Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | −325 000 | 7,4 mil. |
| 2024 | – | −3,9 mil. | 7,7 mil. |
| 2023 | – | 3,5 mil. | 11,7 mil. |
| 2022 | – | 3,3 mil. | 8,2 mil. |
| 2021 | – | 1 mil. | 4,9 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Ztráta dva roky po sobě (2024 a 2025).
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 16 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Roky 2021–2025.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Šimon Kubina a 1 další, vlastní hlavně Eberhard Falk Kult (55 %).
Statutární orgán
- Šimon Kubinajednatel · od 2022 · nar. 1994 · Jaroměřjiné firmy v rejstříku nemá
- Vojtěch Erbanjednatel · od 2022 · nar. 1978 · Dolanyjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Eberhard Falk Kult55 %od 2022 · nar. 1975 · Eibernberg, Burkhardsdorf · vklad 75 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Šimon Kubina22,5 %od 2022 · nar. 1994 · Jaroměř · vklad 30 668 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Vojtěch Erban22,5 %od 2022 · nar. 1978 · Dolany · vklad 30 666 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 11
- Marek Kociánjednatel · od 2022 · do 2024 · nar. 1989 · Jaroměřjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Kubinajednatel · od 1993 · do 2022 · nar. 1957 · Jaroměřjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Kociánjednatel · od 1993 · do 2022 · nar. 1961 · Jaroměřjiné firmy v rejstříku nemá
- Karel Erbanjednatel · od 1993 · do 2022 · nar. 1953 · Dolany - Sebuč 2jiné firmy v rejstříku nemá
- Marek Kociánspolečník · od 2022 · do 2024 · nar. 1989 · Jaroměřjiné firmy v rejstříku nemá
- Jan Jirsákspolečník · od 1993 · do 1997 · nar. 1966 · Rychnovekjiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Kubinaspolečník · od 1993 · do 2022 · nar. 1957 · Jaroměřjiné firmy v rejstříku nemá
- Karel Erbanspolečník · od 1993 · do 2022 · nar. 1953 · Dolany - Sebuč 2jiné firmy v rejstříku nemá
- Eberhard Hösslerspolečník · od 1993 · do 2022 · nar. 1945 · Chemnitzjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Radomír Vojtíšekspolečník · od 1997 · do 2022 · nar. 1960 · Jaroměřjiné firmy v rejstříku nemá
- Martin Kociánspolečník · od 1997 · do 2022 · nar. 1961 · Jaroměřjiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
REMO Elektra, s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
REMO Elektra, s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 145 z 146firem oboru v Jaroměři s uvedenou velikostí je menších
- 33 letna trhu, déle než 276 z 299 firem oboru v Jaroměři
- 98 %firem oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje
- 14,8 mil. Kč68 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 3,7 mil. Kčv 3 dotacích z veřejných rozpočtů, 100 % z fondů EU
- 3 veřejné zakázkyvyhraných, ve smluvní hodnotě 2,3 mil. Kč bez DPH
- 11 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 10 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Specializované stavební činnosti v Jaroměři · 146 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 145
- Ve stejném pásmu
- 1
- Větších
- 0
Ročník 1993
Z 4 391 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 4 318. REMO Elektra, s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Jaroměři, nejpodobnější velikostí
Všechny- REMO Elektra, s.r.o.20 - 24 zaměstnancůod 1993Tato firma · stejně velké →
- PRECIS Jaroměř, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1992
- NSK, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1996
- MARE stavební s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2024
- V.LEMAK-STAV s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 2026
- SOBOTKA podlahy-dveře s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2017
- SOFI METAL s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2020
- WATER PERFORMANCE s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 2023
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
68 smluv za 14,8 mil. Kč, nejvíc s Město Jaroměř (77 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Město Jaroměř43 smluv11,4 mil. Kč
- OBEC RASOŠKY1 smlouva928 082 Kč
- Městské muzeum v Jaroměři3 smlouvy621 562 Kč
- Střední škola profesní přípravy, Hradec Králové3 smlouvy265 354 Kč
- Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 2602 smlouvy250 960 Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2025Změna užívání 1. NP v budově č.p. 228 v ulici U Mlýna v Jaroměři2 mil. Kč
- Smlouva o dílo - Instalace podružného měření kanceláří a napojení rozvodnicuzavřena 13. 10. 202695 537 Kč
- Záchrana Josefova - Smlouva o dílo - Zhotovení projektové dokumentace, přípravných prací a rozvod sítí pro instalaci informačních panelůuzavřena 15. 7. 2026 · dodatek68 215 Kč
- Smlouva o dílo - dodávka a montáž elektroinstalaceuzavřena 1. 6. 2026cena neuvedena
- Změna užívání 1. NP v budově č.p. 228 v ulici U Mlýna v Jaroměřiuzavřena 26. 1. 2026 · dodatek−234 770 Kč s DPH
- Záchrana Josefova - Smlouva o dílo - Zhotovení projektové dokumentace, přípravných prací a rozvod sítí pro instalaci informačních panelůuzavřena 22. 12. 2025205 802 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné peníze · Centrální evidence dotací
Dotace z veřejných rozpočtů
3 dotace za 3,7 mil. Kč (2014–2020), 100 % z fondů EU; nejvíc přiznal Ministerstvo průmyslu a obchodu.
Co jí přiznala ministerstva, kraje, státní fondy a fondy EU
Přiznané dotace podle roku rozhodnutí
Kdo dotace přiznal
- Ministerstvo průmyslu a obchodu2 dotace3,5 mil. Kč
- Ministerstvo práce a sociálních věcí1 dotace201 000 Kč
Poslední dotace
- Akumulace energie ve společnosti REMO ELEKTRAMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2020 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost3 mil. KčEU
- Elektromobilita ve společnoti REMO ELEKTRA, společnost s ručením omezenýmMinisterstvo průmyslu a obchodu · 2020 · Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost476 560 KčEU
- NAA-JL-67035/2014Ministerstvo práce a sociálních věcí · 2014201 000 KčEU
Zdroj: Centrální evidence dotací IS ReD (Ministerstvo financí), export z 21. 2. 2026. Částky přiznané rozhodnutím, ne nutně vyplacené; údaje dodávají poskytovatelé a evidence je drží 20 let od poslední platby. Od roku 2026 nové dotace eviduje monitor státní pokladny.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
3 vyhrané zakázky za 2,3 mil. Kč od 3 zadavatelů.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Jaroslav Šafarik1 zakázka1,8 mil. Kč
- Město Jaroměř1 zakázka382 563 Kč
- Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj1 zakázka173 046 Kč
Největší zakázky
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 6 · benzín 2 · ostatní 2 · LPG 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 23. 1. 2025Změna základního kapitálu167 000 → 136 334 Kč
- 19. 8. 2024Odchod z vedeníMarek Kocián (jednatel)
- 11. 6. 2024Odchod společníkaMarek Kocián
- 17. 5. 2022Nový společníkŠimon Kubina – 22.5 %
- 17. 5. 2022Nový společníkMarek Kocián – 18.36 %
- 17. 5. 2022Nový společníkVojtěch Erban – 22.5 %
- 17. 5. 2022Nový společníkEberhard Falk Kult – 55 %
- 17. 5. 2022Odchod společníkaEberhard Hössler
Celá historie · další 18Skrýt starší
- 17. 5. 2022Odchod společníkaJiří Kubina
- 17. 5. 2022Odchod společníkaKarel Erban
- 17. 5. 2022Odchod společníkaMartin Kocián
- 17. 5. 2022Odchod společníkaIng. Radomír Vojtíšek
- 17. 5. 2022Změna názvuREMO ELEKTRA, společnost s ručením omezeným → REMO Elektra, s.r.o.
- 16. 5. 2022Nový ve vedeníŠimon Kubina (jednatel)
- 16. 5. 2022Nový ve vedeníMarek Kocián (jednatel)
- 16. 5. 2022Nový ve vedeníVojtěch Erban (jednatel)
- 16. 5. 2022Odchod z vedeníJiří Kubina (jednatel)
- 16. 5. 2022Odchod z vedeníMartin Kocián (jednatel)
- 16. 5. 2022Odchod z vedeníKarel Erban (jednatel)
- 7. 5. 2014PřesídleníJaroměř
- 13. 8. 1997Odchod společníkaJan Jirsák
- 13. 8. 1997Nový společníkMartin Kocián
- 13. 8. 1997Nový společníkIng. Radomír Vojtíšek
- 13. 8. 1997PřesídleníJaroměř
- 9. 9. 1993Nový společníkEberhard Hössler
- 9. 3. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 4 391 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
3 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
wx2r743
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ48169561
Finanční úřad · Územní pracoviště v Náchodě
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 5. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
- Příjemce dotacíCentrální evidence dotacíaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 48169561
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Elektrické instalace
- Další činnosti
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, Výroba elektrických rozvodných a kontrolních zařízení, 41000, Výstavba bytových a nebytových budov, 43240, Ostatní stavební instalace, Velkoobchod, kromě motorových vozidel, Nespecializovaný velkoobchod a 6 dalších
- Zaměstnanci
- 20 - 24 zaměstnanci
- Datum zápisu
- 9. 3. 1993
- Poslední změna
- 2. 11. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy REMO Elektra, s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě REMO Elektra, s.r.o.
Kdy vznikla firma REMO Elektra, s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má REMO Elektra, s.r.o.?
Kde sídlí REMO Elektra, s.r.o.?
Jaké je IČO firmy REMO Elektra, s.r.o.?
Jakou datovou schránku má REMO Elektra, s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy REMO Elektra, s.r.o.?
Komu patří REMO Elektra, s.r.o.?
Je REMO Elektra, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se REMO Elektra, s.r.o. zabývá?
Je REMO Elektra, s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Specializované stavební činnosti v Jaroměři?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 31. 10. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu