Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2024 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 18 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 18 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Zdeněk Bábíček, ml., vlastní Zdeněk Bábíček, ml. (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- Zdeněk Bábíček, ml.100 %od 2001 · nar. 1970 · Vracov · vklad 100 000 Kčdalších 13 firem:13 aktivních
Dříve ve firmě · 5
- Mgr. Petra Bábíčkováprokura · od 2012 · do 2018 · nar. 1973 · Vracovjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Kadlčákprokura · od 2012 · do 2018 · nar. 1970 · Všeminajiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Bábíček, st.jednatel · od 1992 · do 2012 · nar. 1949 · Ratíškovicejiné firmy v rejstříku nemá
- Zdeněk Bábíček, st.jednatel · od 1996 · do 2009 · Ratíškovice
- Zdeněk B á b í č e k , st.jednatel · od 1992 · do 1996 · Hodonín
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
PETRA spol. s r.o.Skupina · vazby podle IČO
Skupina
Vlastnické vazby podle IČO, ne podle jména
Vlastní · 2
Shrnutí · spočítáno z registrů
PETRA spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 33 letna trhu, déle než 9 z 10 firem oboru v Hodoníně
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 2 firmysídlí na stejné adrese
- 10aktivních firem v oboru v Hodoníně
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 11,7 mld. Kč368 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3,5 mil. Kčv 10 dotacích z veřejných rozpočtů, 83 % z fondů EU
- 4 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 352 mil. Kč bez DPH
- 13 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 306 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 11 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Lesnictví a těžba dřeva v Hodoníně · 6 aktivních firem s uvedenou velikostí
Ročník 1992
Z 210 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 206. PETRA spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Hodoníně, nejpodobnější velikostí
VšechnyVeřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
368 smluv za 11,7 mld. Kč, nejvíc s Lesy České republiky, s.p. (91 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Lesy České republiky, s.p.345 smluv10,7 mld. Kč
- Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.4 smlouvy1,8 mil. Kč
- Správa železnic, státní organizace2 smlouvy440 658 Kč
- Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o.1 smlouva420 000 Kč
- Lesy města Brna, a.s.3 smlouvy320 000 Kč
- Národní památkový ústav3 smlouvy140 750 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2019Dílo; Výroba dříví harvestorovou technologií800 mil. Kč
- Nákup; Veřejné zakázky na nákup dodávek a služeb; Doplnění Sama a pěstebních činností do Přílohy P4 Smlouvy, doplnění Přílohy Z2 Smlouvy.uzavřena 14. 10. 2026 · dodatek210 359 Kč
- Nákup; Veřejné zakázky na nákup dodávek a služeb; Doplnění Sama a pěstebních činností do Přílohy P4 Smlouvy, doplnění Přílohy Z2 Smlouvy.uzavřena 14. 10. 2026 · dodatek2,7 mil. Kč
- Obchod; Obchod se dřívím; prodej dřívíuzavřena 17. 8. 2026 · dodatekcena neuvedena
- Obchod; Obchod se dřívím; prodej dřívíuzavřena 12. 8. 2026cena neuvedena
- Obchod; Obchod se dřívím; Prodej dřívíuzavřena 4. 2. 2026cena neuvedena
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
10 dotací za 3,5 mil. Kč (2006–2025), 83 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
fondy EU · 2,9 mil. Kčnárodní zdroje · 583 749 Kč
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu1 dotace2,9 mil. Kč
- Ministerstvo zemědělství7 dotací472 749 Kč
- Úřad práce v Hodoníně2 dotace111 000 Kč
Poslední dotace
- Podpora lesního hospodářstvíMinisterstvo zemědělství · 202532 000 Kč
- Úspory energie ve společnosti PETRAMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2020 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost2,9 mil. KčEU
- 6/2014-A150Ministerstvo zemědělství · 201416 704 Kč
- 5/2012-A150Ministerstvo zemědělství · 201251 918 Kč
- 39/2011-A150Ministerstvo zemědělství · 201159 625 Kč
- 30/2011-K111Ministerstvo zemědělství · 20116 600 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
4 vyhrané zakázky za 352 mil. Kč od 1 zadavatele.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Lesy České republiky, s.p.4 zakázky352 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2024Bystřice pod Hostýnem, kód části VZ 117202Lesy České republiky, s.p.152,2 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Velké Karlovice, kód části VZ 117111Lesy České republiky, s.p.96,8 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Buchlov, kód části VZ 138111Lesy České republiky, s.p.67,4 mil. Kč
- nadlimitní · 2025Hoštice, kód části VZ 122283Lesy České republiky, s.p.35,6 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 230 · ostatní 74 · benzín 2
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 26. 4. 2018Odchod z vedeníMgr. Petra Bábíčková (prokura)
- 11. 4. 2018Odchod z vedeníJiří Kadlčák (prokura)
- 13. 9. 2016PřesídleníHodonín
- 28. 12. 2012Nový ve vedeníMgr. Petra Bábíčková (prokura)
- 28. 12. 2012Nový ve vedeníJiří Kadlčák (prokura)
- 26. 11. 2012Odchod z vedeníZdeněk Bábíček, st. (jednatel)
- 31. 3. 2009Odchod z vedeníZdeněk Bábíček, st. (jednatel)
- 2. 2. 2001Nový ve vedeníZdeněk Bábíček, ml. (jednatel)
Celá historie · další 5Skrýt starší
- 2. 2. 2001Nový společníkZdeněk Bábíček, ml. – 100 %
- 27. 2. 1996Odchod z vedeníZdeněk B á b í č e k , st. (jednatel)
- 27. 2. 1996Nový ve vedeníZdeněk Bábíček, st. (jednatel)
- 27. 2. 1996PřesídleníHodonín
- 26. 11. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 210 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 2. 3. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
3hvs34z
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ46979697
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Brandlova 3393/129, 69501 Hodonín
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 46979697
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Podpůrné činnosti pro lesnictví
- Další činnosti
- Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti, Podpůrné činnosti pro rostlinnou výrobu, Výroba pilařská a impregnace dřeva, Výroba pilařská a impregnace dřeva, Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení, Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů, Silniční nákladní doprava, Činnosti v oblasti informačních technologií a 4 dalších
- Zaměstnanci
- 100 - 199 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 26. 11. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy PETRA spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě PETRA spol. s r.o.
Kdy vznikla firma PETRA spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má PETRA spol. s r.o.?
Kde sídlí PETRA spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy PETRA spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má PETRA spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy PETRA spol. s r.o.?
Komu patří PETRA spol. s r.o.?
Je PETRA spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se PETRA spol. s r.o. zabývá?
Je PETRA spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Lesnictví a těžba dřeva v Hodoníně?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu