Hospodaření · účetní závěrka
Účetní závěrky
Sbírka listin obchodního rejstříku
Poslední závěrka za rok 2025 je ve Sbírce listin jen jako dokument bez strukturovaných dat; čísla z ní zatím nečteme. Celkem 17 závěrek.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 17 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji NORMA CZ spol. s r.o., vlastní MARO Stiftung & Co. KG.
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
- MARO Stiftung & Co. KGod 2015 · vklad 320 mil. Kč
Dříve ve firmě · 4
- NORMA CZ, spol. s r.o., IČO 44 26 64 48komplementář · od 1998 · do 1998 · Praha
- NORMA ČESKOSLOVENSKO, spol. s r.o.komplementář · od 1992 · do 1998 · Praha
- Manfred Georg Roth dat.nar.29.3.1936společník · od 1998 · do 2014
- nadace Manfred Roth Stiftungspolečník · od 2014 · do 2015
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
NORMA, k.s.Shrnutí · spočítáno z registrů
NORMA, k.s. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 16 864 z 16 903firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 33 letna trhu, déle než 37 924 z 42 563 firem oboru v Praze
- 94 %firem oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje
- 78 firemsídlí na stejné adrese
- Specializovaný FÚspravuje jen velké daňové subjekty (obrat nad 2 mld. Kč, banky, pojišťovny); je jednou z 1 996
- 6,1 mil. Kč33 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 29 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 3 let starých
- 64× pokuta od ČOIcelkem 1,2 mil. Kč z 369 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 16 903 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 16 864
- Ve stejném pásmu
- 14
- Větších
- 25
- 011 277
- 1 - 53 992
- 6 - 9617
- 10 - 19500
- 20 - 2476
- 25 - 49200
- 50 - 99103
- 100 - 19947
- 200 - 24920
- 250 - 49932
- 500 - 999tato firma14
- 1000 - 14994
- 1500 - 19998
- 2000 - 24992
- 2500 - 29995
- 3000 - 39991
- 5000 - 99991
- 10 000 a více4
Ročník 1992
Z 7 864 subjektů oboru zapsaných v roce 1992 dnes funguje 7 381. NORMA, k.s. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- NORMA, k.s.500 - 999 zaměstnancůod 1992Tato firma · stejně velké →
- Tchibo Praha, spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1991
- PetCenter CZ s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1993
- SCONTO Nábytek s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 1998
- INDITEX Česká republika, s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2001
- Hoffmann Czech Republic, spol. s r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2002
- BDS SPORT CZ s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2002
- CALPRA s.r.o.500 - 999 zaměstnancůod 2005
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
33 smluv za 6,1 mil. Kč, nejvíc s Městská část Praha-Vinoř (33 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Městská část Praha-Vinoř1 smlouva2 mil. Kč
- Městská část Praha 223 smlouvy1,2 mil. Kč
- Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy1 smlouva800 000 Kč
- Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje4 smlouvy601 011 Kč
- Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje3 smlouvy579 420 Kč
- Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje2 smlouvy429 462 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025nájem pozemku - parkoviště Norma2 mil. Kč
- Obchodní centrum NORMA, k.ú. Horní Lomany, p.č. 236/7uzavřena 20. 7. 2026355 125 Kč
- Dohoda o provedení ZAV - prodejna Norma Holohlavyuzavřena 30. 4. 2026cena neuvedena
- Darovací smlouva, I/13, Markvartice v Podještědí, NORMAuzavřena 23. 4. 202657 308 Kč
- Ostatní-EPS, Norma Staňkovuzavřena 21. 11. 2025193 140 Kč s DPH
- připojení EPS na PCOuzavřena 8. 7. 2025800 000 Kč s DPH
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2026
- 17× zákaz prodeje · zboží za 12 028 Kč
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 29
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 13. 1. 2016PřesídleníPraha
- 24. 3. 2015Nový společníkMARO Stiftung & Co. KG
- 24. 3. 2015Odchod společníkanadace Manfred Roth Stiftung
- 6. 2. 2014Odchod společníkaManfred Georg Roth dat.nar.29.3.1936
- 6. 2. 2014Nový společníknadace Manfred Roth Stiftung
- 16. 12. 2013PřesídleníPraha
- 2. 1. 2006PřesídleníPraha
- 30. 10. 2002PřesídleníPraha
Celá historie · další 6Skrýt starší
- 18. 12. 1998Odchod z vedeníNORMA CZ, spol. s r.o., IČO 44 26 64 48 (komplementář)
- 29. 6. 1998Nový ve vedeníNORMA CZ spol. s r.o. (komplementář)
- 29. 6. 1998Odchod z vedeníNORMA ČESKOSLOVENSKO, spol. s r.o. (komplementář)
- 29. 6. 1998Nový ve vedeníNORMA CZ, spol. s r.o., IČO 44 26 64 48 (komplementář)
- 19. 1. 1998Nový společníkManfred Georg Roth dat.nar.29.3.1936
- 9. 12. 1992Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 7 864 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Platný, obnova do 23. 6. 2027 – identifikátor pro obchody s cennými papíry a hlášení regulátorům
Datová schránka
gmr6rya
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ47114789
Specializovaný finanční úřad
Specializovaný finanční úřad spravuje jen velké daňové subjekty: firmy s obratem nad 2 mld. Kč, banky, spořitelní družstva a pojišťovny (§ 11 zákona č. 456/2011 Sb.). Je jednou z 1 996 takových firem v ARES.
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Dříve plátce spotřební daněSpotřební daněukončeno
Není v: Skupiny DPH, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Adresa · stejné sídlo
Na stejné adrese
Tiskařská 599/12, Malešice (Praha 10), 10800 Praha
- AURA VIA s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2013Aktivní
- BEITELI, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2005 · 6 - 9 zaměstnancůAktivní
- Ben Hao, s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2001Aktivní
- Bergantino & GIBO s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2025Aktivní
- B & M s.r.o.Společnost s ručením omezeným · od 2004Aktivní
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 47114789
- Právní forma
- Společnost komanditní
- Hlavní činnost
- Maloobchod s nápoji
- Další činnosti
- Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků, Nespecializovaný velkoobchod, Maloobchod s nápoji, Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur, Zastupování médií při prodeji reklamního času a prostoru
- Zaměstnanci
- 500 - 999 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 9. 12. 1992
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy NORMA, k.s.
Otázky
Časté otázky o firmě NORMA, k.s.
Kdy vznikla firma NORMA, k.s.?
Kolik zaměstnanců má NORMA, k.s.?
Kde sídlí NORMA, k.s.?
Jaké je IČO firmy NORMA, k.s.?
Jakou datovou schránku má NORMA, k.s.?
Kdo je ve vedení firmy NORMA, k.s.?
Komu patří NORMA, k.s.?
Je NORMA, k.s. spolehlivý plátce DPH?
Čím se NORMA, k.s. zabývá?
Je NORMA, k.s. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Maloobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu