 2,4 mil. Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace1,8 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí10 dotací1,1 mil. Kč
- Úřad práce v Uherském Hradišti5 dotací475 586 Kč
- Úřad práce v Novém Jičíně1 dotace33 455 Kč
Poslední dotace
- Kompenzace pro společnost THERMACUT, k.s.Ministerstvo průmyslu a obchodu · 2023 · Program podpory na zvýšené náklady na zemní plyn a elektřinu v důsledku mimořádně prudkého růstu jejich cen1,8 mil. Kč
- Z-MR-259/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201585 000 KčEU
- Z-MR-255/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201581 000 KčEU
- NJA-MN-5/2015Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201544 000 KčEU
- UHA-MN-9/2015Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201524 000 KčEU
- UHA-MN-8/2015Ministerstvo práce a sociálních věcí · 201524 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Nábor · Úřad práce
Právě nabírá
Volná místa nahlášená na Úřadu práce, denně
Hledané pozice
- obsluha CNC2 místa
- seřizovač CNC2 místa
- kontrolor/ka kvality1 místo
Volná místa v čase
Zdroj: Úřad práce ČR, denně. Nejstarší otevřená nabídka od 25. 8. 2026.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 8 · benzín 5 · LPG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 14. 11. 2023Odchod společníkaTMT Unternehmensverwaltungsgesellschaft mbH
- 1. 1. 2017Odchod z vedeníIng. Dušan Loukota (jednatel)
- 1. 1. 2017Odchod z vedeníAndreas Böckling (jednatel)
- 1. 1. 2017Odchod z vedeníIng. Stanislav Sládek (jednatel)
- 1. 1. 2017Nový ve vedeníThermacut Management s.r.o. (komplementář)
- 1. 1. 2017Odchod společníkaThermacut Management s.r.o.
- 1. 1. 2017Změna názvuTHERMACUT, s.r.o. → THERMACUT, k.s.
- 2. 11. 2016Nový společníkThermacut Management s.r.o. – 0.1 %
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 2. 11. 2016Nový společníkTMT Unternehmensverwaltungsgesellschaft mbH – 99.9 %
- 27. 11. 2013Odchod společníkaSTK Gesellschaft für Schweisstechnik mbH
- 27. 11. 2013Nový společníkABICOR Unternehmensverwaltungsgesellschaft mbH – 100 %
- 18. 3. 2013PřesídleníUherské Hradiště
- 17. 1. 2011Nový ve vedeníIng. Dušan Loukota (jednatel)
- 17. 1. 2011Nový ve vedeníIng. Stanislav Sládek (jednatel)
- 31. 12. 2010Odchod z vedeníing. Luděk Kolařík (jednatel)
- 8. 6. 2005Nový ve vedeníAndreas Böckling (jednatel)
- 4. 3. 2003Odchod společníkaIng. Pavel Hruška
- 4. 3. 2003Odchod společníkaMgr. Luděk Zapletal
- 31. 12. 2002Odchod z vedeníing. Pavel Hruška (jednatel)
- 10. 12. 2002Nový ve vedeníing. Luděk Kolařík (jednatel)
- 26. 2. 2001PřesídleníUherské Hradiště-Vésky → Uherské Hradiště
- 1. 6. 1999Nový společníkIng. Pavel Hruška
- 1. 6. 1999Nový společníkMgr. Luděk Zapletal
- 1. 6. 1999Změna základního kapitálu100 000 → 200 000 Kč
- 1. 6. 1999PřesídleníUherské Hradiště-Vísky → Uherské Hradiště-Vésky
- 25. 8. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 569 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
4 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 10. 5. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
kihch49
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ46963715
Finanční úřad · Územní pracoviště v Uherském Hradišti
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
- Obec
- Uherské Hradiště
- Okres
- Uherské Hradiště · 32 456 aktivních
- Kraj
- Zlínský kraj
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Sokolovská 574, Mařatice, 68601 Uherské Hradiště
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 46963715
- Právní forma
- Společnost komanditní
- Hlavní činnost
- Výroba ostatních elektrických zařízení
- Další činnosti
- Výroba pryžových výrobků, Výroba ostatních nekovových minerálních výrobků, 25530, Obrábění, Výroba zámků a kování, Výroba ostatních strojů pro speciální účely j. n., Ostatní zpracovatelský průmysl j. n., Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení a 6 dalších
- Zaměstnanci
- 250 - 499 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 25. 8. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy THERMACUT, k.s.
Otázky
Časté otázky o firmě THERMACUT, k.s.
Kdy vznikla firma THERMACUT, k.s.?
Kolik zaměstnanců má THERMACUT, k.s.?
Kde sídlí THERMACUT, k.s.?
Jaké je IČO firmy THERMACUT, k.s.?
Jakou datovou schránku má THERMACUT, k.s.?
Kdo je ve vedení firmy THERMACUT, k.s.?
Komu patří THERMACUT, k.s.?
Je THERMACUT, k.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se THERMACUT, k.s. zabývá?
Je THERMACUT, k.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Výroba elektrických zařízení v Uherském Hradišti?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu