Hospodaření · účetní závěrka
Hospodaření za rok 2025
Z účetní závěrky ve Sbírce listin (data, která finanční úřad předává soudu)
Všechny roky (v Kč)
| Rok | Tržby | Výsledek | Vl. kapitál |
|---|---|---|---|
| 2025 | – | 2,2 mil. | 12,5 mil. |
| 2024 | – | 242 000 | 10,3 mil. |
Marže = výsledek / tržby (od 1 mil. Kč tržeb), zadluženost = závazky / aktiva.
- Výkaz zisku a ztráty nezveřejnila; malé firmy bez povinného auditu nemusí (§ 21a zákona o účetnictví), tržby proto nejsou veřejné.
Zdroj: Sbírka listin (or.justice.cz), 19 závěrek; čísla jen ze strukturovaných dat, která k závěrce přikládá finanční úřad, bez odhadů. Rok 2025 a pro srovnání 2024.
Vedení a vlastníci · veřejný rejstřík
Kdo firmu vede a vlastní
Vede ji Daniel Letovanec a 1 další, vlastní hlavně Daniel Letovanec (51 %).
Statutární orgán
- Daniel Letovanecjednatel · od 2002 · nar. 1975 · Vrané nad Vltavoudalších 1 firma:1 aktivních
- Marta Kláskovájednatel · od 2024 · nar. 1984 · Tachovjiné firmy v rejstříku nemá
Společníci a akcionáři
- Daniel Letovanec51 %od 2003 · nar. 1975 · Praha 3 - Žižkov · vklad 51 000 Kčdalších 1 firma:1 aktivních
- Veronika Penxová49 %od 2018 · nar. 1978 · Nupaky · vklad 49 000 Kčdalších 2 firmy:2 aktivních
Dříve ve firmě · 9
- Veronika Penxovájednatel · od 2018 · do 2024 · nar. 1978 · Nupakydalších 2 firmy:2 aktivních
- Jindra Vavrošovájednatel · od 1993 · do 2018 · nar. 1958 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Josef Kaskajednatel · od 1997 · do 2001 · nar. 1950 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Kocourekjednatel · od 1993 · do 1997 · Praha
- Josef Kaskajednatel · od 1993 · do 1997 · Praha
- Jindra Vavrošováspolečník · od 1993 · do 2018 · nar. 1958 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
- Jiří Kocourekspolečník · od 1993 · do 1997 · Praha
- Josef Kaskaspolečník · od 1993 · do 1997 · Praha
- Josef Kaskaspolečník · od 1997 · do 2003 · nar. 1950 · Prahajiné firmy v rejstříku nemá
Zdroj: veřejný rejstřík (ARES). Ukazujeme jméno, rok narození a obec – nikdy adresu. Ostatní firmy osob jsou spočítané ze všech firem v rejstříku.
ALURA spol. s r.o.Shrnutí · spočítáno z registrů
ALURA spol. s r.o. v kostce
Porovnáno s obory, ročníky a státními registry
- 15 199 z 18 746firem oboru v Praze s uvedenou velikostí je menších
- 33 letna trhu, déle než 61 276 z 65 961 firem oboru v Praze
- 87 %firem oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje
- 391 472 Kč3 smlouvy s veřejným sektorem (Registr smluv)
- 1 dalších firemvede nebo vlastní jeho vedení
- 14 vozidelv provozu podle registru vozidel, průměrně 7 let starých
Trh · spočítáno z registru
Postavení v oboru
Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze · 18 746 aktivních firem s uvedenou velikostí
- Menších
- 15 199
- Ve stejném pásmu
- 1 319
- Větších
- 2 228
- 05 755
- 1 - 59 444
- 6 - 9tato firma1 319
- 10 - 191 120
- 20 - 24249
- 25 - 49464
- 50 - 99236
- 100 - 19996
- 200 - 24918
- 250 - 49920
- 500 - 99918
- 1500 - 19991
- 2000 - 24992
- 3000 - 39992
- 4000 - 49991
- 5000 - 99991
Ročník 1993
Z 6 512 subjektů oboru zapsaných v roce 1993 dnes funguje 5 680. ALURA spol. s r.o. je mezi nimi.
Nejbližší konkurence · stejný obor v Praze, nejpodobnější velikostí
Všechny- ALURA spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1993Tato firma · stejně velké →
- CT Praha , spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- AHLBORN, měřící a regulační technika, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- REPROSAM, s.r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- SIMATEX, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- GLOBUS INTERNATIONAL,spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- HOSPIMED, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
- MICEVA, spol. s r.o.6 - 9 zaměstnancůod 1990
Veřejný sektor · Registr smluv
Smlouvy s veřejným sektorem
3 smlouvy za 391 472 Kč, nejvíc s Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 30 (51 % hodnoty).
Smlouvy, které s ní uzavřely úřady, obce a státní firmy
Hodnota uzavřených smluv podle roku
Největší protistrany
- Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 2, Ječná 301 smlouva198 856 Kč
- Městská část Praha 91 smlouva127 642 Kč
- Město Říčany1 smlouva64 974 Kč
Poslední smlouvy
- Rekonstrukce hasičské zbrojnice Kuří 2. částuzavřena 7. 5. 202564 974 Kč s DPH
- Objednávka č.100/2025 Dodávka a montáž protipožárních dveří a práce s tím spojenéuzavřena 28. 3. 2025198 856 Kč
- Mříž pozinkovou - rolovací do vjezdu garáží budovy MČ Praha 9, Sokolovská 14/324, Praha 9uzavřena 16. 10. 2018127 642 Kč
Zdroj: Registr smluv (smlouvy.gov.cz), smlouvy od roku 2016. Součty jsou bez dodatků a bez DPH tam, kde ji smlouva uvádí zvlášť; u protistran jen smlouvy, kde jsou strany dvě (společné smlouvy více subjektů mají hodnotu celého projektu). Ceny v cizí měně nepřepočítáváme.
Vozový park · registr vozidel
Vozový park
Registr silničních vozidel, stav k 3. 11. 2026
Pohon: nafta 11 · benzín 2 · ostatní 1
Historie · rejstřík a ČSÚ
Co se ve firmě měnilo
Vedení, vlastníci, kapitál, název a sídlo podle veřejného rejstříku
- 29. 11. 2024Nový ve vedeníMarta Klásková (jednatel)
- 12. 1. 2024Odchod z vedeníVeronika Penxová (jednatel)
- 29. 1. 2018Nový společníkVeronika Penxová – 49 %
- 29. 1. 2018Odchod společníkaJindra Vavrošová
- 29. 1. 2018PřesídleníPraha
- 26. 1. 2018Nový ve vedeníVeronika Penxová (jednatel)
- 26. 1. 2018Odchod z vedeníJindra Vavrošová (jednatel)
- 18. 10. 2016PřesídleníPraha
Celá historie · další 12Skrýt starší
- 12. 2. 2003Odchod společníkaJosef Kaska
- 12. 2. 2003Nový společníkDaniel Letovanec – 51 %
- 5. 12. 2002Nový ve vedeníDaniel Letovanec (jednatel)
- 3. 8. 2001Odchod z vedeníJosef Kaska (jednatel)
- 23. 10. 1997Odchod z vedeníJiří Kocourek (jednatel)
- 23. 10. 1997Odchod z vedeníJosef Kaska (jednatel)
- 23. 10. 1997Nový ve vedeníJosef Kaska (jednatel)
- 23. 10. 1997Nový společníkJosef Kaska
- 23. 10. 1997Odchod společníkaJiří Kocourek
- 23. 10. 1997Odchod společníkaJosef Kaska
- 20. 9. 1994PřesídleníPraha
- 8. 2. 1993Zápis do registruVe stejném roce vzniklo v oboru 6 512 subjektů
Registry · ARES
Ve státních registrech
2 z 13 registrů, které ARES propojuje
Datová schránka
fhrm9g7
Přijímá i poštovní datové zprávy od firem
DIČ CZ48582069
Finanční úřad · Územní pracoviště pro Prahu 10
- Není na sankčních seznamech EU a USAFinanční sankce EU a OFAC podle IČO, ověřeno 3. 11. 2026nenalezena
- Plátce DPHRegistr plátců DPHaktivní
- Má živnostenské oprávněníŽivnostenský rejstříkaktivní
Není v: Skupiny DPH, Spotřební daně, Poskytovatelé zdravotních služeb, Rejstřík škol, Zemědělský registr, Centrální evidence dotací, Insolvenční rejstřík, Evidence úpadců, Monitor státní pokladny, Rejstřík politických stran, Rejstřík církví.
Zdroj: ARES (Ministerstvo financí), stav k 31. 10. 2026; datová schránka ze seznamu ISDS (Ministerstvo vnitra), denně. Podrobnosti vedou úřady, které registry spravují.
Platby · registr plátců DPH
Než zaplatíte fakturu
Je účet z faktury zveřejněný u Finanční správy?
Registr · ČSÚ
Údaje z registru
Registr ekonomických subjektů
- IČO
- 48582069
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Hlavní činnost
- Nespecializovaný velkoobchod
- Zaměstnanci
- 6 - 9 zaměstnanců
- Datum zápisu
- 8. 2. 1993
- Poslední změna
- 15. 1. 2026
Procházet
Kam dál
Žebříčky a přehledy kolem firmy ALURA spol. s r.o.
Otázky
Časté otázky o firmě ALURA spol. s r.o.
Kdy vznikla firma ALURA spol. s r.o.?
Kolik zaměstnanců má ALURA spol. s r.o.?
Kde sídlí ALURA spol. s r.o.?
Jaké je IČO firmy ALURA spol. s r.o.?
Jakou datovou schránku má ALURA spol. s r.o.?
Kdo je ve vedení firmy ALURA spol. s r.o.?
Komu patří ALURA spol. s r.o.?
Je ALURA spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
Čím se ALURA spol. s r.o. zabývá?
Je ALURA spol. s r.o. aktivní?
Hledáte zákazníky v oboru Velkoobchod, kromě motorových vozidel v Praze?
Registr kontakty neobsahuje. Firemní e-maily, telefony a weby odemknete přímo u každé firmy.
Zdroj: Registr ekonomických subjektů ČSÚ, stav k 15. 1. 2026. Srovnání jsou spočítaná z data zápisu, zániku a velikostního pásma všech subjektů; nic není odhadnuto. Nahlásit chybu