ENERGOCOOL s.r.o. v kostce
Spočítáno z registru ČSÚ, porovnáno s obory a ročníky
Kde sídlí
Solvayova 1597/3, Ústí nad Labem-centrum, 40001 Ústí nad Labem
- Obec
- Ústí nad Labem
- Okres
- Ústí nad Labem · 27 024 aktivních
- Kraj
- Ústecký kraj
Na stejné adrese
Solvayova 1597/3, Ústí nad Labem-centrum, 40001 Ústí nad Labem
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Výroba elektrických zařízení v Ústí nad Labem · 53 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 41
- Ve stejném pásmu
- 9
- Větších
- 3
Ročník 1993
Z 417 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 393.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Ústí nad Labem, nejpodobnější velikostí
Všechny- ENERGOCOOL s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993Tato firma
- Woodhoff, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2002
- David Jan s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2004
- CABLEX s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2007
- TECHSERVIS CZ spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2009
- NX Computers s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2010
- 3bcc s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2011
- ALMIX s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2015
Historie
Zápis a změny zjištěné porovnáním registru mezi aktualizacemi
- 25. 12. 2023Zánik
- 1. 1. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 417 subjektů
Časté otázky
Kdy vznikla firma ENERGOCOOL s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má ENERGOCOOL s.r.o.?
Kde sídlí ENERGOCOOL s.r.o.?
Jaké je IČO firmy ENERGOCOOL s.r.o.?
Je ENERGOCOOL s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ENERGOCOOL s.r.o. zabývá?
Je ENERGOCOOL s.r.o. aktivní?
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů ČSÚ
- IČO
- 47783940
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obec
- Ústí nad Labem
- Okres
- Ústí nad Labem
- Kraj
- Ústecký kraj
- Hlavní činnost
- Výroba ostatních elektrických zařízení
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 1. 1. 1993
- Datum zániku
- 25. 12. 2023
- Poslední změna
- 16. 1. 2024
- Kód činnosti
- 27900
- Institucionální sektor
- 11002 · Národné súkromné nefinančné korporácie
- Kód okresu (LAU)
- CZ0427
Procházet dál
Hledáte zákazníky v oboru Výroba elektrických zařízení v Ústí nad Labem?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 12. 2025. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu