Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 187,6 mil. | 981 000 | 74,5 mil. |
| 2024 | 186,7 mil. | 721 000 | 78,5 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 43 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Mgr. Alice Růžičková, vlastní Mgr. Alice Růžičková (100 %).
Statutární orgán
Společníci a akcionáři
Dříve ve firmě · 5
- Pavel Růžičkajednatel · od 1993 · do 2025 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Foubíkjednatel · od 1997 · do 2024 · nar. 1969 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Kateřina Růžičkováspolečník · od 1993 · do 1997 · Praha
- Pavel Růžičkaspolečník · od 1993 · do 2026 · nar. 1970 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Pavel Foubíkspolečník · od 1993 · do 2024 · nar. 1969 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
BRUDRA s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
BRUDRA s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 18 351 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 33 letna trhu, déle než 61 517 z 65 961 firem oboru v Praze
- 87 %firem oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje
- 999 mil. Kč574 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 34 500 Kčv 1 dotaci z veřejných rozpočtů
- 40 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 133,6 mil. Kč bez DPH
- 2 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 17 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 15 let starých
- 1× pokuta od ČOIcelkem 2 000 Kč z 3 kontrol
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 18 351
- Ve stejném pásmu
- 236
- Větších
- 159
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99tato firma236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1993
Z 6 512 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 5 680. BRUDRA s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- BRUDRA s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1993Tato firma · stejně velké →
- SKF CZ, a.s.50 - 99 zaměstnancůod 1973
- Animalco a.s.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- GM electronic, spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- DAFIT s. r. o.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- PCS spol. s r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- Festo, s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1990
- Schaeffler CZ s.r.o.50 - 99 zaměstnancůod 1991
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
574 smluv za 999 mil. Kč, nejvíc s Správa železnic, státní organizace (84 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Správa železnic, státní organizace232 smluv839,7 mil. Kč
- Pražské služby, a.s.141 smluv50,8 mil. Kč
- Generální ředitelství cel7 smluv26,7 mil. Kč
- Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy27 smluv21,5 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA23 smluv19,6 mil. Kč
- Centrum služeb pro silniční dopravu17 smluv14,1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2023Rámcová dohoda na dodávky stejnokrojových součástek Správy železnic 2022 - 2025190 mil. Kč
- Obj. pracovní oděvyuzavřena 28. 10. 2026 · dodatek69 242 Kč
- Obj. pracovní oděvyuzavřena 27. 10. 2026 · dodatek132 676 Kč
- Rukavice a postroj do výšky 4170uzavřena 8. 10. 2026 · dodatek141 044 Kč
- Termotriko modréuzavřena 21. 10. 2026389 120 Kč
- Obj. pracovní bundyuzavřena 19. 10. 2026 · dodatek180 342 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
1 dotace za 34 500 Kč (2021); nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Poslední dotace
- 2002040038Ministerstvo průmyslu a obchodu · 202134 500 Kč
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
40 vyhraných zakázek za 133,6 mil. Kč od 10 zadavatelů; v 6 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo obrany19 zakázek1 mil. Kč
- Pražské služby, a.s.8 zakázek59,3 mil. Kč
- Zdravotnická záchranná služba hl.m. Prahy5 zakázek34,9 mil. Kč
- HLAVNÍ MĚSTO PRAHA2 zakázky19 mil. Kč
- Generální ředitelství cel1 zakázka17,9 mil. Kč
- Správa služeb hlavního města Prahy1 zakázka1 mil. Kč
Největší zakázky
- nadlimitní · 2024Osobní ochranné pracovní prostředkyPražské služby, a.s.50 mil. Kč
- nadlimitní · 2019VZ 90318 - Dodávky polokošilí pro potřeby Městské policie hl. m. Prahy na 4 rokyHLAVNÍ MĚSTO PRAHA19 mil. Kč
- nadlimitní · 2020Rámcová dohoda na dodávku polokošil pro příslušníky CS ČRGenerální ředitelství cel · 5 nabídek17,9 mil. Kč
- nadlimitní · 2026Polokošile, Kalhoty, TermoprádloZdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy13 mil. Kč
- nadlimitní · 2022Část 1 - Polokošile, Kalhoty, TermoprádloZdravotnická záchranná služba hl.m. Prahy13 mil. Kč
- nadlimitní · 2024Osobní ochranné pracovní prostředkyPražské služby, a.s. · jediná nabídka8,5 mil. Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Kontroly · Česká obchodní inspekce
Kontroly ČOI
Kontroly v provozovnách 2015–2025
Zdroj: otevřená data ČOI. Kontrola sama o sobě porušení neznamená.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 8 · benzín 6 · ostatní 3
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 5. 1. 2026Odchod společníkaPavel Růžička
- 12. 9. 2025Odchod z vedeníPavel Růžička (jednatel)
- 15. 2. 2024Odchod z vedeníPavel Foubík (jednatel)
- 15. 2. 2024Nový ve vedeníMgr. Alice Růžičková (jednatel)
- 15. 2. 2024Odchod společníkaPavel Foubík
- 15. 2. 2024Nový společníkMgr. Alice Růžičková – 100 %
- 4. 11. 2016PřesídleníPraha
- 8. 10. 1997Nový ve vedeníPavel Foubík (jednatel)
Celá historie · další 3Skrýt starší
- 8. 10. 1997Odchod společníkaKateřina Růžičková
- 8. 10. 1997PřesídleníPraha
- 4. 1. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 512 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Neobnovený od 22. 1. 2024 – s propadlým LEI firma nemůže zadávat obchody s investičními nástroji
Datová schránka
ijpswx3
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ48110841
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 4
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně; LEI z GLEIF, týdně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 48110841
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Zprostředkování nespecializovaného velkoobchodu a nespecializovaný velkoobchod v zastoupení
- Zaměstnanci
- 50 - 99 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 4. 1. 1993
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy BRUDRA s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě BRUDRA s.r.o.
Kdy vznikla firma BRUDRA s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má BRUDRA s.r.o.?
Kde sídlí BRUDRA s.r.o.?
Jaké je IČO firmy BRUDRA s.r.o.?
Jakou datovou schránku má BRUDRA s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy BRUDRA s.r.o.?
Komu patří BRUDRA s.r.o.?
Je BRUDRA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se BRUDRA s.r.o. zabývá?
Je BRUDRA s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu