Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4,6 mil. | −214 000 | 4,4 mil. |
| 2024 | 6 mil. | 6 000 | 4,6 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
Postavení podle tržeb za rok 2025
Pořadí mezi aktivními firmami oboru, jejichž tržby za 2025 známe ze strukturovaných závěrek; s dalšími načtenými závěrkami se může posunout.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 14 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Ing. Martin Tyll a 1 další, vlastní hlavně Ing. Jiří Novák (50 %).
Statutární orgán
- Ing. Martin Tylljednatel · od 1993 · nar. 1955 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Jiří Novákjednatel · od 1993 · nar. 1956 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Ing. Jiří Novák50 %od 1993 · nar. 1956 · Praha · vklad 500 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Martin Tyll50 %od 1999 · nar. 1955 · Praha · vklad 500 000 Kčjiné firmy v rejstříku nemá
Dříve ve firmě · 10
- Ing. Eugenie Kloubkovájednatel · od 1993 · do 2006 · nar. 1944 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Ing. Eugenie Kloubkovájednatel · od 1993 · do 1999 · Praha
- Ing. Jiří Novákjednatel · od 1993 · do 1999 · Praha
- Ing. Martin Tylljednatel · od 1993 · do 1999 · Praha 10
- Ing. Matrin Tyllspolečník · od 1993 · do 1996 · Praha 10
- Josef Kloubekspolečník · od 1993 · do 1999 · Praha
- Ing. Eugenie Kloubkováspolečník · od 1993 · do 1999 · Praha
- Ing. Martin Tyllspolečník · od 1996 · do 1999 · Praha 10
- Ing. Eugenie Kloubkováspolečník · od 1999 · do 2006 · nar. 1944 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Josef Kloubekspolečník · od 1999 · do 2006 · nar. 1939 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
GATEWAY PLUS s.r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
GATEWAY PLUS s.r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 5 755 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 33 letna trhu, déle než 60 946 z 65 961 firem oboru v Praze
- 87 %firem oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje
- 41,1 mil. Kč187 smluv s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 154 veřejných zakázekvyhraných, ve smluvní hodnotě 14,7 mil. Kč bez DPH
- 5 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 16 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 5 755
- Ve stejném pásmu
- 9 444
- Větších
- 3 547
- 05 755
- 1 - 5tato firma9 444
- 6 - 91 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1993
Z 6 512 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 5 680. GATEWAY PLUS s.r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- GATEWAY PLUS s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1993Tato firma · stejně velké →
- SKA INVEST s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1972
- SKLOEXPORT akciová společnost v likvidaci1 - 5 zaměstnancůod 1974
- CONCOM INTERNATIONAL, s.r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- KRONEN Praha, spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- TST servis a.s.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- P A R,spol.s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
- PREXIM spol. s r.o.1 - 5 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
187 smluv za 41,1 mil. Kč, nejvíc s Ministerstvo obrany.
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Ministerstvo obrany15 smluv6,4 mil. Kč
- Policejní akademie České republiky v Praze12 smluv5,8 mil. Kč
- Ministerstvo vnitra11 smluv3,5 mil. Kč
- Národní bezpečnostní úřad6 smluv2,7 mil. Kč
- Česká správa sociálního zabezpečení18 smluv2,4 mil. Kč
- Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra10 smluv2,1 mil. Kč
Největší a poslední smlouvy
- Největší smlouva · 2016Budování datových sítí na PA ČR4,4 mil. Kč
- Upgrade UPS zařízení pro DCuzavřena 6. 10. 2026278 300 Kč
- UPS + rack pro telefonní ústřednu GLÚuzavřena 30. 9. 2026200 046 Kč
- Síťové karty UPS 5kVA s dvojitou konverzí.uzavřena 19. 6. 2026172 681 Kč
- Pořízení serveru a softwareuzavřena 10. 3. 2026255 770 Kč s DPH
- Rámcová dohoda na profylaxi UPSuzavřena 28. 11. 2025990 000 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Veřejné zakázky · ISVZ
Vyhrané veřejné zakázky
154 vyhraných zakázek za 14,7 mil. Kč od 38 zadavatelů; v 12 nikdo jiný nenabídl.
Zakázky všech velikostí, ve kterých ji zadavatel vybral jako dodavatele
Hodnota vyhraných zakázek podle roku
Největší zadavatelé
- Ministerstvo zahraničních věcí30 zakázek1,2 mil. Kč
- Úřad práce České republiky29 zakázek453 245 Kč
- Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje25 zakázek768 475 Kč
- Ministerstvo obrany17 zakázek1,1 mil. Kč
- Krajské ředitelství policie kraje Vysočina4 zakázky1 mil. Kč
- Generální inspekce bezpečnostních sborů4 zakázky380 800 Kč
Největší zakázky
- malého rozsahu · 2019Rozšíření stávajícího zálohovaného napájeníNárodní bezpečnostní úřad · 2 nabídky2,4 mil. Kč
- 2017Provedení úprav silnoproudých a slaboproudých rozvodů v budově DSC Bohdalec 12AHLAVNÍ MĚSTO PRAHA1,8 mil. Kč
- malého rozsahu · 2025Rámcová dohoda - servis malých UPSStátní úřad pro jadernou bezpečnost · 4 nabídky990 000 Kč
- malého rozsahu · 2020Nákup záložních zdrojů (UPS)Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra · 5 nabídek662 400 Kč
- 2016Poštovní serverZdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje, příspěvková organizace590 598 Kč
- malého rozsahu · 2023UPS 1500 VAMinisterstvo obrany · 2 nabídky511 200 Kč
Zdroj: Informační systém o veřejných zakázkách (ISVZ), otevřená data, měsíčně, načteno 27. 10. 2026; i zakázky malého rozsahu. Hodnota je smluvní cena bez DPH; smlouvy s více dodavateli do součtu nepočítáme (jejich cena je za celou zakázku). „Jediná nabídka“ = zadavatel dostal jen tuto nabídku.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 24. 10. 2026
Pohon: nafta 4 · benzín 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 10. 7. 2006Odchod společníkaIng. Eugenie Kloubková
- 10. 7. 2006Odchod společníkaJosef Kloubek
- 29. 6. 2006Odchod z vedeníIng. Eugenie Kloubková (jednatel)
- 7. 6. 2002PřesídleníPraha
- 28. 12. 1999Odchod společníkaIng. Martin Tyll
- 28. 12. 1999Odchod z vedeníIng. Eugenie Kloubková (jednatel)
- 28. 12. 1999Odchod z vedeníIng. Jiří Novák (jednatel)
- 28. 12. 1999Odchod z vedeníIng. Martin Tyll (jednatel)
Celá historie · další 10Skrýt starší
- 28. 12. 1999Nový společníkIng. Martin Tyll – 50 %
- 28. 12. 1999Odchod společníkaIng. Eugenie Kloubková
- 28. 12. 1999Odchod společníkaJosef Kloubek
- 28. 12. 1999Nový společníkIng. Eugenie Kloubková
- 28. 12. 1999Nový společníkJosef Kloubek
- 28. 12. 1999Změna základního kapitálu240 000 → 1 000 000 Kč
- 13. 11. 1996Odchod společníkaIng. Matrin Tyll
- 13. 11. 1996Nový společníkIng. Martin Tyll
- 13. 11. 1996Změna základního kapitálu200 000 → 240 000 Kč
- 25. 3. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 512 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
9fu7v84
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ48534447
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 2. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 48534447
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 1 - 5 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 25. 3. 1993
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy GATEWAY PLUS s.r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě GATEWAY PLUS s.r.o.
Kdy vznikla firma GATEWAY PLUS s.r.o.?
Kolik zaměstnanců má GATEWAY PLUS s.r.o.?
Kde sídlí GATEWAY PLUS s.r.o.?
Jaké je IČO firmy GATEWAY PLUS s.r.o.?
Jakou datovou schránku má GATEWAY PLUS s.r.o.?
Kdo je ve vedení firmy GATEWAY PLUS s.r.o.?
Komu patří GATEWAY PLUS s.r.o.?
Je GATEWAY PLUS s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se GATEWAY PLUS s.r.o. zabývá?
Je GATEWAY PLUS s.r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu